اماکن برای رفتن در تایلند

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

حقیقتا یک سنگ قاره آسیای جنوب شرقی، تایلند مفتخر است که تنها کشور آسیای جنوب شرقی باشد که توسط قدرت غربی مستعمره نشده است و مردم تایلندی با استفاده از عبارت «سرزمین آزاد» برای توصیف سرزمین خویش سخاوتمندند . تایلند، یک پادشاهی به طور عمده بودایی، اغلب یک گهواره برای هر شهروند میهن پرست است که به خاطر وفاداری به پادشاه خود معروف است و معمولا برای سالهای قرن بیست و یکم برای آزادی و میراث فرهنگی است.

از نظر مسافرین، غذاهای زیادی برای گفتن در مورد تایلند وجود دارد، در واقع گزینه ها خیلی متفاوت هستند، سخت است که کاری را برای شروع کار انجام دهیم. زیبایی طبیعی چشم انداز، که دارای یک آب و هوای گرمسیری است، محل خوبی برای اکوتوریسم است. خط ساحلی طولانی سی کیلومتری به برخی از سواحل معروف جهان و جزایر ساحلی مانند پوکت و کرابی در داخل ساحل اندامان و پاتایا و رئیگان و کوم سمند در ساحل شرقی می باشد.

وعده های تایلندی چیزی شگفت انگیز از فروشگاه های خیابانی ساده، اما پر جنب و جوش شما است که انواع تنقلات و شیرینی و انتخاب رشته فرنگی قایق به رستوران خود ارائه نماینده های معتبر غذاهای تایلندی نماینده هر منطقه آشپزی تایلندی – مرکزی، Northeastern غذاهای شمالی و جنوبی.

نواحی خرید یکی از پر انرژی ترین در سطح جهان هستند. خرید به طور مداوم ماجراجویی و لذت تقریبا گناهآمیز همزمان است. چالش تعجب آور برای هر خریدار کارآفرین، لذت بخش است، چه اینکه یک دور از یک مرکز گران قیمت یا یک بازار گران قیمت داشته باشد، یا در خیابان های عقب و خیابان های شلوغ، که همه آنها طیف گسترده ای از کالاهای سنتی و عجیب و غریب مدرن و عملی را ارائه می دهند.

و این فهرست ادامه می یابد.

شما فقط نمیتوانید به اندازه کافی از تایلند، قطعا در یک بازدید نیست. این به این دلیل است که گردشگران بارها و بارها، هر تجربه جدید، یک لذت جدید را باز می کنند. این تایلند واقعا شگفت انگیز است.


Tags: , , , ,