آینده پرواز – مهندسین هواپیما

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

همیشه تعجب می کنید که چگونه هواپیما پرواز می کند، چه کسی آنها را طراحی می کند یا اینکه چگونه هواپیماهای جدید توسعه یافته اند؟ چه کسی ویژگی های ایمنی و راحتی را توسعه می دهد یا اینکه چگونه سیستم ناوبری، کامپیوتر و سیستم رادار در یک هواپیما کار می کند؟ پاسخ این است که مهندسان هواپیما – کسانی هستند که طراحی، توسعه و ارتقاء هواپیما را انجام می دهند و کسانی که آینده مسافرت هوایی و هوا را می بینند و تصور می کنند. به دنبال یک حرفه ای با ارزش و شخصا چالش برانگیز هستید؟ مهندسی هواپیما می تواند برای شما کار کند.

مهندسان هواپیما با هواپیما و هواپیماهای دیگر مانند هلیکوپتر کار می کنند. از لحاظ مناطقی که ممکن است تمرکز بر روی: هواپیماهای تجاری، نظامی و دفاع، و یا نمونه های آینده باشد، کاملا متفاوت است. یک فرد ممکن است بر روی یک مدل خاص از هواپیما متمرکز باشد یا ممکن است در کارهایی که بر انواع مختلف هواپیما تأثیر می گذارد، تمرکز کند یا می تواند در مناطقی که فیزیک پرواز را به طور کلی تحت تاثیر قرار می دهند تمرکز کند. به دلیل تنوع و تخصص در دسترس، کار جالب، چالش برانگیز و دائما در حال تغییر است. ترکیب آخرین پیشرفت های فن آوری، علم و دانش. این قطعا جالب و پویا است.

بسیاری از زمینه های تخصصی در زمینه مهندسان هواپیما وجود دارد. مهندسین هواپیما طراحی و توسعه سیستم های جدید و محصولات را طراحی می کنند. مهندسان تست های هواپیما آزمایش و عملکرد هواپیما را هماهنگ می کنند. متخصصان آیرودینامیک در زمینه هایی مانند آیرودینامیک، ترمودینامیک و نمونه های مفهومی تمرکز می کنند و مهندسان سازه می توانند آنها را به طراحی و طراحی ساختاری طرح اختصاص دهند. و دیگران می توانند از نارسایی های سیستم هواپیما و سقوط هواپیما، برای پیشگیری از وقوع حادثه در آینده و اطمینان از بالاترین سطح ایمنی برخوردار باشند.

نوع مهارت هایی که مهندسان هواپیما دارند شامل خلاقیت، آمار پیشرفته، حل مسئله و مهارت های ریاضی است. توانایی فکر کردن منطقی و درک خوبی از فیزیک، علم و فن آوری، همراه با نگرش مثبت و تمایل به چالش کشیدن و فکر کردن به جعبه است.

مهندسان هواپیما نیاز به مدرک لیسانس در مهندسی مکانیک و هوافضا برای کار در سطح ورودی دارند. به طور معمول، مهندسین هواپیما به عنوان یک مهندس یا کارآموز پایه ای شروع به کسب تجربه در زمینه های مورد علاقه خود می کنند. پیشرفت معمولا نیاز به حداقل یک مدرک کارشناسی ارشد، مجوز به عنوان یک مهندس حرفه ای، تجربه کار جامع و عملکرد شغلی.

زمینه مهندسی هواپیما هیجان انگیز است، و زمینه های مختلفی را برای کشف و تخصص در آن ارائه می دهد. با تمرکز بر هر بخش قابل تصور از تکنولوژی هواپیما، این مهندسان هواپیما امکان پرواز امن را فراهم می کنند و دائما در حال کار بر روی راه های بهبود ایمنی هواپیما هستند ، راحتی و عملکرد. اینها افرادی هستند که تصور و طراحی جدیدترین نمونه های پرواز آینده را ایجاد می کنند، تکنولوژی های جدید هیجان انگیز و راه های پرواز و سفر را توسعه می دهند.

چشم انداز سفر هوایی آینده در حال حاضر در جریان است: با توجه به میزان سفر هوایی امروز و مسائل که با توجه به هزینه های بزرگترین شرکت های هواپیمایی در حال تجربه است، کل چشم انداز سفر هوایی آینده است ارزیابی شده و ایده های جدید و هواپیماها طراحی و آزمایش می شوند. این زمان هیجان انگیز برای کسانی است که حرفه ای را به عنوان مهندسان هواپیما می دانند.


Tags: , , ,