اسرار برای پیدا کردن شغل

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

مشاغل و آپارتمان ها می آیند و می روند. بسیاری از لندن ها دوست دارند فکر کنند که مشاغلی برای کسانی که تجربه بیشتری دارند یا کسانی که به سادگی هوشمند هستند، داده می شود. خوب، این ممکن است در برخی موارد درست باشد اگر چه در اکثر صحنه ها لزوما همیشه درست نیست. من به شدت بر این باورم که برای پیدا کردن یک کار در لندن شجاعت می گیرد؛ شما باید از بقیه جدا شوید شما باید خودتان را منحصر به فرد نشان دهید. من قصد دارم اسرار شخصی را افشا کنم! بله، اسرار این است که حرفه ای ها در لندن کار می کنند. شما می توانید از روش هایی استفاده کنید که نه تنها لندن بلکه مکان دیگری در جهان را نشان می دهند.

بنابراین شما & # 39؛ با همه آژانس های کاری در لندن ثبت نام کرده اید و با تمام سایت های شغلی در اینترنت ثبت نام کرده اید. با این حال، شما & # 39؛ هنوز هم پیدا کردن کار سختی است. نگران نباشید نه تنها. من میخواهم به شما راهنمایی و اسرار گرم برای پیدا کردن فرصتهای شغلی در لندن بدهم. اگر راهنمایی کنید، می توانم به شما اطمینان دهم که هیچ دلیلی وجود ندارد که شما در لندن مشاغل پیدا نکنید. برای اولین بار اجازه دهید یک چیز روشن را دریافت کنید. پیدا کردن یک کار در لندن رقابتی است، اما اجازه ندهید که این کار را بکنید. شما در حال خواندن برخی از اسرار هستید، ۹۵٪ دیگران درباره آن نمی دانند. من لیست طلایی چیزهایی را که باید برای پیدا کردن کار در لندن دنبال کنید جمع آوری کنم. من به شما نیاز دارم که ۳D را به خاطر بسپارم تعهد، تعیین و رانندگی از طریق لیست کامل.

اینجا برویم:

۱٫ هنگامی که شما با سایت های شغل ثبت نام می کنید، هرگز جعبه ای را که می گوید "به کارکنان مجاز برای جستجوی CV من" مراجعه کنید. اگر شما این جعبه را جعبه CV خود را شلخته مجازی، هر استخدام می توانید آن را ببینید و در طول روز آن اخبار قدیمی می شود! دلیل اینکه وبسایتهای کاری این جعبه را دارند، این است که آنها به استخدامکنندگان برای جستجوی CV میپردازند. این یک کارکرد پولی است که همه آن. به هیچ وجه به نفع شما نیست، در صورت وجود هر چیزی، شانس شغل شما را تعیین می کند.

۲٫ هنگام درخواست شغل در اینترنت، مشکوک باشید و برای کارهایی که دقیقا به CV شما مناسب است، درخواست کنید. برای کار در مقیاس تقاضا نکنید، زیرا CV شما هرزنامه می شود. اکثر کارکنان CV شما را بعنوان "ناچیز" نشان می دهند اگر برای کارهای بیش از حد درخواست داده اید. در صورت درخواست، کیفیت بیش از مقدار را به یاد داشته باشید. این باعث می شود شما به عنوان منحصر به فرد آمده است.

۳٫ اگر شما نمیتوانید شغلی را که دقیقا مطابق با CV شما است پیدا کنید، CV خود را تغییر دهید تا کار دقیقا مطابقت داشته باشد (نه کلمه ای). در مورد آن هوشمند باش من می دانم که می توان زمان زیادی برای ویرایش هر رزومه کاری برای هر موقعیتی که درخواست می کنید، حقیقت است که ارزش آن را دارد. چه کاری را انجام می دهید، برای شغل های آنلاین به مدت ۴ ماه و یا صرف چند روز در حال ویرایش CV خود را برای هر کار شما درخواست می کنید؟

۴٫ به عنوان یک متخصص در یک زمینه خاص بیا. کارشناسی ارشد مهارت و تبدیل شدن به متخصص در آن. تقاضای زیادی برای کارگران ماهر در لندن وجود دارد. هنگامی که شما تبدیل به یک متخصص شما بیشتر ارزش و پرداخت بیشتر توجه به. این همچنین راهی برای افزایش حقوق شماست. مشخص شده

۵٫ تغییر فرم CV خود را یک بار در هفته. یک نمونه رزومه CV را انتخاب کنید یا CV خود را دوباره تکمیل کنید. این روش هر بار کار می کند هر استخدام کننده دوست دارد برای دیدن CV های جدید، تغییر نحوه رزومه شما تاثیر بزرگی داشته باشد! بدیهی است هر روز CV خود را تغییر دهید این روش برای افرادی است که پاسخ های زیادی نمی دهند. فرمت CV خود را تغییر دهید و آن را دوباره با نام تجاری جدید و شما با تماس و ممکن است مصاحبه بیش از حد آب گرفتگی!

۶٫ شبکه، شبکه، شبکه در امروز امروزه شبکه با دیگران بسیار محبوب شده است و دلیل خوبی برای آن نیست. در واقع شبکه برای ایجاد دوستان مفید است، مثلا اگر شما یک توسعه دهنده وب هستید، به یک سمینار طراحی وب و شبکه با سایر توسعهدهندگان بروید. به این ترتیب شما در بالای بازی خود قرار خواهید گرفت و همچنین تماس های جدید و احتمالا مشاغل جدید را ایجاد خواهید کرد! ایجاد نمایه LinkedIn من می دانم که بسیاری از افرادی که از LinkedIn شکار شده اند. http://www.linkedin.com

7. همیشه به یاد داشته باشید که مهم تر از مشاور استخدام هستید! بسیاری فکر می کنند که مشاوران استخدام به کارکنان شغلی نگاه می کنند، در واقع مشاوران استخدام واقعا احساس مخالفت می کنند. این تفکر ذهنی کمک می کند، زیرا اعتماد به نفس شما را در مورد حرفه ای خود و کارهایی که بعد از آن صحبت می کنید، بهبود می بخشد. این فقط برای افرادی است که اعتماد به نفس ندارند.

۸٫ صحبت کردن در مورد اعتماد به نفس، آن را همیشه به عنوان اعتماد به نفس در زمانی که آن را به تلفن به کارفرمای یا استخدام کننده می آید. مهم نیست که چند سال تجربه در مورد رزومه یا چندین رشته شما داریم، اعتماد به نفس ۷۰ درصد از جواب بله یا بدون جواب است.

۹٫ از سایتهای شغلی استفاده کنید، شاید آنها به عنوان بزرگنما محبوب نیستند، اما آنها مجذوبتر هستند. پیدا کردن یک سایت شغلی ساده آسان است، به Google بروید و سایت کاری خود را «نقش خود» را تایپ کنید. شما شگفت زده خواهید شد تا بسیاری از سایت های شغلی را پیدا کنید که به نیازهای خاص خود برسند.

۱۰٫ آخرین و مهمتر از همه، هنگام جستجو برای یک کار، خلاق، مشتاق و مثبت باشید. اعتماد به نفس من کمک می کند و راه طولانی می رود!

خوب، شما آن را دارید، ۱۰ روش مخفی من، راهی برای پیدا کردن شغل در لندن است. به یاد داشته باشید که می توانید این روش ها را به هر کجا که هستید باشد اعمال کنید. من در لندن زندگی می کنم، بنابراین برای من این را به لندن ها می دهم.

این لیست را لمس کنید و از طریق آن یکی را ببینید و نا امید نشوید. امروز در لندن کار کامل خود را پیدا کنید


Tags: , , , ,