بحث در مورد شیمی در مقابل کود آلی

آذر ۲۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

کود – Pro & # 39؛ S و Con

به شرح زیر نباید به عنوان آخرین حرف در بحث مباحث شیمیائی-ارگانیک در نظر گرفته شود، بلکه یک طرح کلی برای توصیف مزایا و معایب هر

اگر شما از ۱۰۰ نفر بخواهید برای نظرات خود را در مورد این موضوع، شما ممکن است صحیح ۱۰۰ دیدگاه مختلف دریافت کنید. به نظر من فروتنانه، اگر به درستی استفاده شود، هر دو کودهای شیمیایی و ارگانیک می توانند سالم باشند. با این حال، اگر استفاده نادرست، هر دو می تواند بدون سوال ناامن باشد.

کود شیمیایی

در یک اصطلاح بسیار اساسی و عمومی، یک کود شیمیایی یک ترکیب (مجموعه ای از مواد تشکیل دهنده) است که از نظر شیمیایی برای بهبود قدرت آن پردازش شده یا تصفیه شده است.

معرفی کودهای شیمیایی در اوایل تا اواسط قرن ۲۰، به طرق مختلفی مسئول افزایش شدید مواد غذایی است که یک کشاورز می تواند تولید کند.

مشکل اصلی نتیجه استفاده بیش از حد یا بیش از حد از این کلاس کود است.

هر گیاه (گندم، ذرت و غیره) می تواند در طی دوره رشد خود تنها از مواد غذایی بسیار استفاده کند.

آنچه که باقی مانده است، به دلیل بارش باران یا آبیاری، به سمت آبهای زیرزمینی، رودخانه ها، دریاچه ها و اقیانوس حرکت می کند. این محیط طبیعی را آلوده می کند و مشکلی را ایجاد کرده است.

اخیرا، بیشتر کشاورزان و کودهای تولید کننده به خوبی از این مشکلات آگاهی دارند و برای پاسخگویی به این کلاس از کود کافی استفاده می کنند.

باغبان خانگی باید از هر گونه مواد شیمیایی به نحوی مسئولانه آگاهی داشته باشد و از آن استفاده کند. این یک مثال است که "خیلی کم" خیلی بهتر از "خیلی زیاد" است.

کود آلی

کودهای آلی کود شیمیایی (با اصطلاحی بسیار اساسی) تمایل کمتر به تصفیه و فرآوری شیمیایی کم و یا بدون آن دارند. همچنین محیط طبیعی تمایل دارد زمان بسیار ساده تر را از بین برده و آنها را جذب کند. با این حال، چند نوع می تواند و باعث آلودگی آب زمین و دیگر سیستم های آب.

کود حیوانی (گاو، مرغ) می تواند منجر به مشکلات بسیاری در صورت استفاده نادرست شود. کود یک منبع بسیار متمرکز از نیتروژن است که به راحتی در هنگام بارندگی و یا سایر اشکال آبیاری آزاد می شود.

نیتروژن و فسفر بیش از حد ثابت شده است که مشکلات بزرگ در هنگام ورود به آبراه های ما و سایر منابع آب است.

یکی از مزایای استفاده از یک گربه آلی، افزایش فعالیت بیولوژیکی در خاک است.

میکروارگانیسم ها در خاک باعث می شوند که گیاهان مواد مغذی را به غذا تبدیل کنند و به تجزیه مواد گیاهی قدیمی که به تمام سلامت خاک و باغ اضافه می شود کمک کند.

محصولات شیمیایی به طور کلی این مزایا را ارائه نمی دهند، که یکی از شکایات طرفداران باغبانی ارگانی است.

کودهای شیمیایی برای مدت طولانی محبوب هستند، زیرا به دلیل استفاده بیش از حد باعث ایجاد بسیاری از مشکلات شده است. با این حال، اگر مورد استفاده قرار گیرد به درستی آنها نیز ثابت شده است مفید و امن برای تولید محصولات غذایی مواد غذایی است.

با افزایش محبوبیت باغبانی ارگانیک، خطر سوء استفاده از این کلاس کود نیز وجود دارد. برای گفتن این که محصول ارگانیک به طور کامل ایمن است و آن را در اختیار شما قرار می دهد، سوال واقعی کود را درک نمی کند.

من به شدت شما را تشویق می کنم بیشتر در مورد مواد شیمیائی و مواد آلی بیشتر بدانید و تصمیم بگیرید که کدام نوع مناسب ترین نیاز شماست.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر دو کودهای آلی و شیمیایی، لطفا از

انجمن بین المللی صنعت کود

دانشگاه آریزونا [http://www.ag.arizona.edu/gardening///fertilizer.html/]

یک کلمه در مورد مواد مغذی گیاهی [۱۹۶۵۹۰۰۲] اکثر مراکز باغ یک مجموعه بزرگ از کود را انتخاب می کنند و همه اعداد در بسته مانند ۴-۱۰-۵ یا ۱۵-۱۵-۱۵ خواهد داشت.

یک روش بسیار ساده و دقیق برای درک معنای این عدد، به خاطر آوردن برگ، برگ، گل، ریشه است.

به عنوان مثال، یک کود ۴-۱۰-۵ نشان می دهد برگ های خوب – بزرگ / بسیاری از گل ها یا میوه ها – ریشه های خوب است. ۴-۱۰-۵ = برگ-گل-ریشه.

فکر کنید که "10" به عنوان زمین میانی در مقیاس یک تا بیست است، یکی از پایین ترین، ۲۰ بالاترین است.

مجموعه ای از اعداد برابر مانند ۱۰-۱۰-۱۰ یا ۵-۵-۵ یک غذای گیاه جامع را نشان می دهد و به عنوان وظیفه نام باید با اکثر گیاهان کار کند.

همیشه جهت استفاده از هر محصول باغبانی را دنبال کنید و به یاد داشته باشید که کود بیش از حد می تواند بخشی از یا تمام گیاهان شما را سوزاند.

نکته باغبانی : عرض طول طول کف پایه خود را برای یک بستر کاشت ارائه می دهد. به عنوان مثال: ۱۰ پا ۳ پا = ۳۰ متر مربع.

اکثر مراکز باغ و یا مهد کودک خوشحال خواهند شد که به هر سوالی که ممکن است پاسخ دهند و به شما در دریافت نوع مناسب و میزان کود و دیگر مواد افزودنی باغ کمک خواهند کرد.

موفق باشید و باغبانی مبارک!


Tags: , , , , , ,