تمیز کردن سود کسب و کار، درآمد و حقوق – چه مقدار پول می تواند شما را ایجاد کند؟

آذر ۳۰, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

کسب و کار تمیز کردن، در حالی که نه زرق و برق از صنایع، یک کسب و کار سریع و سریع است، چند میلیارد دلار در ایالات متحده، و ارائه فرصت های منحصر به فرد برای سودآوری و کسب درآمد & شش رقم & # 39؛ حقوق سالانه

بگذارید صنعت تمیز کردن را بررسی کنیم و ببینیم چه مقدار پول برای کسب درآمد و چه چیزی برای رسیدن به شش رقمی وجود دارد. سطح

چقدر پول می توانید تمیز کنید؟

اکثر صاحبان کسب و کارهای کوچک که تنها در طول سال اول خود به عنوان تنها عاملان کار می کنند، بین ۲۰،۰۰۰ تا ۳۰،۰۰۰ دلار می توانند درآمد کسب کنند. هنگامی که آنها قادر به گرفتن یک کارگر، ایجاد شهرت محلی و ایجاد سیستم های خوب هستند، پس درآمد سالانه ۱۰۰،۰۰۰ دلار غیر واقعی نیست و کسانی که تلاش می کنند می توانند خیلی بیشتر کار کنند.

چه چیزی از & # 39؛ شش شکل & # 39؛ اپراتور از استراحت؟

ده فاکتور در نظر دارد که افراد با درآمد بالا از سایر نقاط –

۱) بازارهای طاقچه مختلف، فرصت های مختلفی را ارائه می دهند. در بعضی از شهرها و ایالت ها، در بخش تمیز کردن اداری آسان تر است و در بخش های دیگر، بخش تمیز کردن فرش سود آور تر است. این همه به تقاضای محلی بستگی دارد و چند شرکت به آن تقاضا می پردازند.

۲) شروع به ساختن نام تجاری خود را از ابتدا شروع کنید و آن را به عنوان ارزشمندترین دارایی شرکت خود ببینید.

۳) توسعه و اصلاح سیستم هایی را انجام دهید که اطمینان حاصل شود که کسب و کار شما هماهنگ است. به طور مداوم نگاه کنید به راه های افزایش بهره وری از خلبانی خود را تمیز.

۴) اهمیت داشتن یک سیستم فروش عالی را درک کنید. تمرکز تلاش های خود را در تبدیل تعداد بیشتری از منجر به مشتریان.

۵) مشتریان خود را با خدمات مربوط به تمیز کردن، خدمات حق بیمه یا خدمات مکرر به فروش برسانید.

۶) به مقیاس تا شش رقم شما باید یاد بگیرید چگونه استخدام، آموزش و سازماندهی تیم های کارگر برای انجام تمیز کردن در حالی که شما تمرکز بر اجرای کسب و کار.

۷) یاد بگیرید چگونه برای اجرای کمپین های تبلیغاتی موفق و یادگیری در مورد تکنیک های بازاریابی پیشرفته مانند شبکه، تبلیغات متقابل با کسب و کار مرتبط، و از دهان & # 39؛ بازار یابی.

۸) ارزش مشتریان خود را. آنها را به عنوان افراد تحت درمان قرار دهید و اغلب به آنها یادآوری کنید که چقدر ارزش کسب و کار خود را دارند. مشتریان رضایت می توانند به ارجاع ها منجر شوند و دستیابی به مشتریان از طریق این روش رایگان است.

۹) داشتن نگرش درست. گاهی اوقات افراد به روش منفی پاک می شوند. هیچ چیز اشتباهی برای داشتن یک تمیزکننده برای زندگی وجود ندارد، اما اول باید اول خودتان را به عنوان یک تاجر یا زن در نظر بگیرید.

۱۰) تحقیق و یادگیری به طور مداوم. آموزش و پرورش خود را در مورد تمیز کردن کسب و کار و مدیریت کسب و کار به طور کلی متوقف نمی شود، هنگامی که شما شرکت خود را راه اندازی کنید.

آیا شما می توانید کسب و کار موفق تمیز کردن شروع و کسب بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار در سال؟


Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,