استفاده از اتصال دهنده های هوافضا

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

اگر شما در صنایع تولید هوافضا تخصص دارید، مهم است که شما بتوانید انواع مختلفی از اتصال دهنده ها و پرچ ها و تجهیزات مناسب را برای استفاده از این مواد حمل کنید. بنابراین، اتصال دهنده های هوا فضا برای این الزامات خاص ساخته شده است، بنابراین، ضروری ترین اجزاء در تامین نیازهای اتصال در موتورها، هواپیما و چندین سیستم هیدرولیک دیگر هستند. این نه تنها ایمنی را برای هواپیما تضمین می کند، بلکه با ساخت قطعات با کیفیت نیز شما را افزایش می دهد.

انتخاب ها بسیار زیاد است، تا آنجا که به تنوع، اندازه و شکل محصولات مربوط می شود. علاوه بر این، مواد مورد استفاده برای ایجاد اتصال دهنده ها سازگار با استانداردهای تولید کننده و نظامی است. عملیات ایمن یک هواپیما و شهرت کسب و کار شما بسیار وابسته به انتخاب دقیق و استفاده از سخت افزار در فرایند تولید شما است. یک هواپیمای معمولی از بسیاری از اقلام کوچک ساخته شده است. سازنده هواپیما باید دانست کامل از سخت افزار مورد نیاز برای ساخت یک هواپیما و همچنین بتواند قطعات کامل را ردیابی کند، زیرا در بسیاری از موارد خریداران دولتی نمی توانند بدون داشتن هر قسمت به یک منبع خاص ردیابی کنند. توصیه می شود از ساختن یک هواپیما برای هدف خاص تولید هوافضا استفاده کنید. هواپیمای سفارشی ساخته شده نیاز به هزاران قطعه سخت افزاری دارد. برخی از انواع سخت افزار شامل پیچ و مهره ها، آچار ها، واشر ها، پیچ ها، پین های چسبان و سیم ایمنی، پرچ ها، اتصالات تک لول، سخت افزار کنترل کابل، خطوط مایع و اتصالات، درج، سیم کشی برق و اتصالات. از آنجاییکه هواپیما با لرزش زیادی برخورد می کند، آجیل باید با یک دستگاه قفل گذاری ثابت شود تا اطمینان حاصل شود که آنها در جای خود قرار دارند. این آجیل را می توان با پین های چسبان، معمولا در واشر قفل، سیم ایمنی، آجیل فیبر و آجیل قلعه استفاده می شود. رایج ترین آجیل های مورد استفاده در سخت افزار هواپیما عبارتند از آجیل قلعه، آجیل اتوماتیک، آجیل ساده، آجیل و آجیل.

آجیل هواپیما ساده، اما این یک دستگاه قفل است. دستگاه های قفل استفاده شده در اینجا قفل شستشو یا چک کردن مهره است. آنها معمولا در هواپیما استفاده نمی شود. به غیر از موارد ذکر شده، برخی از آجیل های دیگر نیز موجود است. آجیل به طور کلی به اتصالات باتری یا گیره شلنگ اعمال می شود. قدرت و اتصالات مناسب به طور کلی توسط دست ها در نظر گرفته شده است. نوع دیگری از مهره، همچنین به عنوان مهره لنگر شناخته شده است، به طور گسترده ای در مکان هایی استفاده می شود که دسترسی به آن آسان نیست. سایر انواع آجیل مورد استفاده عبارتند از آجیل آجیل، آجیل، آجیل، و ابزار برای نصب آجیل. هنگامی که شما آجیل های مورد استفاده در هواپیما را بدست آورید، به همان اندازه لازم است که آنها را به بهترین نحو نصب کنید. برای مثال، با استفاده از یک مهره قلعه، ممکن است سوراخ سوراخ چسبیده در آرایش با شکاف بر روی مهره باشد. در اینجا مهره نباید بیش از حد محکم شود، بلکه مجاز است با اسلات بعدی همراه با حفره سوراخ زاویه دار مونتاژ شود.


Tags: , , , , ,