اسرار افزایش سرعت و استقامت شما

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد، اگر مسکن شما دارای بلوک های آپارتمانی است که تا ۲۰ یا حتی ۴۰ طبقه بالا می رود. این تکنیک مخفی از یک پله برای افزایش سرعت و استقامت استفاده می کند. چیزی است که مردم اغلب به سمت پله ها می روند، به جز اینکه از پله ها عبور می کنند. آپارتمان ها در حال حاضر تمام آسانسور نصب شده و در حال حاضر پله ها به ندرت استفاده می شود. با این حال، این تغییر به شما این امکان را می دهد که این تمرین را بدون نیاز به مانع از دیگران که از پله ها استفاده می کنید، انجام دهید.

مهم است که توجه داشته باشید که راهپیمایی و اجرای طبیعی کاملا متفاوت است. گامهای در حال اجرا به تلاش بیشتر در برابر گرانش نیاز دارند. در حال اجرا استیل بسیار سخت تر از بیشتر دونده است.

بر خلاف یک sprint که نیاز به سرعت و یا راه دور طولانی است که نیاز به استقامت دارد، راهپیمایی نیاز به دونده دارد که در همان زمان آمادگی جسمانی داشته باشد. یک دونده ضعیف فکر می کند از دادن نیمه راه به سمت پله ها. ورزشکار باید مقدار زیادی استقامت و توانایی بالا برای پاک کردن اسید لاکتیک و یا توانایی تحمل اسید لاکتیک را داشته باشد.

هنگام انجام پله ها مهم است که یک موقعیت کامل داشته باشید. پس چه خبر خوبی است؟ اجرای پله نیاز به مهارت های متفاوت در مقایسه با اجرای معمول دارد. شما نه تنها باید خودتان را به سمت بالا حرکت دهید، شما باید گام های خود را برای جلوگیری از افتادن هماهنگ کنید. با توجه به ماهیت در حال اجرا در پله ها، شما می توانید چندین کار را انجام دهید تا به کاهش خطر ابتلا به صدمه زدن به خود و همچنین افزایش زمان آموزش خود بپردازید.

صعود به هر مرحله دیگر خوب است. با این حال، سعی کنید تمرکز خود را روی فعال کردن پای پا و رانندگی کردن پا به سمت بالا قرار دهید. این تکنیک به شما امکان می دهد بزرگترین نیروی را تولید کنید و یک گسترش سه گانه فوق العاده عالی از باسن، زانو و مچ پا ایجاد کنید. همچنین مهم است که انگشتان دست خود را به سمت سینه خود بر روی پای سر قرار دهید. اگر در انگشتان خود با پاشنه خود از زمین فرود می آیید، احتمالا ممکن است از زمان زایمان زانو، زانو، همسترینگ، درد فک و یا عقب رنج بکشید. پای خود را با وزن پای خود نگه دارید و پای خود را فشار دهید.

اگرچه شما مزیت خود را در استفاده از راه آهن می دانید، وقت بیشتری برای یادگیری چگونگی فشار خود را از پاها می گیرید تا صعود خود را به حداکثر برسانید.

تمرینات ایروبیک که کارهایتان و ریه ها را انجام می دهد همچنین باعث افزایش استقامت شما می شود. آموزش در یک ماشین بیضوی شیب دار و در حال اجرا یا دوچرخه سواری بر روی تپه تپه. فرض اساسی این است که شما باید از ساحه راحتی خود دو بار در هفته از حداقل ۶ تا ۸ هفته قبل از رویداد در حال اجرا پیروی کنید. تکرارها باید حداقل دو تا سه دقیقه از زمان تخمینی کل مورد نیاز برای پایان دادن به اجرا را ادامه دهند.

راز افزایش زمان های در حال اجرا این است که این تمرین ها را دو بار در هفته به تمرین اضافه کنید:

۱) سمت چپ مچ پا – پاهای خود را به هم بزنید و سمت را به طرف خود بکشید. فقط از مچ پا و گوساله ها استفاده کنید و ۲ مجموعه از ۱۵ بمب انفجاری را انجام دهید.
۲) پرش بلند ایستاده – به یک موقعیت چهار گوشه بکشید. سعی کنید دست های خود را بفشارید و سپس بدن خود را پایین بیاورید. آیا ۵ مجموعه از ۶ جهش در هر جلسه.
۳) Hip double leg – قدم به جلو با پای راست خود، سپس پای چپ خود را به جلو ببرید و به سمت چپ پا برسید. ۵ مجموعه ۶ هویج


Tags: , , , , ,