آنلاین مهندسی هواپیما – دانستن گزینه های شما

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

آیا شما با علم پرواز مجذوب هستید؟ آیا شما عاشق نمایش هوایی، موشک، یا فکر طراحی و ساخت هواپیماها یا فضاپیماها هستید؟ سپس یک مدرک آنلاین در زمینه مهندسی هواپیما ممکن است برای شما باشد. در اینجا اطلاعات ارزشمندی وجود دارد.

مهندسی هوا و فضا شامل زمینه های متنوعی از مطالعه شامل آیرودینامیک، هوافضا و علوم مواد و تبلیغات است. مهندسان می توانند در میان یک تیم تخصصی متخصص برای طراحی و ساخت هوا و فضاپیماها کار کنند.

با بازار کار سریع امروز، دانشجویان بیشتر و بیشتر به مطالعات آنلاین میپردازند و زمینه هواشناسی استثنا نیست. دانش آموزان متوجه می شوند که یادگیری یک آموزش مهندسی عمومی و یا یک سفارشی در زمینه هواشناسی از طریق وب هر دو به نفع و راحت است و می تواند منجر به حرفه ای در هوا شناسی شود.

فکر کنید که چه نقش شما در یک تیم مهندسی هواپیما بازی میکند و برنامه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است، چند گزینه ای که می توانید انتخاب کنید وجود دارد.

دانشگاه ایالتی آریزونا

* لیسانس علوم در مهندسی هوا و فضا (Aeronautics)

* این دوره کارشناسی چهار ساله دانش آموزان را به دیدگاه متنوعی از علم طراحی و ساخت هواپیما می دهد. فارغ التحصیلان قادر به پیدا کردن شغل در صنعت هوافضا و یا با سازمان های دولتی خواهند بود.

– کارایی شامل

– طراحی و عملکرد خودرو

– تجزیه و تحلیل وسیله نقلیه و کامپوننت کامپیوتری

– تست تونل های باد و پرواز

– طراحی و تحلیل ماموریت های فضایی

مهندسی عمران

– سیستم های هواپیما سازی و ادغام فضایی

– پیکربندی مواد و توسعه طراحی ساختاری

* موضوع پژوهش شامل

– آیرودینامیک

– مواد هوا فضا

– سازه های هواپیما

– موانع

– مکانیک پرواز

– پایداری و کنترل

– علاوه بر این، دانش آموزان بینش در

* مکانیک اربیت

* کنترل ارتفاع

* موشک موشک

* مجموع تحصیلات و هزینه های دانشجویان مقطع کارشناسی غیر رسمی آنلاین در حدود ۹،۸۱۵ دلار در سال است. هزینه های کل هزینه نزدیک به ۴۰،۰۰۰ دلار می باشد.

• دانشگاه نیوکاسل

* کارشناسی ارشد مهندسی مواد و مهندسی

* این برنامه یک ساله تحصیلات تکمیلی طراحی شده است تا دانش آموزان را در زمینه مطالعات جامع علوم مواد و دانش آموزان آماده کند تا در زمینه طراحی مهندسی مواد . فارغ التحصیلان می توانند نقش مهمی در مهندسی هواپیما بازی کنند.

– مواد و فرآیندهای

– مواد نانو

– مواد و tribology

– مواد و روش ها

– فناوری پیوستن

– مدیریت در کسب و کار و محیط

– صنایع پایدار

* مجموع هزینه های برنامه حدود ۲۰،۷۰۰ دلار می باشد.


Tags: , , , , , ,