آنلاین مهندسی هواپیما – دانستن گزینه های شما

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

آیا شما با علم پرواز مجذوب هستید؟ آیا شما عاشق نمایش هوایی، موشک یا فکر طراحی و ساخت یک هواپیما یا فضاپیمای هستید؟ سپس یک مدرک آنلاین در مهندسی هواپیما ممکن است برای شما باشد. در اینجا اطلاعات ارزشمندی وجود دارد.

مهندسی هوا و فضا شامل زمینه های مختلفی از مطالعه، از جمله آیرودینامیک، هوافضا و علوم مواد و تبلیغات است. مهندسان می توانند در میان یک تیم تخصصی متخصص برای طراحی و ساخت هوا و فضاپیماها کار کنند.

با بازار کار سریع امروز، دانش آموزان بیشتر و بیشتر به مطالعات آنلاین تبدیل می شوند، و زمینه هواشناسی استثنا نیست. دانش آموزان متوجه می شوند که یادگیری یک آموزش مهندسی عمومی و یا یک سفارشی برای هوا شناسی از طریق وب هر دو به نفع و راحت است و می تواند به حرفه ای در هواپیما منجر شود.

فکر کنید که چه نقش شما در یک تیم مهندسی هواپیما بازی میکند و برنامه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است، گزینه های متعددی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.

دانشگاه ایالتی آریزونا
* لیسانس علوم در مهندسی هوا و فضا (هواشناسی)
* این چهار سال برنامه کارشناسی ارشد به دانش آموزان نگاهی متفاوت به علم طراحی و ساخت هواپیما ارائه می دهد. فارغ التحصیلان قادر به پیدا کردن شغل در صنعت هوافضا و یا با سازمان های دولتی خواهند بود.

* حرفه ای شامل
– طراحی و عملکرد خودرو
– تجزیه و تحلیل کامپوننت خودرو و اجزای
– تست تونل های هوایی و پرواز
– طراحی و تجزیه و تحلیل ماموریت های فضایی
مهندسی کار
– مواد فضایی
– سازه های هواپیما
– آیرودینامیک
– مواد فضایی
– سیستم های هواشناسی و طراحی فضایی
] – حرکت
– مکانیک پرواز
– ثبات و کنترل

– علاوه بر این، دانش آموز بینش را در
* مکانیک اربیت
* کنترل ارتفاع
* نیروی موشکی

* مجموع هزینه تحصیل و هزینه های دانشجویان غیر دانشجویان آنلاین در سراسر ۹،۸۱۵ دلار در سال. هزینه های کل مدرسه تقریبا به ۴۰،۰۰۰ دلار می رسد.

• دانشگاه نیوکاسل
* کارشناسی ارشد مهندسی مواد و مهندسی
* این دوره یک ساله تحصیلات تکمیلی به منظور ارائه دانش آموزان به مطالعه کامل علوم مواد و آماده سازی آنها برای حرفه ای در طراحی مواد مهندسی . فارغ التحصیلان می توانند نقش مهمی در مهندسی هواپیما بازی کنند.
– مواد و فرایندها
– مواد و فرایندها
– مواد و فرایندها
– تکنولوژی تولید
– اکسیداسیون و خوردگی
– پیش بینی در طراحی و قابلیت اطمینان

– مدیریت در کسب و کار و محیط
– صنایع پایدار

* مجموع هزینه های برنامه حدود ۲۰،۷۰۰ دلار می باشد.


Tags: , , , , , ,