اسنک آلی کامل

آذر ۲۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

همه ما احساس گرسنگی بین وعده های غذایی و احساس نیاز به گرفتن یک مشت سریع یا دو. اما اگر بخواهید بر روی رژیم غذایی و تلاش برای خلاص شدن از شر وزن خود، از نابینایان دور شوید، ممکن است بخواهید از آن استفاده کنید. با این وجود، میتوانید با انتخاب برخی از میان وعدههای آلی سریع، میتوانید شکم خود را بدون اضافه کردن به کالری مصرف کنید. اگر چه در جاهای خالی آلی بسیار جایگزین وجود دارد، برخی از این نمره بیش از بقیه وجود دارد. اجازه دهید نگاهی به برخی از اینها بکشیم.

میوه ها یکی از بهترین نان های آلی هستند که می توانید در آن بجوشید. آنها را پر کنید، سالم و کاملا لذت بخش نیز. چه چیزی بیشتر، آنها همچنین می توانند به درمان بیماری های پوست مانند zits کمک کنند. با این حال، اگر شما می خواهید درمان آکنه است که موفق تر است و با سرعت بیشتری کار می کند، می توانید پوست پاک کردن پوست Clearpores را امتحان کنید. کارشناسان توصیه می کنند روزانه ۵ میوه از رنگ های مختلف بخورند تا بتوانند تمام مواد مغذی مورد نیاز را در مقدار صحیح بدست آورند.

یکی دیگر از گزینه های عالی برای میان وعده های غذایی سالم و پر از دانه های مخلوط است. فقط روی بعضی از دانه ها جویدن کنید و به راحتی می توانید از گرسنگی خود لذت ببرید. شما می توانید با خوردن انواع دانه های مختلف با هم به طعم این نابالغ اضافه کنید. برای مثال شما می توانید تعداد کمی از دانه های دانه کنجد، آفتابگردان، دانه کدو تنبل را بخورید. شما همچنین می توانید برخی از آجیل کاج را اضافه کنید تا بیشتر طعم میان وعده را افزایش دهید. علاوه بر این، داشتن یک میان وعده خوشمزه و سریع، خوردن دانه های مخلوط در طول نگه داشتن یک تب در وزن نیز طول می کشد. اگر هدف از دست دادن وزن، شما می توانید روند را با استفاده از راه حل های کارآمد مانند دیسترون کربو بلوک را متوقف کنید.

یکی دیگر از غضروف های سالم که میزان زیادی را در میزان طعم و مزه می گذراند، تکان می خورد. آنها سریع و آسان می توانند مقدار زیادی مواد مغذی را به شما ارائه دهند. علاوه بر این، آنها همچنین حاوی آنتی اکسیدان ها هستند که باید برای بدن سالم باشند. فقط از میوه های مورد علاقه خود استفاده کنید و آن را با شیر مخلوط کنید. اگر شما بارها و بارها از نوشیدن طعم های یکسان خسته شده اید، ممکن است کمی کمی تجربی بگذرانید. به دنبال ترکیب های مختلف مانند انبه و کلم، توت فرنگی و موز یا وانیل و کیوی باشید. اگر می خواهید، حتی با اضافه کردن میوه های میوه ای می توانید ترکیب خود را پیچ و تاب کنید.

کلیه موارد ذکر شده در بالا می تواند به شما در رفع گرسنگی و گرمی شما کمک کند تا بدون الحاق به الگوی تغذیه ای خود، از خوردن غذا لذت ببرید. با این حال، اگر شما مایل به دور از nibbling دور باقی بمانید، منطقی است که از محصولات موثر مانند Caralluma Burn Suppressant استفاده کنید. این یک تماشا را در اشتیاق شما نگه می دارد و همین را سرزنش می کند، از اینکه شما را از خوردن چیزهای دیگر جلوگیری می کند. با این حال، خوردن ترشی آلی باعث افزایش مصرف کالری شما نمی شود.


Tags: , ,