انقلاب صنعتی و توماس ادیسون

آذر ۲۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

انقلاب صنعتی همه چیز را در جامعه لمس کرد. در این انقلاب هیچ گلوله ای اخراج نشد، اما به جای آن، اختراعات به ذهن های بزرگ داده شد. به جای پنهان کردن، ایده های جدید در دسترس نبودند. در عوض جهاد، مخترع ترین شجاعان در حال تسویه کردن بودند و مبارزه با خواب را انجام می دادند و به عنوان یک سکه گرانبها، دانش را جمع می کردند. لامپ الکتریکی یک راننده حیاتی از انقلاب صنعتی بود؛ زیرا بدون آن، این مخترعان هنوز هم سوختن نفت نیمه شب را به معنای واقعی کلمه می سوزانند. هیچ شب دیر نیست، رک و پوست کنده ترین روزهای روز، بدون لامپ الکتریکی.

توماس ادیسون طرفدار این نوع از شب بود. او عطر و طعم ضعیف را دوست داشت. در ابتدای انقلاب صنعتی تغییرات در انگلستان ذکر شد. نه لندن و نه در شهرهای بزرگ بلکه در حومه شهر. کار به طور معمول به حیوانات یددار داده شده است در حال حاضر توسط ماشین آلات chugging گرفته شده است. پیش از انقلاب صنعتی انقلاب کشاورزی بود. تولید نساجی به طور کامل مکانیزه شد. تکنیک های استخراج آهن در پالایش شد. با تشکر از زغال سنگ بخار در حال حاضر در تقاضای بالا است. ماشین ها هم اکنون می توانند مردم را از یک مکان به مکان دیگر به عنوان راه آهن عبور از قاره.

به عنوان یک نتیجه از تکنیک های بهتر در تولید و کشاورزی، نحوه کار مردم نیز تغییر کرد. شرکت ها چنان بزرگ شدند که صاحبان سهام سهام خود را فروختند. سرمایه گذاران این ها را امیدوار می کنند که این کسب و کار به رشد خود ادامه دهد و از سرمایه گذاری آنها پاداش می گیرد. معمولا کسب و کارهایی که بعدها کوچک بودند، شرکتهایی بودند که در بسیاری از زمینههای مختلف درگیر شده بودند.

انقلاب صنعتی تغییر شیوه زندگی مردم را در خانه نیز تغییر داد. خانواده های زیادی به شهرها منتقل شدند تا به کارخانه ها و بازارهای کار بالاتری پرداخت می شود. در اوایل، شرایط برای این کارگران ضعیف بود، زیرا آنها خود را به آپارتمان می بردند و با خدمات بهداشتی کم یا بدون خدمات انجام می گرفتند. بیماری یک مشکل گسترده بود. زندگی در شهرها موجب شده جامعه برای به دست آوردن یک طبقه کارگر جدید. خانواده های طبقه متوسط ​​اکنون حومه شهر را پر می کنند. مردان به کار می روند و زنان به خانه می روند. بچه ها آموزش های ساده ای می گیرند و به والدینشان رشد می کنند. در شب خانواده در اتاق نشیمن نشسته و به آدرس های موجود در رادیو گوش می دهند. رادیو ساخته شده با تکنولوژی توماس ادیسون.

هزینه انقلاب صنعتی بالا بود، اما تنها مدت کوتاهی اجاره کرد. کارگرانانی که در کارخانجات مورد سوء استفاده قرار می گیرند، به علت آسیب های دستگاه های مرگبار، به نحوی نمیتوانستند ببینند که تلاششان چه مقدار است. آمریکا از پیشرفت صنعتی ما از زندگی ما بسیار سود می برد. در نهایت ارزش آن را داشت، زیرا ما پیشرفت کردیم. توماس ادیسون می دانست که کار او فقط برای بهبود نژاد ماست و اینکه برای رفتن به جلو، تنها نوع شکست واقعی است.


Tags: , , , ,