تولید ماری جوانا در کانادا افزایش یافته است

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

ماری جوانا نوعی داروی تولید شده از گیاه کانابیس است و به عنوان یک داروی روانگردان در سراسر جهان استفاده می شود. تولید و استفاده از آن در اکثر نقاط جهان غیرقانونی است. با وجود این، تولید آن در آمریکای شمالی بالا است که بالاترین تولید کننده دارو است.

کانادا یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد مخدر است، سوم تنها به دیگر همتایان آمریکای شمالی، ایالات متحده آمریکا و مکزیک. در گذشته اخیر، این میزان افزایش یافته است. کانادا مواد مخدر را با میزان قابل توجهی تولید می کند که تولید آن از استان بریتیش کلمبیا است.

در طول سالها، استان بریتیش کلمبیا در کانادا تبدیل به یک مرکز تجارت و تجارت برای کشور شده است. و کانابیس پشت سر گذاشته نشده! بریتیش کلمبیا بزرگترین مقدار این دارو را در کانادا تولید می کند و به آرامی کشور را به سمت افزایش میزان تولید این داروهای روانگردان غیر قانونی هل می دهد.

بررسی اخیر نشان می دهد که تقریبا نیمی از تولید ماری جوانا در کانادا در بریتیش کلمبیا مستقر است. بیشتر درآمد حاصل از تولید آن ناشی از تقلب غیرقانونی سهام بازار، قاچاق، قاچاق و غیره است. گزارش دیگری از سازمان ملل بر افزایش تولید مواد مخدر در کانادا با افزایش ۶۰ درصدی در کانادا تأکید دارد. این روند افزایش در کانادا است و قرار است به آسیب رساندن به آینده کشور باشد.

علاوه بر این، یکی دیگر از شواهد تکان دهنده این است که کانادا نیز بزرگترین کاربر این دارو روانگردان است. این مواد خطرناکی را برای صادرات و واردات تولید می کند و از این رو، تحریم های شدیدتری علیه تولید و مواد مخدر وارد شده است. در مقایسه با تلاش های قانونی تولید کانابیس و استفاده از تهیه آن، دولت کانادا اقدامات لازم را برای کاهش تولید محصولات ماری هوانا از سرزمین های کانادا می کند. بنابراین، توصیه می شود از هر گونه اتهامات مربوط به دارو و یا کمک قانونی متخصص برای مقابله با چنین مواردی از زمانی که تولید هر گونه کانابیس در هر آماده سازی استفاده می شود و استفاده از آن در کانادا مجازات کیفری است، تمایلی نداشته باشید.


Tags: , , , , , , ,