این شرکت هوا و فضا آماده انفجار است

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

بیست سال پیش، ما به سطح سیاره دیگری رسیدیم. این یکی از مهمترین لحظات تاریخ کاوش فضایی است. این سال ۱۹۹۷ بود: نخستین فرود موفق در مریخ از طریق Pathfinder rover.

اکنون اکتشافات فضایی فراتر از برنامه دولتی خود به ناسا گسترش یافته است. این اشتیاق بعضی از معتقدان به ذهنیت پیشرو در جهان است.

در سال ۲۰۰۰، مدیر عامل آمازون جف بیسوس یک پروژه جانبی با نام Blue Origin را آغاز کرد. گرچه اکثر فعالیت های آن تا حدودی مخفی نگه داشته شده است، Bezos اعلام کرده است که اهداف نزدیک به آن شامل گردشگری فضایی و تلویزیون ماهواره ای می شود. سپس، در سال ۲۰۰۲، Elon Musk شرکتی با نام SpaceX را آغاز کرد. این شرکت تنها با هدف استعماری مریخ آغاز شد، حتی قبل از اینکه موسس تسلا را تاسیس کرد.

در حال حاضر هدف اصلی ناسا اولین ماموریت ماموریت مریخ است. در حال حاضر، رقابت بین شرکت های خصوصی، SpaceX به ویژه، و همچنین نژاد چند ملیتی، شبیه به مسابقه به ماه، افزایش می یابد.

فوق العاده است که قادر به سرمایه گذاری در یک شرکت با چنین تمرکز منحصر به فرد و انحصاری مانند SpaceX و Blue Horizon باشد، اما متأسفانه این گزینه آسان نیست؛ این شرکت ها به طور عمومی معامله نمی شوند. با این حال، من معتقدم بهترین گزینه در آینده، سرمایه گذاری در سیستم هایی است که این شرکت ها را تأمین می کند. نژادها "برو"

Rocketing به تاریخ

حدود ۹۸ درصد از مواد که در طول پرواز به آسمان پرتاب شد، مربوط به تبلیغات است. و این فقط می تواند موشک را از زمین بگیرد. سیستم های پیشرفته ای پیچیده نیز نیاز به مانور کشتی زمانی که آن را در فضا.

با این گفتن، من اعتقاد دارم که بهترین سرمایه گذاری در صنعت فضای در حال حاضر پیدا کردم.

این کمپانی هوافضا و دفاعی قابل اعتماد در اینجا در ایالات متحده است. تخصص آن سیستم های رانندگی است که در هنگام کار با راکت ها و سایر وسایل نقلیه مسافری فضا مفید است. در واقع، این بزرگترین تولید کننده سیستم های فضایی و نیروی برق در ایالات متحده است

شرکت همچنین دارای مشتری بزرگ برای آنچه که بیشتر از کسب و کار خود را انجام می دهد: ناسا.

در گذشته، بسیاری از کارهای انجام شده برای ناسا، شاتل فضایی را انجام دادند. این شامل ۳۰ سفر به ایستگاه فضایی بین المللی و از آن است. همچنین باتری های مورد استفاده برای حفظ ایستگاه در حال اجرا است. در واقع، سیستم نیروی دریایی که آن را طراحی و ساخت شاتل ۱۳۵ ماموریت با موفقیت ۱۰۰٪، و آن را به جهان موثرترین موشک تا کنون ساخته شده است.

اما رفتن به جلو، یکی از دلایل اصلی تقاضا، پیاده روی فضایی آمریکایی است. اگرچه ما از سال ۲۰۱۱ تا کنون راه اندازی فضایی را انجام نداده ایم، اما این فعالیت با هدف ایجاد آن به مریخ احیا خواهد شد.

این کار از طریق سیستم راه اندازی فضایی ناسا (SLS) انجام می شود، که انتظار می رود برای اولین بار در سال ۲۰۱۹ برداشته شود. اما SLS تنها وسیله ای است برای راه اندازی؛ کپسول خدمه که مسافران را حمل می کند، Orion نامیده می شود و شرکتی که امروزه توصیه می کند، یک سیستم نیروی محرکه برای هر بخش برای هر دو این صنایع دارد.

این واقعا ساختن تاریخ با این پروژه است، چرا که هیچ فضاپیما منبعی برای طراحی انسانها به فضا عمیق، به طور بالقوه به مریخ و حتی کمربندهای سیارکی طراحی نشده است.

یکی دیگر از پروژه های این شرکت برای کار بر روی سیستم پیشراننده آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته دفاع (DARPA) Spaceplane Experimental انتخاب شده است. در این پروژه، با بوئینگ همکاری می کند تا هواپیمای هیبریدی / وسیله نقلیه سنتی تولید کند که برای ارسال ماهواره های نظامی به فضا استفاده می شود.

هدف وزارت دفاع این است که تا سال ۲۰۲۰ این وسیله نقلیه کاملا کارآمد و مورد آزمایش قرار گیرد. بنابراین، در حالی که این یک پروژه کوچکتر است، هنوز در چند سال آینده چیزی در دست نیست.

فاز رشد ناگهانی

البته هر شرکتی یک سرمایه گذاری عالی است، اما هنوز هم باید از لحاظ مالی پایدار باشد تا واقعا سرمایه گذاری بزرگی باشد.

به همین دلیل است که من اعتقاد دارم شرکت Aerojet Rocketdyne Holdings Inc. (NYSE: AJRD) در آستانه رشد تازه در درآمد به دلیل برنامه فضایی تجدید شده است.

در سال جاری، فروش نیمه اول خود را با رشد ۱۳ درصد پس از رشد ۴ درصدی در دو سال گذشته همراه کرد. یک سال پیش انتظار نداشت که Aerojet تا سال ۲۰۲۰ بیش از یک میلیارد بشکه تولید کند.

شما می دانید یک شرکت در مرحله رشد تدریجی است، در حالیکه درآمد مورد انتظار آن سه سال است.

سرانجام، هنگامی که یک شرکت وارد مرحله رشد می شود، مهم است که مطمئن شوید پول کافی برای تأمین هزینه های عملیات آینده خود دارید. طی دو سال گذشته، Aerojet میلیون ها پول نقد را از عملیات به ارمغان آورده است، که عمدتا دو برابر موقعیت نقدی خود در پیش بینی پروژه های خود است.

با نگاهی به قیمت سهام Aerojet، روشن است که بازار پتانسیل رشد شرکت را کشف کرده است. سهام بیش از ۱۰۰ درصد طی سال گذشته افزایش یافته است. اما من هنوز معتقدم که این مقدار زیادی برای پیشرفت دارد.

به عنوان یک شرکت، Aerojet هنوز با ارزش ارزان است، که کمتر از ۱٫۵ سال سن دارد. ارزش درآمد و به زودی به اندازه کافی، آن را فقط بیش از ارزش خود را فقط در یک سال.

در مجموع در صنعت هوافضا و دفاعی، این شرکت هفتمین شرکت ارزان قیمت از نظر شرکت در ۲۸ شرکت است و پس از قیمت آن در گذشته ۱۰۰٪ افزایش یافت سال

به وضوح، همانطور که Aerojet همچنان رشد می کند، سرمایه گذاران بیشتر و بیشتر به پتانسیل خود دست می یابند و به سهام خود می پردازند.


Tags: , , , , , , ,