بهترین طبیعی، عطرها واقعا آلی

آذر ۲۶, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

چه چیزی باعث عطر بزرگ می شود؟ اگر از شخصی خواسته اید، به شما می گوید که عطر آن چیزی است که عطر را بزرگ می کند. امروزه عطرها از عطرهای طبیعی و عجیب و غریب که بعدها به گونه های مصنوعی که امروزه وجود دارند، رفته اند. خوشبختانه، عطر طبیعی هنوز هم وجود دارد امروز، برخی از آنها حتی ارگانیک.

عطرهای مصنوعی اغلب به علت مواد مصنوعی که در آنها وجود دارد، سردرد می کنند. برای صنعت عطر، به مراتب ارزان تر از این مواد تشکیل دهنده جعلی مقرون به صرفه تر است. مواد مخدر مانند پتیلات، مشتقات بنزن و پروپیلن گلیکول اغلب در این ترکیب از پرکننده ها و فیبرها موجود است.

عطرهای طبیعی طبیعی، از بسیاری از همتایان مصنوعی آنها متفاوت هستند، اما شاید مهمتر از آن، اصالت این عطر است. هنگامی که تفاوت بین طبیعی و مصنوعی را می فهمید، برای شما باز نخواهد گشت. واقعا هیچ مقایسه ای وجود ندارد و تنوع مصنوعی عطر مانند یک حافظه دور افتاده به نظر می رسد. آیا تا به حال واقعا بخورید عطرهایی که با وانیل یا ترنج تهیه شده اند و یا فقط یک نسخه علمی تکراری از عطر بویید؟ عطر و بوی عطر برای اولین بار می تواند برای اولین بار گیاهان تازه را در مقایسه با گیاهان خشک شده تقدیم کند. هنگامی که تفاوت را طعم می بینید، جایگزینی وجود ندارد و شما احتمالا نمی خواهید به عقب برگردید.

بهترین عطرهای ارگانیک با افتخار همه مواد تشکیل دهنده خود را تقسیم می کنند و به شما می گویند که کدام مواد تشکیل دهنده ارگانیک هستند. اگر یک زن و شوهر از مواد تشکیل دهنده ای وجود نداشته باشند، ممکن است نسخه ارگانیک وجود نداشته باشد یا برای خریدن محصول بسیار گران باشد. عطرهای طبیعی و طبیعی را می توان در فروشگاه یافت اما دشوار است در دسترس آنلاین. صنایع عطر ایده جایگزین کردن مصنوعی با مواد تشکیل دهنده واقعی را نداشته اند (چرا جریان های ثابت خود را وقفه سود را قطع می کنند)، بنابراین بهترین کاری است که شما انجام دهید (برخی از پیوندها در پایین این صفحه برای بعضی از عطرها واقعا عطر است که مواد تشکیل دهنده را تشخیص می دهند و می توانند به درب شما منتقل شوند).

عطرهای طبیعی همچنین از داشتن عطر و طعم عطر دیگر می توانند بهره مند شوند. هنگامی که از یک عطر خسته می شوید، می توانید آن را با یک لایه دیگر مخلوط کنید و همانطور که دوست دارید. با عطر مصنوعی، نتایج انجام این کار می تواند فاجعه بار باشد، اما نه با عطرهای طبیعی. عطرها سبک تر هستند، باعث سردرد کمتر، تحریک کمتر و کم شدن مواد شیمیایی می شوند.


Tags: , , , ,