تنظیم مرزها – چگونگی برآورده کردن زندگی خود را از طریق تنظیم محدودیت ها

دی ۱, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

امروز ما در مورد مرزها صحبت خواهیم کرد. اجازه دهید از تعریف مرزها، اهداف آنها در زندگی شخصی و اهمیت آنها برای آنها شروع شود. مرزها خطوط ذهنی، احساسی، فیزیکی و معنوی هستند که فضای امن ما را تعریف می کنند و ما را قادر می سازد تا مالکیت زندگی خودمان را بگیریم . اجازه دهید من نیز از این گزیده ای استفاده کنم که با کتاب "قدرت مرزی" تازگی پیدا می کنم.

"آنا کاترین، در کتاب" مرزها "، هنگامی که به روابط می آید، می گوید که یک مرز محدود یا لبه است که ما را به عنوان جدا از دیگران تعریف می کند. مرزها تعریف می شوند & # 39؛ کجا پایان مییابد و من شروع میکنم & # 39؛ در هر صورت، ما می توانیم مرزهای این عبارت را جمع کنیم: من شما نیستم این یک بیانیه قدرتمند است. وقتی که ما در نهایت توانستیم این حقیقت را برای خودمان ببخشیم، به خوبی از راه آسیبهایی که در نتیجه سوءاستفاده در زندگی ما به دست میآید، خواهد بود. "

برای اینکه ما روابط سالم خود را در زندگی خود داشته باشیم (از خودمان شروع کنیم)، لازم است که یک رابطه سالم با مرزها داشته باشیم؛ آنها به ما اجازه می دهند که با خودمان دوست شوند. اگر نمی دانید این چه معنایی دارد، سپس گاهی اوقات آن را کشف کنید.

موضوع مرزها به من جذاب است، به ویژه به خاطر ارتباط من با خود رو به رشد و در حال تغییر با آنها. اولین بار من با مفهوم مرزها از یک وقتی که من در حال مطالعه قطبهای درمان بودم، به یاد داشته باشید، به نظر می رسد که در مورد این مفهوم مقاومت زیادی داشته باشم. اکنون می دانم که مقاومت من وجود دارد زیرا من با ایجاد مرزها راحت نبودم و بسیار در آن حضور داشتم تمام روابط من و تمام زمینه های زندگی من است. با توجه به دوران کودکیام و از کجا آمدهام، من هیچوقت تعجب نمیکنم. تعریف دقیق از اینکه من بودم، وجود نداشت. نیازی به گفتن مرزها و حس دست خودتان بروید در دست . پس این معنی این است که رابطه خوبی با مرزها داشته باشیم؟ به منظور این که شکل بگیرد، به رفتارهایی که مخالف آن است، نگاه کنید.

با این گفتن اجازه دهید به یک تمرین بروید:

به این ۱۳ امتیاز نگاه کنید و ببینید رابطه شما با هر کدام از آنها چیست. همانطور که به هر یک از شما نگاه میکنید، متوجه شوید که چگونه پاسخ میدهید. اگر دوست دارید، آنچه را که برای شما می آید بنویسید. احساسات و قضاوت های احتمالی خود را بشناسید، اگر وجود داشته باشد. این احتمال بسیار زیاد است که امتیازات احساسی شما بیشترین تأثیر را برای شما داشته باشد.

 1. ناتوانی دادن به دیگران برای نوشتن.
 2. اولین قرار دادن افراد دیگر.
 3. مسئولیت پذیری احساسات و تجربیات دیگران.
 4. همیشه در تمام وقت خوب است، حتی زمانی که آن را احساس نکنید.
 5. سعی میکنم دیگران را بپذیرم.
 6. خط مشی برای حل مشکلات افراد دیگر.
 7. ایجاد فایل پیوست زمانی که آن را به دیگران می آید و یا اجازه نمی دهد هر کسی در همه نزدیک است.
 8. انتظار برای کمک به کسی.
 9. قادر به واژگان و نیازهای شما نیست.
 10. جالب توجه اینکه دیگران شما را ببینند
 11. ترس از رد.
 12. ترس از آسیب رساندن به احساسات دیگران است.
 13. امیدوار است که مردم بدون نیاز به گفتن چیزی چیزی را که می خواهند و نیاز دارند پیدا کنند.

آیا هر کدام از این صداها به شما آشنایی دارند؟ اگر به این لیست نگاه کنید می توانید خود را در آن ببینید، من می توانم حد اقل تضمین کنم که مرزهای شما ممکن است نیاز به کشیدن جدی جدی داشته باشند.

شما همچنین باید این را بدانید: اگر شما کسی هستید که به مردم اجازه می دهد تا از مرزهای خود عبور کنند، شما نیز با همان معیارها در مورد فشار دادن مرزها به دیگران مشارکت می کنید. بنابراین برای فهمیدن ساده، شما Pushee و Pusher است. این خیابان دو طرفه می شود.

آنچه که من متوجه شدم این است که با داشتن مرزهای سالمی که خودت را احترام می کنید . همانطور که ممکن است به نظر می رسد گیج کننده و غم انگیز است، این فضا برای شما ایجاد می کند تا عظمت، شادی و فراوانی را در زندگی خود به ارمغان بیاورد. شما می گویید که ارزشش را دارد و جهان به آن پاسخ می دهد.

بنابراین، نتیجه گیری این داستان این است: مرزهای ما اجازه می دهد تا تجربیات خودمان را داشته باشیم و به دیگران اجازه دهیم که همین کار را انجام دهند.

به یاد داشته باشید، همه چیز با شما شروع می شود. بهم بگو چطور پیش می رود.

لذت ببرید و فراموش نکنید که از آن لذت ببرید!

]


Tags: , , , , , , , , , , ,