بهترین موقعیت های جنسی: اشتباهات بالا ۵ اغلب بچه ها را تشکیل می دهند

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

یکی از چالش های بسیاری که مردان برای تصمیم گرفتن در مورد موقعیت هایی که هنگام گرفتن غنیمت می گیرند، تصمیم می گیرند. بزرگترین ترس این است که زن با "همان همان پیر و همان پیر" خسته شود و در نتیجه نفع جنسی را از دست می دهد. بنابراین سوال می شود، بهترین موقعیت های جنسی چیست؟

بهترین روش برای توضیح دادن این است که در مورد چه چیزی باید صحبت کنیم. با توجه به این موضوع، من در حال حاضر در مورد پنج اشتباه پنجم که در مورد موقعیت های جنسی انجام می شود صحبت می کنم، به طوری که به شما اجازه ادامه آنها را نخواهید داد.

موقعیت اشتباه ۱: تقلید از هر چیزی که در فیلم پورنو دیده می شود. این احتمالا بزرگترین دلیل این است که بچه ها با ظاهر جنسی ناتوان می شوند. بچه های بی تجربه احساس می کنند که پورنو یک مدل خوب است زیرا آنها می بینند که ستدس ها در حال پخش شدن زیبا هستند و … خوب، آنها فقط بهتر از آن نمی دانند. مشکل این است که موقعیت های جنسی در این نوع فیلم ها در نظر گرفته شده است تا صحنه خوبی برای بینندگان به نمایش گذاشته شود و نه برای لذت بردن از بازیگران.

و در واقع، یکی از بدترین موقعیت برای تحریک دلپذیر و واژن است که یک زن قرار دادن مچ پا خود را بر روی شانه های خود. اگر روده شما خم شدید، اگر در دوران بارداری احساس درد در رحم خود را احساس کنید، احساس درد می کنید. به علاوه این موقعیتی است که باعث فشار می شود. (اگر تا به حال فرصتی برای پشت صحنه و تماشای ساختن یک فیلم بزرگسال داشته باشید، هنگامی که بازیگر مجبور به متوقف کردن صحنه برای رفتن به حمام است، خلق و خوی به سرعت کشته می شود!) [۱۹۶۵۹۰۰۳] موقعیت اشتباه ۲: سعی می کنید که وزن خود را از زن در هر موقعیتی حفظ کنید. برای یک زن، یک راه برای نزدیک شدن به او است. او آن را دوست دارد زمانی که او در پایین ران او قرار می گیرد. بنابراین در اینجا یک نکته برای شما را امتحان کنید … دفعه بعد که شما رابطه جنسی با زن خود دارید (در حالی که شما در رابطه جنسی واقعی مشغول هستید)، بیشتر وزن خود را بر او بگذارید. می بینید، در طول رابطه جنسی، تقریبا هر زن لذت می برد احساس می کند بدن انسان او را به شدت در برابر او فشار داده است.

بنابراین چقدر وزن باید بر روی آن قرار دهید؟ آن را کافی بگذارید تا پس از آمدن و نزاع جنسی از بین برود، زن شما به شما می گوید که احساس می کند او دچار افسردگی شده است. البته، این را در حد محدودیت انجام دهید! اگر شما بیش از حد طولانی از استخوان استخوان شکم خود را سنگ زنی کنید، ممکن است برای او حساس باشد.

اما خط پایین این است که بسیاری از زنان، دوست دارند که حداقل از بعضی از وزن مرد فشرده شوند.

موقعیت اشتباه ۳: اجازه دادن زن به تمام کارها زمانی که او در بالا است. برای تقریبا هر زن، جنس عمدتا فعالیت منفعل است.

موقعیت اشتباه ۴: بودن درهم و برهمی. اشتباه بودن جاودانه بودن است. بسیاری از بچه ها "بسیاری از افراد مریخ" را خوانده اند و فکر می کنند که زنان آن را دوست دارند، اگر از همه چیز اجازه می دهید و اجازه دهید آنها را رهبری کنند. به جای مرد آلفا باشید و فقط "آن را انجام دهید". فریب دادن او را، حرکت او را در اینجا و آنجا. تهاجمی و حتی او را در مورد یک عروسک چاقو بکشید وقتی که می خواهید موقعیت را عوض کنید و … او آن را دوست دارد! و نگران نباشید اگر چیزی اتفاق می افتد که زن دوست نداشته باشد، او به شما اطلاع می دهد.

موقعیت اشتباه ۵: فکر کردن موقعیت های پیچیده تر بهتر است. شما لازم نیست که از طرف یک چراغ عقب بچرخید و کاری دیوانه انجام دهید. فقط طبیعی باش یک پیش فرض قدیمی مانند مسیحی

موقعیتهای جنجالی فقط برای همه خسته کننده است و اغلب خلق و خوی را خلق می کنند زیرا بیش از حد وجود دارد "جایی که باید بازوی خود را قرار دهم" … و نه کافی "اجازه دهید فقط از آن لذت ببرید کاوش "


Tags: , , , , , , , , , , , ,