بهداشت و درمان جامع در برابر طب سنتی غرب

دی ۱, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

جامعه پزشکی غربی اخیرا این سوال را مطرح کرده است: آیا جایگزین مراقبت های بهداشتی، بعلاوه جامع، متافیزیکی، انرژی یا ذهن، بدن، سلامت روح و پزشکی غربی (WM) ادغام خواهند شد؟ این سوال به این معنی است که دلیلی برای تعجب وجود دارد و / یا ما باید فوایدی را که ادغام ممکن است ایجاد کنیم، در نظر بگیریم. در نظر گرفتن ادغام کلی، متافیزیکی، انرژی یا ذهن، بدن، درمان روح و پزشکی غربی، مقایسه سیب با پرتقال مشابه است. تنها مقایسه بین سیب و پرتقال این است که آنها هر دو میوه هستند – اما مقایسه آنها به پایان می رسد. جامع، متافیزیکی، انرژی یا ذهن، بدن، سلامت روح و پزشکی غربی متضاد قطبی قطبی با هیچ چیز مشترک نیستند، به جز موضوع (شما). توضیح خواهم داد.

برای درک ایدئولوژی طب غربی، شما باید زبان مورد استفاده توسط پزشکان و محققان را بررسی کنید. انتخاب کلمات آنها نشان می دهد که سیستم های اعتقادی و مدل های مورد استفاده آنها برای درک چگونگی فکر کردن به شفا کار می کند. هنگام مشاهده وضعیت پزشکی غربی و تاثیرات غیر قابل پیش بینی داروها و داروهای بدون نسخه (OTC)، پارادوکس جالبی ایجاد می شود. شرکت های دارویی ادعا می کنند که داروها و OTC می توانند شگفتی هایی برای مردم ایجاد کنند: کلسترول پایین، افسردگی بالینی پایان، پوکی استخوان معکوس، از بین بردن آلرژی ها، درمان سرطان، درمان MS، کودکان آرام و بسیاری از وعده های مشابه.

اگر داروهای تجویزی یا داروهای OTC برای افراد خیلی خوب باشند، کجا همه مشتریان سالم پزشکی هستند؟ حقیقت این است که وجود ندارد. هیچکدام از دوازده نسخه یا داروهای OTC را با یک لایحه پاک از نظر بهداشتی در دسترس نیستند. در واقع، بیشتر موارد تجویز شده یک فرد، بدتر از سلامت کلی آنها است. و اگر با افراد سالمتر روبرو شوید، می توانید از داروهای تجویزی یا داروهای OTC که بسیار سالم هستند، بپرسید و به آنها نگاه کنید: افراد سالم از نسخه دارو یا داروهای OTC استفاده نمی کنند!

این نوع زبان از پژوهشگران پزشکی غربی کم نیست. آنها بدن انسان را به عنوان میدان نبردی که جنگ علیه مهاجمان (ویروس ها، عفونت های باکتریایی و تومورها) انجام می دهند، درک می کنند. جامعه مدنی از دوران ویکتوریا شروع به رفع سریع و نتایج بدون تلاش کرده است. طب غربی در بعضی موارد این نتیجه را ارائه می دهد. هنگامی که پزشکی غربی یک "اصلاحی سریع" ایجاد نمی کند، نتیجه پاسخ این است: "با عرض پوزش، نمی توانست کمک کند – جراحی موفق بود، بیمار مرد." جالب است که توجه داشته باشیم که AMA یک میزان موفقیت آمیز را گزارش می دهد – به دلیل تشخیص اشتباه و یا درمان، تقریبا ۲۵۰،۰۰۰ نفر در هر سال جان خود را از دست می دهند. به عبارت دیگر، این افراد به علت بیماری که به علت درمان نادرست جان خود را از دست دادند، از بین رفت.

تئوری و آموزه های پزشکی غربی نمی تواند تشخیص دهد که بیماری ها از فرد جدا نیستند. در حقیقت، هر نوع بیماری را می توان با دقت به بیان شیوه زندگی، باور ها و انرژی های بیمار بیان کرد. سرطان یک تومور نیست، به عنوان مثال: یک اختلال سیستمیک است که تنها با کمک به حمایت از بدن، نه با حمله به آن با بمب های شیمیایی یا چاقو می تواند واقعا درمان شود. تومور تنها یک بیان فیزیکی اختلال سیستمیک است و به سادگی حذف تومور هیچ کاری برای درمان بیماری نیست. بدن برای خود زخمی طراحی شده است – با توجه به مراقبت مناسب – تغذیه، مکمل های گیاهی، رفاه روحانی و عاطفی.

بدنه طراحی شده است تا خود را بهبود بخشد، در صورتی که دارای پشتیبانی مناسب برای انجام کار خود است. طب سنتی چینی (TCM) بر اساس یک مفهوم متعادل چی (pronounced "chee") یا انرژی حیاتی است که اعتقاد بر آن از طریق بدن جریان دارد. چی پیشنهاد شده است تا تعادل معنوی، احساسی، روانی و فیزیکی فرد را تنظیم و تحت تأثیر نیروهای متضاد یین (انرژی منفی) و یانگ (انرژی مثبت) قرار گیرد. بیماری پیشنهاد شده است که در اثر جریان چی به هم بریزد و یین و یانگ با عدم تعادل مواجه شوند. در میان اجزای TCM درمان های گیاهی و تغذیه ای، تمرینات جراحی ترمیمی، مدیتیشن، طب سوزنی و ماساژ جراحی می باشد.

کلیه، متافیزیکی، انرژی یا ذهن، بدن، سلامت روح از آغاز زمان با اعتقادات و رفتارهای مذهبی همراه با رمز و راز، خرافات، ترس و سوء تفاهم خسته شده است. در حال حاضر شفا Holistic به رسمیت شناخته شده است، صرف نظر از آنچه که هر کسی تصمیم به باور و یا فکر می کند. تقریبا هر کس درباره رفاه معنوی خود می پرسد و احتمالا به شما می گوید: "آره، من یک فرد روحانی هستم، اغلب به کلیسا می روم". در این صورت، سردرگمی ناشی از ارتباط با درمان با دین است. اکثریت مردم، از جمله رهبران مذهبی، این تفاوت را درک نمی کنند.

تعریف: "سلامت" 1. برای بازگرداندن به سلامت یا صدا، ۲٫ برای تنظیم درست، تعمیر، ۳٫ برای بازگرداندن شخص به تمامیت معنوی، ۴٫ تبدیل شدن به کل و صدا، بازگشت به سلامتی.

تعریف: "روح" 1. اصل حیاتی یا نیروی متحرک در موجودات زنده، آگاهی بی قید و شرط. در مورد دوازده تصویر بیشتر به دلایل مختلف مذهبی وجود دارد.

تعریف: "رجوع" 1. اعتقاد و احترام به یک قدرت فوقالعاده یا قدرت که به عنوان خالق و فرماندار جهان محسوب می شود، ۲٫ مجموعه ای از باورها، ارزش ها و شیوه های مبتنی بر آموزه های یک دکترین دینی .

بنابراین، براساس تفسیرهای رایج پزشکی غربی درباره چگونگی انجام کارها، بسیاری از پارادوکس ها ایجاد شده است. اثر در نتیجه سردرگمی و عدم سلامتی است. حقیقت، همانطور که کارل یونگ و دیگران در نوشته خود به دقت نوشته اند، این است: هر چیز در جهان انرژی و آگاهی است. هر کسی که در مورد این واقعیت فکر می کند یا احساس می کند نمی تواند آن را تغییر دهد. هدف همه مذاهب، شناختن این است که انسانها بخشی از خود را دارند که فیزیکی نیستند، و نیاز به بررسی و تجربه این جنبه خودشان است. بخشی از هدف این است که کشف یک هدف و به بهترین نحو ممکن انجام شود. بخش دیگری از این هدف همچنین شامل دستیابی به حقیقت و سلامت معنوی است. با این حال، نتیجه تعالیم دینی با توجه به سلامت معنوی ما، شکست ناپذیر بوده است. اگر مهم ترین جنبه ی بودن ما، خود روحانی ما باشد، و آن را نادیده گرفته، این معجزه ای است که ما تا به حال دنبال کرده ایم.

بسیاری از کلیساها در حالت سردرگمی شدید در تلاش برای اجتناب از پذیرش «حقیقت» هستند. بزرگترین مبارزه این است که چگونه تمام دانش موجود شناخته شده را به هم پیوند بزنیم و آن را به دگماتیسم و ​​الهیات دینی تقسیم کنیم. مشکل این است که عدم هماهنگی نقایص آشکار در اکثر الهیات و آموزه ها وجود دارد. نقاط ضعف آشکار و چگونگی منافع سیاسی و ملی و دیگر منافع و برنامه های مشخص در یک تاریخ پر از ناامیدی، تراژدی، سردرگمی و جنگ های مذهبی حل شده است.

در بسیاری از فرهنگها، همیشه فکر و اندیشه / شناخته شده است که ما ذات معنوی هستیم، بزرگترین استثنا در فرهنگ صنعتی صنعتی غرب است که ما معتقدیم ما افرادی هستیم که روح دارند. فلسفه شرقی معتقد است که ما روح اول است، در این چیز که بدن نامیده می شود، در آن قرار دارد. & # 39؛ زیباترین و ساده ترین تفسیر از چگونگی همه چیز چیست؟ IS & # 39؛ می توان در سنت بومی آمریکا یافت. "همه چیز در جهان، روح است، هر چیز در آن از روح یکسان است، و آن همه متصل است." این دقیقا همان چیزی است که ما در علم و فیزیک کوانتومی درک می کنیم که همه چیز در جهان از یک چیز ساخته شده و در مورد آن آگاه است. دو چیز که بیشتر دانشمندان را ناراحت می کند، این واقعیت است که همه این چیزها
در طول زمان، فضا و ابعاد کار می کنند، که هنوز آنها را درک نمی کنند و توانایی چیز برای کار بر روی سطوح بین دو بعدی و چند بعدی. درجه بالایی از درک جدیدی از علم و فیزیک به معنای واقعی معنوی در حال حاضر بیشتر از محققان مستقل است. به نظر می رسد تمام فیزیکدانان و دانشمندان با تکنولوژی پیشرفته و فضایی تحقیق کنند که درک دقیق تر و دقیق از روح و معنوی نسبت به آنچه که در زمینه دین وجود دارد، وجود دارد.

واقعیت و حقیقت روح – در زبان ساده، تنها یک خدا یا انرژی جهانی است که همه چیز است. تنها یک آگاهی وجود دارد. ما فقط یک بیان فردی از The One هستیم. تمام دگماتیسم، الهیات و اعتقادات مذهبی هر کسی که این حقیقت را انتخاب می کند، به این معنی است که مستقل است. این فقدان دانش واقعی و کاربرد این تمایز است که منبع همه مشکلات عاطفی، فیزیکی و معنوی بوده است. روح زنده است، چیزی است که زندگی و تجربه شده است، مطمئن ترین راه برای از بین بردن آن و یا سرکوب آن این است که آن را سازماندهی کنید و آن را نهادینه کنید.

تجارب معنوی به ما یاد می دهد: همه چیز که ما فکر می کنیم یا احساس می کنیم به خود و دیگران تاثیر می گذارد. ما باید درک کنیم که هر احساس – خشم، ترس، نفرت، غم و اندوه، قضاوت – احساسات ذهنی ایجاد شده است و نیاز به تغییر یا حذف دارد. چپ به سرخ کردن – خشم، ترس، نفرت، غم و اندوه، قضاوت، ایجاد واکنش های فیزیکی. برای هر واکنش فیزیکی، نشانه هایی از قبیل سرماخوردگی، سرطان، MS و همه چیز از A تا Z، ارتباط مستقیمی با احساسات ایجاد ذهن وجود دارد. هنگامی که این احساسات ذهنی حذف می شوند و زخم هایی از عبارات دراز مدت و ناکارآمد ایجاد می شوند، فیزیکی که به عنوان بیماری غربی پزشکی نامگذاری می شود، حذف می شود.

خط پایین این است که بهداشت و سلامتی تحت تاثیر دو جناح – پزشکان و وزرا قرار گرفته است. پزشکان به عنوان مکانیک که در مکانیسم فیزیکی کار می کنند آموزش دیده اند. آنها در تجارت "درمان" هستند. آنها در "هنر شفا" آموزش دیده نیستند. اکثر پزشکان حتی از مفاهیم ابتدایی ترمیم درک نمی کنند. اکثر آنها نمی دانند که چگونه می توانند باعث ایجاد صدمات و حتی مرگ مجدد مرگ در بیماران خود شوند.

در اثر اثرات ناشی از ناسازگاری عمدی در درمان یا نماز، نادرست دعا، مشاوره بد یا فقط اندیشه منفی تصادفی، تفاوت کمی وجود دارد. افراد زیر سن قانونی در ادراکات سنتی گرایانه سنتورانه خاصی به دیدگاه های فرهنگی فرهنگی که آنها را توصیف می کنند، آموزش دیده اند. اکثر مردم اندیشه ای در مورد معنویت واقعی دارند یا اینکه چگونه جهان واقعا کار می کند. به عنوان یک نتیجه، آنها اطلاعات غلط، نیمه حقایق، خرافات و ترس را همراه با بسیاری از اطلاعات مربوط به خسارت را به هویت فرد انتقال می دهند. نتیجه آن Confusion و Paradox است که منجر به ناراحتی، بیماری و عدم سلامتی می شود.

هر دو خوب در زندگی ما و ناتوانی های ما نتایج تجربیات، شرایط و باورهایمان را داریم. این تجربیات، تهویه و اعتقادات است که با طبیعت واقعی ما مقابله می کند و موجب آسیب می شود. مهم نیست که چقدر پیچیدگی مشتری به نظر می رسد، من می دانم که آیا آنها «مایلند» انجام کار عاطفی و معنوی آزاد کردن عادت های قدیمی، اعتقاد و آمرزش، همه چیز را می توان شفا یافت. این کلمه غیر قابل تحمل است & # 39؛ فقط به این معنی است که فرد نمی تواند درمان شود. توسط & # 39؛ بیرونی & # 39؛ روش ها و این که آنها باید برای بهبودی خود اقدام کنند. شرایط به عنوان راهی برای مقابله ایجاد شد – از داخل در آمده است و از داخل درمانی می تواند جبران شود. مرجع: بدن شما را بهبود می بخشد، Louise L. Hay

از آنجا که کلیت / متافیزیکی مراقبت های بهداشتی متمرکز بر کمک به ذهن، بدن، روح به منظور بهبود خود را به عنوان آن را طراحی شده برای انجام، و پزشکی غربی بدن انسان را به عنوان میدان جنگ که در آن جنگ با بمب های شیمیایی و چهره های ضد مهاجم، چگونه می توان این ایدئولوژی های واگرا را ادغام کرد؟

پاسخ: آنها نمی توانند – آب است و سرکه ترکیب نمی کند – از نظر متافیزیکی غیرممکن است. به همین ترتیب، به طور متافیزیکی غیر ممکن است که ادغام کلی، متافیزیکی، انرژی یا ذهن، بدن، درمان روح و پزشکی غربی. هر کسی که این ادغام را در نظر بگیرد، قوانین جامع، متافیزیکی، انرژی یا ذهن، بدن و روحی را درک نمی کند.

]


Tags: , , , , , , , ,