اسرار زنانه انزال – اگر شما می خواهید سرنگ خود را، سپس شما نیاز به دانستن این

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

انزال زن چیزهای زیادی برای بسیاری از افراد است زیرا آنها هیچ ایده ای برای ساخت یک سرنگ زن ندارند. حقیقت این است که اگر شما به چند مرحله ساده پایبند باشید، بسیار آسان است که ارگاسم را به شما عطف بزنید.

در اینجا سه ​​مرحله برای ساخت دختر شما وجود دارد.

۱٫ اولین چیزی که باید انجام شود مطالعه است، زیرا شما نیاز به دانستن بدن خود در خارج است. قطعه اصلی اطلاعاتی که شما نیاز دارید موقعیت مکانی آن است، جستجو برای تصاویر برای یک نمودار از آن. شما باید این را به خاطر بسپارید زیرا راز دادن به زن شما ارگاسم squirting به شما وابسته است به شما پیدا کردن نقطه G خود را به سرعت.

۲٫ بعد شما نیاز به اوج لذت جنسی خود را با ارائه دادن cunnilingus خود را. Cunnilingus بهتر است به دو دلیل، یکی این است که شما واقعا تضمین می کنند او را به اوج خود را اگر شما آن را درست انجام دهید و دیگر این است که اگر شما او را با نفوذ ارگاسم او سپس مرحله ۳ سخت تر است.

۳٫ زمانیکه این مرحله بسیار مهم است، اگر بخواهید سرنگ دختر خود را بسازید. با این فرض که شما با استفاده از قدم بالا به اوج خود رسیدید، آنچه که اکنون باید انجام دهید این است که انگشتان خود را با انگشت خود جلب کنید. در حالی که انگشتان خود را در اطراف حرکت می دهید، به راحتی آن را فشار دهید. او احساس می کند که او نیاز به ادرار دارد، این طبیعی است، اما به جای آن انزال زن انجام می شود.

برای ساختن سرنگ دختر شما فقط یک کارشناس فنی کونینلیگوز است و پس از آن قادر خواهید بود سرعت G خود را تحریک کنید. اگر با گام های فوق در تماس باشید، به زودی زن شما را ارزیابی می کند.


Tags: , , , , , , , , , , , , , ,