بیشتر بدانید در مورد توصیف های شغلی و شغلی مربوط به مهندسی هوافضا

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

طراحی خلاقیت حداکثر است؛ در حال توسعه، ترکیب خلاقیت با عملی است، در حالی که تست مانند ایمان به توانایی های ما است. آیا این صدا برای شما جالب است؟ اگر بله، مهندس هوافضایی ممکن است در رابطه با کار شما در طرح شما باشد. مهندس هوافضایی طراحی، توسعه، آزمایش و کار بر روی وسایل نقلیه فضایی، هواپیما و مأموریت ها را طراحی، توسعه و تست می کند. در حالی که نظارت بر تولید چنین هواپیماهای پیشرفته فن آوری پیشرفته، آنها می توانند پس از تجربه قابل توجهی به تخصص خاصی از نوع هواپیما حرکت کنند.

برای بسیاری، چیزی مربوط به هواپیما بخشی از رویا دوران کودکی خود است. کار هوافضا ممکن است به نظر پیچیده باشد، اما اگر برنامه ریزی و آماده سازی خوبی داشته باشید، مسیر ساده است. اکثر جوانانی که موفق به پیاده روی رویای خود نمی شوند، با نادیده گرفتن ناامیدی مواجه می شوند. در اینجا بسیار مهم است که نیازهای آموزش و پرورش را با درک توصیف های شغلی و حرفه ای مرتبط با آن درک کنید.

الزامات آموزشی

با توجه به نیازهای آموزشی در حوزه مهندسی، می توانید پس از اخذ مدرک لیسانس در مهندسی، درخواست دهید. همچنین، هنگامی که واجد شرایط هستید و شروع به کار می کنید، باید در مورد آخرین پیشرفت های موجود در زمینه خود و سایر زمینه های مرتبط مطلع شوید. بعدا، پس از یک تجربه معقول (از ۴ سال به ۶ سال) در زمینه خود، می توانید درخواست مجوز کنید. صنایع هواپیمائی با پرداختن به تجربه عالی، پاداش خوبی دریافت می کند.

زمینه های استخدام

اکثر مهندسان در صنعت هواپیما کار می کنند، که به چند بخش دیگر تقسیم می شود. تولیدکنندگان هواپیما، نهادهای دولتی، شرکتهای هواپیمایی تجاری، شرکتهای مشاوره، سازمانهای تحقیقاتی و سایر سازمانهای قراردادی، مهندسین هوافضا را استخدام می کنند. به عنوان یک استاد پژوهشی و یا عالی در زمینه آموزش نیز یک حوزه بزرگ حرفه ای را ارائه می دهد. در حقیقت، مهندسی هوافضا به جای فضانوردی است که مهندسان هوافضا را در کنار بسیاری از کارکنان دیگر کار می کند.

زمینه هیجان انگیز مهندسی همیشه شما را بر روی انگشتان شما نگه می دارد. شما در مورد زمینه های مرتبط یاد خواهید گرفت، با دانشمندان و تکنسین ها ارتباط برقرار کنید، به غیر از آموزش خود در مورد آخرین پیشرفت های تکنولوژی.

تولیدکنندگان هواپیما، موسسات دولتی، شرکتهای هواپیمایی تجاری، شرکتهای مشاوره ای، سازمان های تحقیقاتی و سایر سازمان های قراردادی، مهندسان استخدام می کنند. به عنوان یک استاد پژوهشی و یا عالی در زمینه آموزش نیز یک حوزه بزرگ حرفه ای را ارائه می دهد. در حقیقت، هوا فضا، فضانوردی را به وجود می آورد که مهندسان هوا فضا را در کنار بسیاری از کارکنان دیگر کار می کند.

زمینه هیجان انگیز هوافضا همیشه شما را بر روی انگشتان شما نگه می دارد. شما در مورد زمینه های مرتبط یاد خواهید گرفت، با دانشمندان و تکنسین ها ارتباط برقرار کنید، به غیر از آموزش خود در مورد آخرین پیشرفت های تکنولوژی.


Tags: , , , , , , , , , , ,