انتقال از Degreasers صنعتی سنتی به Degreasers آلی در صنعت هوافضا

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

رطوبت ساز های صنعتی برای حذف خاک از قطعات ماشین، کف و ابزار در صنایع مختلف استفاده می شود. آنها در هنگام تلاش برای حذف ذراتی که در آب حل نمی شوند، مانند خاک، روغن، روغن، قیر، آسفالت و مقیاس های کوچک ماده که هنگام استفاده معمول از ماشین آلات مانند گرد و غبار موتور آزاد می شوند ضروری هستند. اکثر رطوبت گیرهای صنعتی دارای مواد شیمیایی خشن هستند که می توانند به سلامت انسان و محیط زیست آسیب برسانند. این مواد پاک کننده از نظر محیط زیست به مراتب از نظر محیط زیست دوستانه نیستند زیرا بسیاری از آنها زیست تخریبپذیر نیستند و شناخته شدهاند که حاوی مواد شیمیایی هستند که میتواند در کاهش سطح لایه اوزون به طور طبیعی مفید باشد.

زگیل های جایگزین و ارگانیک برای ایجاد همان تاثیر امولسیون بر روی خاک و خاک که صنایع رطوبت گیر صنعتی وجود دارد ساخته شده است. فقدان حلال در این محصولات چربی زدایی بدان معنی است که تمیز کردن مشاغل صنعتی به اندازه کافی برای سلامتی انسان خطرناک نیست. مواد پاک کننده زیست محیطی زیست تخریب پذیر هستند و خواص مشابهی از مواد پاک کننده صنعتی ندارند که می توانند لایه اوزون زمین را از بین ببرند.

انواع محصولات گندزدایی هم اکنون می توانند با آب آشامیدنی رقیق شوند، و این باعث می شود که هزینه های بالاتری نسبت به همتایان سنتی خود داشته باشند. این مواد گندزدایی اغلب دارای مواد پاک کننده غیر سمی و سازگار با محیط زیست مانند سویا، ذرت و نارنجی هستند. هنگام استفاده از مواد پاک کننده آلی دیگر دود سیگار و سوزش پوست دیگر نگرانی اصلی نیستند. سطح آنها نزدیک به سطح خنثی PH آنها را ساده تر و ایمن تر می کند که توسط کارکنان استفاده می شود و می توان آنها را در دماهای پایین تر استفاده کرد که باعث صرفه جویی در هزینه های انرژی گرمایی و نگرانی ها در مورد تبخیر محصول می شود. بعضی از مزایای دیگر به این زگیل های آلاینده جایگزین آلرژی این است که آنها غیر خورنده هستند و می توانند حتی ماده نامحلول را حذف کنند.

در صنعت هوافضا، نگرانی های زیست محیطی بسیاری از شرکت ها را به سمت کسب و کار تغییر دادند. آنها دیگر نمی توانند به طور اتفاقی از مواد شیمیایی مضر استفاده کنند، زیرا در حال حاضر شناخته شده است که کارکنان خود را به خطر می اندازند. سلامتی. شرکت هایی که به دنبال مقادیر بیشتری از مواد ضدعفونی کننده هستند بدون هیچ تاثیر منفی بر محیط زیست به "سبز" تبدیل می شوند. این دستگاه ها برای تمیز کردن داخل و خارج از هواپیما و تجهیزات هوا و فضا استفاده می شود. از واشرهای فشار بالا که برای تمیز کردن قطعات و ماشین آلات هواپیما استفاده می شود، به انواع خانگی معمولی تمیز کننده های تمام سطوح، مواد آلی تهیه می شود. این صنعت مجبور نیست که کیفیت محصولات چرمی خود را برای استفاده از این مواد پاک کننده جایگزین فدا کند. روغن زیتون های آلی شناخته شده اند که یک جایگزین قدرتمند برای روغن زدایی صنعتی ارائه می دهند که حتی از مزایای پیشینیان خود نیز فراتر رفته است.

مزایای شناخته شده این محصولات سازگار با محیط زیست به مراتب بیشتر از رقیق کننده های سنتی صنعتی است. صنعت هوافضا هنوز به طور کامل به آگارزهای آلی تبدیل نشده است، اما در چند سال آینده، تعداد شرکت هایی که هنوز از مواد شیمیایی مضر استفاده می کنند، باعث کاهش قابل توجه مواد معدنی می شوند. استفاده از محصولات تمیز کننده ارزان تر و سازگار با محیط زیست به زودی تبدیل به عادت خواهد شد و مواد شیمیایی خطرناک به کارگران آسیب می رسانند و محیط زیست دیگر نگرانی نخواهد داشت.


Tags: , , , , , , , ,