اجزای سخت افزاری تسلط بر بازار قطعات کلاس C هوا و فضا و دفاع است

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

قطعات C کلاس کوچک اند و هزینه کم دارند، اما یکی از مهمترین قطعات مورد استفاده در هواپیما است. آنها در سراسر هواپیما شامل بدنه، بال، اتصالات دنده فرود، سطوح کنترل، سیستم های کنترل پرواز پرواز و مناطق هوایی در نزدیکی موتور قرار دارند.

مرکز اجزای سخت افزاری تقریبا نیمی از اجزای c کلاس مورد استفاده در صنعت هواپیما و قطعات آن شامل گیره، پیچ، پیچ، آجیل، پرچ، چشمه، دریچه، واشر و غیره. اتصالات، بزرگترین رده اجزای سخت افزاری، شامل طیف گسترده ای از قطعات هوافضا بسیار مهندسی شده است که برای دو یا چند اجزای نگهداری می شوند. بلبرینگ عمدتا شامل بلبرینگ کنترل هواپیما، انتهای میله، بلبرینگ یاطاقان ¬ های غلتکی سوزنی، بوشینگ و بلبرینگ دقیق است. اجزای الکترونیکی شامل اتصالات، رله، سوئیچ ها، قطع کننده های مدار و محصولات روشنایی می باشد. قطعات ماشینکاری عمدتا عبارتند از براکت، قطعات خرد شده، شیمس، مهر و موم، و قطعات تبدیل شده است.

تغییر دینامیک در صنعت هوافضا و صنایع دفاعی جهانی بر بازار قطعات کلاس c تأثیر دارد. به عنوان مثال، سازندگان عمده، مانند بوئینگ و ایرباس، مقدار زیادی از مواد کامپوزیتی را در هواپیما نسل بعدی خود قرار می دهند. هواپیمای غولپیکر به طور کلی نیاز به قطعات کمتر از کلاس C را نسبت به یک هواپیمای ساخته شده از مواد سنتی غیر کامپوزیتی دارد. قطعات مورد استفاده در هواپیمای نسل بعدی عموما بالاتر از قطعات هوا فضا کلاس C در ساختارهای هواپیمایی غیر کامپوزیت هستند.

بخش جهانی قطعات هوافضا و دفاع در رده پیشنهادی C در سالهای ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱، رشد سالیانه ۴/۷ درصد را به دست می دهد و به ۱۲٫۱ میلیارد دلار می رسد. افزایش حمل و نقل هواپیما تجاری و منطقه ای، پیشرفت تکنولوژی و افزایش ناوگان هوا و فضا و ناوگان ناوگان اصلی در بازار جهانی هوافضا و دفاع است.

اجزای سخت افزاری در بازار جهانی هوافضا و دفاع در سال ۲۰۱۵ غلبه می کنند و به دنبال آن، یاتاقان، قطعات الکترونیکی و قطعات ماشینکاری می شوند. انتظار می رود که آمریکای شمالی به عنوان منطقه پیشرو در بازار قطعات هوافضا و دفاع در رده C همچنان باقی بماند، زیرا این سازنده تولیدکنندگان اصلی سطح و تولیدکنندگان هوافضا و دفاع است.

زنجیره عرضه این بازار، تولید کنندگان مواد خام، تولیدکنندگان بخشی از کلاس C، توزیع کنندگان، بازیکنان درجه یک، تجهیزات هوافضا و شرکتهای هواپیمایی را ترکیب می کند. توزیع کنندگان کلیدی عبارتند از هواپیماهای Wesco، صنایع Kellstrom و Avial Services و اصلی سازندگان هواپیمایی بوئینگ، ایرباس، کمیک، بمباردیر، Embraer، ATR، لاکهید مارتین، سسنا و Gulfstream هستند.

تولید کنندگان قطعات اصلی قطعات هوا و فضا و دفاعی عبارتند از: اتصالات دقیق قطعات کراس (PCC)، اتصالات Arconic Fastening، Lisi Aerospace، RBC Bearings، Stanley Black & Deker، Eaton Corporation و Amphenol Corporation. توسعه محصول جدید، همکاری با بازیکنان درجه یک و سازنده های تولیدی، و تماس های طولانی مدت، استراتژی های کلیدی است که توسط بازیکنان اصلی برای به دست آوردن مزیت رقابتی در بازار به دست می آید.


Tags: , , , , , , , , , , , ,