تکنولوژی پیشرفته ارتعاش جریان اصلی را دنبال می کند

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

از دهه ۱۹۶۰، برنامه هوافضایی اتحاد جماهیر شوروی از یک تکنولوژی ارتعاش کامل یا ارتعاش درمان استفاده کرده است که همچنین به عنوان تکنولوژی ارتعاش پیشرفته شناخته می شود، برای کمک به فضانوردان برای اثبات طولانی مدت در فضا برای مقابله با اثرات بر بدن انسان مبارزه می کند. در حالی که این افراد در فضا زندگی می کردند، آنها یک جاذبه ی صفر را تجربه کردند که منجر به تعداد زیادی از مشکلات فیزیکی شامل از دست دادن قدرت عضلانی، انعطاف پذیری، تراکم استخوان و زمان بهبودی طولانی شد.

تکنولوژی ارتعاش پیشرفته به فضانوردان کمک کرد تا قدرت، تراکم استخوان و انعطاف پذیری را در زمان سریع تر بهبود بخشیده و به افزایش اندورفین ها دست یابند، که منجر به احساس مشابهی با آنچه که به عنوان "دونده های بالا" نامیده می شود. با توجه به تجارت الکترونیک، این فناوری در حال حاضر در سراسر جهان در دسترس است.

مزایای فن آوری ارتعاش پیشرفته

مزایای ارتعاش در ادامه با توجه به محبوبیت و کارآیی محصولات جدید مانند Plate Power افزایش می یابد. Power Plate مدل های حرفه ای ارائه می دهد که از ۲۵۰۰ تا ۹۹۹۵ دلار متغیر است. این دستگاه های آموزشی توسط افراد و ورزشکاران حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند. تیم هایی مانند کارولینای پانترز و شیکاگو بولز از این تکنولوژی پیشرفت بهره می برند.

"اریک هللند، مربی قوی و تهویه برای شیکاگو بولز" گفت: "همه بازیکنان ما از مزایای استفاده از پاور قدرت بهره میبرند. آنها سرعت، سرعت، توانایی پرش، تعادل و هماهنگی را بهبود میبخشند."

تکنولوژی ارتعاش پیشرفته، بهبود کیفیت زندگی افرادی است که از دست دادن استخوان، ضعف عضلانی، دامنه حرکتی و کاهش درد در هنگام بهبودی از آسیب دیدن دارند.
علاوه بر این، با جمعیت سالمند ایالات متحده، فیزیوتراپیست ها به دنبال جایگزینی برای کمک به بیماران در بهبود شرایطشان هستند.

"این دستگاه قدرتمند است، این تفاوت در چگونگی احساس بیماران من و مهمتر از همه، آن را آنچه که من به عنوان یک درمانگر فیزیکی کارآمد تر انجام دهد،" لیزا جورکی، توانبخشی شتابان MSPT، گفت: در مورد قدرت دستگاه های پلیت

چگونه فن آوری پیشرفته لرزش کار می کند؟

این تکنولوژی با تحریک پاسخ طبیعی بدن به ارتعاش کار می کند. لرزش باعث انقباض عضلات بدن می شود که منجر به افزایش قدرت عضلانی، جریان خون و آرامش کامل می شود. با این که فقط ۱۵ دقیقه در روز است، این تکنولوژی پیشرفته، تعریف جدیدی از زمان لازم برای مقابله با مشکلات مانند پیری و بهبود جراحی را در بر دارد، در حالی که به حفظ قدرت و استراحت بدن کمک می کند.

چگونه فناوری ارتعاش پیشرفته برای زندگی شما مناسب است؟

شما نباید غنی یا معروف باشید تا از مزایای ارتعاش درمانی لذت ببرید، اگرچه بسیاری از افراد مشهور در حال پریدن هستند. در میان آنها عبارتند از: کلینت ایستوود، مدونا و براد پیت.
از آنجا که تکنولوژی ارتعاش پیشرفته در حال حاضر به راحتی در دسترس است، چرا در خانه اسپا یا سالن بدنسازی آن را شامل نمی شود؟ علاوه بر اثرات درمانی و شفاشی آن نیز با تعادل و انعطاف پذیری کمک می کند.

اگر شما گسترش یا بهبود یک کسب و کار بهداشت و درمان و یا تناسب اندام، Power Plate می تواند یک مزیت رقابتی را فراهم کند. برای مثال، پزشکان عمومی می توانند از این محصول برای مقابله با پوکی استخوان بدون دارو استفاده کنند.

مطالعات تحقیقاتی فناوری ارتعاش پیشرفته

مطالعات حمایت شده چندین انجام یا در حال انجام است. آنها عبارتند از:

موسسه ملی پیری (NIA): "VIBES" – تحریک مکانیکی کمینه برای بهبود تراکم استخوان معدن.

شبکه بهداشت دانشگاه، تورنتو.

دانشگاه ارلانگن-نرنبرگ، "اثر ارتعاش بدن کامل بر پارامترهای مرتبط با استخوان و ران".

موسسه ملی آرتروز و بیماری های اسکلتی عضلانی و پوست. "مداخله ارتعاش برای بهبود استخوان و عضله در کودکان مبتلا به فلج مغزی."

کالج Chiropractic کالج لوگان. درمان لرزش کامل بدن در شرکت کننده با کمبود تعادل انسانی مرتبط با مولتیپل اسکلروز – یک مطالعه موردی

دانشکده بهداشت و علوم انسانی دانشگاه ایالتی اورگان. "محققین OSU برای تغییر جراحی جایگزین هیپ."

دانشکده بهداشت و علوم انسانی دانشگاه ایالتی اورگان. "محققین OSU برای تغییر جراحی جایگزین روده".


Tags: , , , , , , , ,