استقرار خانه به عنوان یک حرفه ای – میانگین حقوق و دستمزد برای خانه خانه چیست؟

آذر ۲۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

شما احتمالا تصاویری از خانه های مقدماتی در املاک و خانه ها و بخش های روزنامه ها و جلسات آخر هفته را مشاهده کرده اید. اتاق ها عالی، استقبال و عاطفی خنثی هستند.

قرار دادن خلاقانه با چند قطعه از مبلمان و دکوراسیون می تواند به خریداران آینده نگری یک ملک را به عنوان خانه خود را پر کنید با اموال خود را.

چیدمان خانه چیست؟

خانه داران، افرادی هستند که مسکن را برای فروش یا اجاره آماده می کنند و جذاب و جذاب به خریداران احتمالی هستند.

مراحل ممکن است یک روند ساده بازسازی چند قطعه مبلمان برای به حداکثر رساندن فضای و گردش جریان از اتاق به اتاق باشد. یا ممکن است پیچیده باشد، و گام های بسیاری برای ایجاد یک ملک بیشتر قابل توصیف و فروش و یا قابل اجاره است.

آیا این غریزه را برای تزئین و قرار دادن چیزها درست کرده اید؟ شاید شما غریزه تزئینی و استعداد خود را به عنوان یک کارآفرین خانگی کار کنید.

تحصیل در منزل

هیچ الزامی برای صدور مجوز اجباری یا آموزش رسمی برای تبدیل شدن به یک استاد خانگی وجود ندارد. با این حال، بسیاری از استادان حرفه ای (و برخی از عوامل املاک و مستغلات) دوره های کامل، برنامه های گواهینامه و / یا طراحی داخلی را به پایان رسانده اند تا اصول طراحی داخلی، دکوراسیون، طرح های رنگی، درمان پنجره، و قرار دادن مبلمان را یاد بگیرند.

ساختن یک مراحل خانه سازی

نمایشگاه خانه به عنوان "یکی از بهترین شغلهای سال ۲۰۱۳ و فراتر از آن" ذکر شده است.

با این حال، تبدیل شدن به یک استراتژی تمام وقت لزوما یک فرآیند سریع نیست. ممکن است چندین سال طول بکشد تا مهارت کافی، تجربه، مشتریان و حقوق و دستمزد قابل اعتماد کامل را به عنوان یک فرد مستقل کسب کند. برخی از مهاجمان با آژانس های بزرگ املاک و مستغلات کار می کنند، مرحله ای را برای نمایش خانه و خانه باز می کنند. دیگران با شرکت های ساختمانی و سازندگان خانه مدولار کار می کنند.

استقرار یک کسب و کار مبتنی بر مهلت است که نیاز به یک استرس دارد تا بتواند قبل از اینکه کار حتی آغاز شود، به سرعت "دیدن" و یا پیش بینی یک خانه مسکونی. Stagers باید به عنوان مشتری در تلفن همراه و قابل انعطاف باشد. نیازها می توانند در زمان بسیار کوتاهی رخ دهند.

درآمد ناشی از خانه، به طور جزئی، در محل بستگی دارد. میانگین حقوق و دستمزد ممکن است از ۵۰ دلار به ۱۵۰ دلار در هر ساعت (بر طبق محاسبه های حرفه ای تأیید شده) محدوده باشد. آمار اداره کار، درآمد ناگهانی متوسط ​​به ازای هر شغل، ۷۵ دلار برای مشاوره و ۵۰۰ دلار برای هر خانه فهرست شده است.

واردات بیشتر در مناطقی که املاک و مستغلات گرانتر وجود دارد (در هر دو ساحل و در مناطق بزرگتر شهری). ساکنین خانه در ساحل شرقی یا ساحل گزارش شده اند که هزینه آن ۲۵۰ دلار در هر ساعت است. نرخ کار ساعت در مناطق روستایی بیشتر می تواند به اندازه ۳۰ دلار در هر ساعت باشد.

ارزش تخمینی

ارزش یا بازده سرمایه گذاری (ROI) نباید کم ارزش شود. ناظران صنعت مطالعاتی را منتشر کرده اند که نشان می دهد:

  • خانه های درجه یک به طور متوسط ​​بین ۵۰ تا ۸۰ درصد سریعتر از خانه هایی که رکورددار نیستند فروخته می شود.
  • خانه های متداول به طور کلی برای خانه های بیشماری از خانه های غیرقانونی فروخته می شود – حدود ۷٪.
  • خریداران در طول ۱۵ ثانیه پس از اولین مشاهده ملک تصمیم می گیرند هر جا که علاقه مند به مشاهده خانه می باشند، تمایل دارند.

این یک نقطه عطفی برای خلاقیت کشف ظاهر یک خانه برای کمک به خریداران آینده نگری کیفیت عالی یک ملک است و به فروشنده امکان می دهد که قیمت مناسب ترین قیمت را بدست آورد


Tags: , , , , , , , , , , , ,