اسرار جنسیتی بیشتر زنان هرگز با مردان نپرداختند! در اینجا چیزی است که همه می خواهند بدانند

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

یک مرد می تواند تلاش کند تا بهترین راه برای رسیدن به یک دختر برای ارگاسم پیدا کند و احساس کند راضی است. شما همچنین می توانید سعی کنید نقاط داغ را در بدن او پیدا کنید و او را وحشی ببینید. با این حال برخی اسرار جنسیتی وجود دارد که اکثر زنان هرگز با مردان به اشتراک نمی گذارند. بیا آنچه را که ممکن است، درک این اسرار غیر ممکن خواهد بود مگر اینکه شما تلاش برای خواندن این مقاله را …

بنابراین، در اینجا اسرار جنسی است که اکثر زنان هرگز با مردان نیست.

اکثر زنان جنس را بعنوان بخشی از عشق در نظر می گیرند و همیشه از آن انتظار ندارند. آنها می خواهند احساسات قدردانی و دوست داشتنی خود را قبل از اینکه با آنها رابطه جنسی داشته باشید. اگر احساساتی با او ارتباط نداشته باشد، دختر هرگز در اتاق خوابیده شما را به آرزویش نمی رسد.

یک زن نیاز به یک مقدار عادلانه از پیشگویی برای او را به اتهام. مردان این واقعیت را نادیده می گیرند. مردان وجود دارند که در حال گذراندن یک فستیوال هستند. اگر چه یک زن به ندرت از گرسنگی لذت می برد. با این حال، او نمی خواهد این راز را از ترس از دست دادن او به من بدهد.

خانمها موجودات خفیف هستند و نمیتوانند بدون داشتن کامل شدن آمادگی جنسی را تحمل کنند. زبان بدن یک دختر به شما می گوید که آیا او واقعا عشق می ورزد و یا فقط بازی می کند. بسیاری از دختران آن را سخت می دانند که به شریک زندگی خود نشان دهند که او مایل به داشتن رابطه جنسی نیست. در چنین مواردی، او یک ارگاسم را جعل می کند.

زنان به اندازه مردان بیشتر فریب می دهند. ما اغلب بچه ها را به فانتزی های جنسی خود می گوییم هر چند دختر هرگز این کار را انجام نخواهد داد. بسیاری از شما ممکن است بخشی از فانتزی جنسی او نباشید و هرگز به شما در مورد آن اطلاع ندهید.

یک زن به اندازه کافی مستحکم است تا تقاضای رابطه جنسی کند؛ با این حال، او ممکن است دشوار به چند چیز را فاش کند. بنابراین، مراقب باشید و به نیازها و خواسته های او توجه داشته باشید و اسرار خود را به اشتراک بگذارید، اگر می خواهید او را بدانید.


Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,