اسرار جذب مردان – با استفاده از قدرت ذهن

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

آیا اسرار خاصی برای جذب مردان وجود دارد؟ اغلب هنگامی که ما به دنبال راه هایی برای جذب فرد مناسب می خواهیم که برای همیشه باقی بماند، معمولا ما شاهد راهنمایی هایی مانند جذاب بودن، بوی بد دهی و یا استفاده از زبان بدن هستیم. در واقع، اینها در میان اسرار برای جذب مردان هستند، اما آیا راه دیگری وجود دارد؟

قانون جاذبه به عنوان مثال، به تازگی تبدیل به یک مفهوم محبوب شده و تمرکز آن بر استفاده از قدرت ذهن شما برای دستیابی به هر چیزی است که می خواهید – از جمله مرد رویاها. آیا واقعا یکی از اسرار برای جذب مردان است؟

اجازه دهید ببینیم که قانون جاذبه در جذب مرد مناسب در زندگی شما کار می کند. قانون جاذبه در اطراف ایده استفاده از آگاهی شما و همچنین ذهن ناخودآگاه شما متمرکز است. آن ها گفتند که با استفاده از افکار شما می توانید آنچه را که می خواهید، به رویاهای خود، جذب ثروت، جذابیت و تقریبا چیزی بچرخید.

در قانون جاذبه، چیزهایی وجود دارد که باید انجام دهید تا آمادگی داشته باشید و آماده جذب هر چه می خواهید، از جمله فرد مناسب در زندگی شما. در اینجا چیزهای اساسی در قانون جاذبه دنبال می شود.

اولا باید بدانید که میخواهید جذب کنید. اگر میخواهید مرد راست را جذب کنید، باید درباره آنچه که هست، فکر کنید. تصور کنید مردی که میخواهید با او باشد. از طریق جزئیات بروید اغلب هنگامی که از ما دربارهی & # 39؛ مرد راست برای ما، ما اغلب می گویند مردان را توصیف می کنیم که دوست نداریم. در قانون جاذبه، شما باید فکر مثبت کنید – همیشه. بنابراین در مورد یک مرد که میخواهید فکر کنید و چیزی را که میخواهید ندارید.

دوم، در قانون جاذبه، شما باید با ناخودآگاه خود در مورد آنچه که می خواهید صحبت کنید. باور کنید کاملا اعتقاد دارید که می توانید آن را دریافت کنید. افکار و تردیدهایی منفی را رد کنید اجازه دهید رویاهای خود را با اعتقاد بر این که ممکن است اتفاق بیفتد به شما نشان دهد. اگر شما برای آن مرد آرزو می کنید، با افکار منفی که این مرد وجود نداشته باشد، شکست نخورید و یا هیچ مرد خوبی نباشید که دوست دارد با شما ارتباط برقرار کند. در قانون جاذبه، اسرار جذب مردان در افکار شما قرار دارد.

سوم، تجسم. تجسم یک عنصر مهم در قانون جاذبه است. اگر می خواهید این مرد را در زندگی خود داشته باشید، باید شادی و هیجان را احساس کنید، همانطور که قبلا او را در زندگی خود داشته باشید. بسیاری از مردم ممکن است این بخش سخت را پیدا کنند اما می توان آن را تمرین کرد. گفته شده است که ناخودآگاه شما با این احساسات، احساسات و تصاویر تغذیه می شود که باعث جذب چیزهایی می شود که به ناخودآگاه شما می فرستید.

سایر موارد مهم که باید در هنگام استفاده از قانون جاذبه برای گرفتن مرد رویاهای خود به خاطر بسپارید این است که همیشه به طور مثبت فکر کنید و از ناامیدی نترسید. ناامیدی برای بازدارندگی جذب نیست. تصور کنید که یک دوست پسری که خیلی ناامید است. بیشتر نشان می دهد ناامیدی، بیشتر شما به احتمال زیاد دور از او دور ماندن. به یاد داشته باشید که یکی از اسرار برای جذب مردان، اجتناب از ناامیدی است.

البته همه اینها بدون تلاش شماست. فقط تمام روز را در مورد مردی از رویاهای خود بنگرید. گذشته از این تمرین ها، شما نیز باید زندگی خوبی داشته باشید، از خانه خارج شوید، از شور و شوق خود لذت ببرید و با افراد جدید ملاقات کنید.

در تلاش برای انجام این تکنیک هیچ آسیبی وجود ندارد. پس از همه، شما فقط می توانید بزرگترین یا همه اسرار را برای جذب مردان کشف کنید.


Tags: , , , , , , ,