اثرات افزایش وزن و کاهش وزن به تاتو

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

اغلب مردم در مورد چگونگی افزایش وزن و یا کاهش وزن در خال کوبی در آینده تاثیر نمی گذارد. آنها در مورد آنچه که برای خالکوبی در طول یک دوره طولانی اتفاق می افتد فکر نمی کنند، آنها بیشتر نگران داشتن یک خال کوبی هستند. در میان چند پرسش رایج در مورد خالکوبی این است: «اگر به دست آوردن یا از دست دادن وزن، آن را کشیدم یا شستشو دادم، چه اتفاقی برای خالکوبی رخ خواهد داد؟» سؤال دیگری که از "چه اتفاقی برای ساختار خال کوبی و رنگ رخ می دهد اگر من به دست آوردن یا از دست دادن وزن، رنگ رنگ محو شود؟" پاسخ به این سؤالات خاص بطور واضح بله است خال کوبی می تواند در اندازه ضخیم تر باشد، آن را تیره تر و محو شود. همه این بستگی به جایی که خال کوبی قرار داده شده است و اینکه چه مقدار از تغییرات بدن شما تحت تاثیر قرار گرفته است.

تنها مناطقی که خال کوبی ها را می توان از کشش، کاهش و یا تغییر رنگ اختراع کرد، سطوح پوستی زیر پشت، پاها، بازوها، پا، مچ پا، مچ دست، تیغه شانه، پشت گوش و ناحیه بیکینی پایین . کاهش وزن و افزایش وزن هر دو حتی جزئیات دقیق تاتو را تحت تاثیر قرار می دهند، افزایش یا کاهش حدود ۵ تا ۱۲ پوند بسیار مهم نیست، اما ۲۰ پوند واقعا به ساختار خال کوبی بسیار مهم است. یکی از دوستانم یک خالکوبی از پرتره فرزندش در وسط پشت او است اما با توجه به نوسانات مداوم وزنش در طی یک سال، او تغییراتی را در خطوط خالکوبی او ایجاد کرد. چند خط به جای مستقیم در یک زاویه مشخص خال کوبی به نظر می رسید. تنها دلیل آشکار این دلیل کاهش وزن در حدود ۵۰ پوند بود که علت این اعوجاج بود. علاوه بر این، او برخی از وزن را به دست آورد، اما پوستی بلند برای مدت کوتاهی وجود داشت. در اینجا خالکوبی در فرآیند مداوم کشش و سفت شدن بود.

یک فرد خودآگاه و متفکر همیشه قبل از اینکه خالکوبی انجام شود، درباره مسائل وزن فکر کند. برخی افراد فکر می کنند که افراد دارای اضافه وزن طولانی تر در درمان خالکوبی قرار دارند. این قطعا یک بیانیه واقعی نیست. فرآیند درمان خالکوبی ممکن است از فرد به فرد متفاوت باشد. تعداد کمی از مردم ممکن است کمی خارش داشته باشند و هیچ علامتی نداشته باشند، در حالی که دیگران ممکن است دچار کم خونی و خارش شوند. معمولا برای درمان خال کوبی مورد نیاز یک تا چهار هفته است. روش شفا هیچ ارتباطی با مسائل وزن ندارد.

شما باید با هنرمند خود بنشینید و از بهترین قطعات بدن برای خال کوبی بخواهید. توصیه می شود که هرگز خال کوبی بر روی یک قسمت بدن انجام نشود که نشانه های کشش دارد. در حال حاضر یک سوال مطرح می شود چرا توصیه نمی شود که یک خال کوبی برای پوست هایی که دارای علائم کششی هستند را پوشش دهند؟ پاسخ طبیعی که وقتی جوهر خال کوبی بر روی پوست با علائم کشش اعمال می شود، اثر زیادی روی پوست ایجاد می کند. جوهر هرگز نفوذ به پوست، که بیشتر باعث می شود پوست به نظر تحریف شود.


Tags: , , , , , ,