آویز تیتانیوم هوا و فضا – جایزه پر ارزش برای همیشه!

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

آیا میخواهید چیز خاصی را برای یک زن در زندگی خود بخرید؟ آیا او قدردان نادر است برای پیدا کردن سنگهای قیمتی و فلزات؟ اگر بله، این امر می تواند یک ایده عالی باشد که به او آویز تیتانیوم بدهد. این مورد طلا و جواهر نادرست است و بسیار عالی است. این را نمی توان با فلزات دیگر مانند طلا یا نقره مقایسه کرد. تصور کنید لذت بردن از پوشیدن یک آویز است که با استفاده از فناوری فضایی ساخته شده است. این یک احساس متفاوت با هم است و لذت حاصل از آن نمیتواند به صورت کلمات بیان شود.

۱۵ تا ۲۰ سال پیش، یک آویز تیتانیوم پیدا نشد. اگر چه این مواد معمولا برای ساخت زیردریایی ها و شاتل فضایی استفاده می شود، پیدا کردن جواهرات ساخته شده از این فلز در گذشته بسیار نادر بود. اما اکنون شما می توانید طلا و جواهر تیتانیوم را در فروشگاه های خرده فروشی آنلاین پیدا کنید. دلایل متعددی وجود دارد که محبوبیت این فلز است.

آویز تیتانیوم توسط برخی از طراحان محبوب از تیتانیوم درجه هوا و فضا G-5 ساخته شده است. این نه تنها قوی ترین، بلکه مواد با دوام ترین موجود در این سیاره است. بافت آویز ساخته شده از چنین فلزاتی که برای قرن ها باقی خواهد ماند، یک غرور در خود است. آویز مانند هر چیز دیگری است که قبلا دیده اید. آنها چسبیده یا پلاستیکی نیستند. چه چیزی از خواص خالص و خام عدد اتمی ۲۲ ساخته شده است.

هر آویز تیتانیوم از بلوک بیلت، تیتانیوم درجه هوا فضا G5، که معمولا برای ساخت هواپیما، کشتی های دریایی، فضاپیماها، ایمپلنت های جراحی و زره استفاده می شود، . انهدام آنها با استفاده از نرم افزار مشابهی ساخته شده است که در ابتدا برای ساخت یک جنگنده F22 مشترک ارتش آمریکا مورد استفاده قرار گرفت.

به استثنای دلایل ذکر شده، مزایای دیگری نیز از فلز وجود دارد که باعث می شود آن ها در میان مردان و زنان به طور یکسان محبوب باشند. تیتانیوم نه تنها قوی بلکه سبک وزن نیز دارد. همچنین دارای کیفیت مقاوم در برابر خراش بیشتر است.

بسیاری از زنان به فلزات مانند طلا و نقره آلرژی دارند. افرادی که پوست آلرژیک دارند، می توانند به راحتی یک آویز تیتانیوم را پوشانده باشند زیرا مواد آلاینده آلاینده هستند. بنابراین، آن را با پوست انسان واکنش نشان نخواهد داد. علاوه بر این، آن نیز توسط عناصر خورنده مانند آب دریا تاثیر نمی گذارد. این فرض می شود که شما می توانید با خیال راحت این حلقه را در هر زمان و هر کجا قرار دهید.

بنابراین، اگر شما قصد خرید یک آویز برای خودتان یا یک زن در زندگی خود را دارید، به جای چیزهای معمول طلا و نقره، تیتانیوم را انتخاب کنید. او دوست خواهد داشت تا تکنولوژی هنر فضایی را در اطراف گردنش پرورش دهد و جهان را حسادت کند!


Tags: , , , , , , , , ,