بازسازی پوست بدون جراحی از طریق پرکننده های پوستی

دی ۲, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

پرکننده های پوستی گزینه ای برای کسانی هستند که می خواهند اثرات مضر پیری بدون خطر و خرابی جراحی پلاستیک را معکوس کنند. گاهی اوقات به عنوان "مایع چسبناک" اشاره می شود، پرکننده ها فقط زیر سطح پوست تزریق می شوند تا خطوط و چین و چروک را پاک کنند، لب ها را تقویت کرده و زخم ها را پر می کنند.

چون افزودن حجم به پوست شرکت به جای کشش پوست مانند یک جراحی چهره سازی، پرکننده های تزریقی ظاهر جوان تر طبیعی را فراهم می کنند. درمان معمولا کمتر از یک ساعت طول می کشد و بیماران می توانند فعالیت های طبیعی خود را بلافاصله ادامه دهند. خطرات حداقل هستند و عوارض جانبی ناخواسته از جمله تورم، کبودی یا قرمزی و حساسیت در محل تزریق هستند.

انواع پرکننده های پوستی در دسترس هستند و هیچ کس برای هر درمان مناسب نیست. کلاژن یک پروتئین طبیعی پوستی است که از پوست انسان یا گاو گرفته شده است. اسید هیالورونیک نیز به طور طبیعی در بدن ظاهر می شود و با شتاب آب در بافت، شکل و حجم آن را به پوست می افزاید. فرم تزریقی از منابع حیوانی استخراج نشده است. هیدروکسی آپاتیت کلسیم یک ترکیب معدنی است که به طور طبیعی در استخوان های انسان یافت می شود و در پر کردن خطوط عمیق خشن و خطوط خنده موثر است. برخی از بیماران تصمیم می گیرند که چربی های خود را از طریق بدن آنها از طریق لیپوساکشن بردارند، که هدف آنها رفع خطر واکنش های آلرژیک یا رد شدن است.

پرکننده های PMMA (پلی اتیل متاکریلات) به صورت نیمه دائمی در نظر گرفته می شوند و نتایج طولانی تر را ارائه می دهند. آنها توسط یک جراح پلاستیک انجام می شود و می توانند برداشته شوند. پرکننده های PMMA اغلب برای درمان چین و چروک های عمیق و خطوط خنده، برای پر کردن زخم ها و افزایش لب ها استفاده می شود.

پرکننده پوستی دائمی است. فرکانس درمان مجدد بستگی به چگونگی رسیدن چهره به سن و چگونگی جذب پرکننده مورد استفاده دارد. درمان های پوستی معمولا از صدها تا هزاران پوند هزینه می کنند و بستگی به روش، هزینه های تسهیلات و میزان مهارت ارائه دهنده و هزینه های دارو دارد.

به علت همه این عوامل، بیماران توصیه می شود که در مورد انواع گزینه ها با یک متخصص تمرین کنند تا درمان مناسب برای نتایج مورد نظر را انتخاب کنند.

Juvederm یا Restylane پرکننده های تزریقی هستند و اغلب برای تقویت لب به حذف چین و چروک استفاده می شوند.

معمولا پرکننده ها برای اصلاح بسیاری از مشکلات زیبایی مانند لب های نازک و زیر چشم های خفیف استفاده می شود.

هدف از استفاده از پرکننده های پوستی این است که پوست را به حالت اولیه بازگردانیم. گاهی اوقات آنها می توانند یک ظاهر جوانمردانه را بهتر از آنچه که در یک عمل جراحی به دست آمده است ایجاد کنید، مثلا چهره ای برای گسترش پوست.

همانطور که پوست پیرتر می شود، عناصر درم از بین می روند. این شامل کلاژن، الاستین و همچنین اسید هیالورونیک است. کلاژن پوست را پشتیبانی می کند و اسید هیالورونیک حجم و شکل را اضافه می کند. پرکننده های پوستی، با معرفی این عناصر از دست رفته، یک راه حل کامل را ارائه می دهند.

]


Tags: , , , , , , , ,