تکنیک های پیشرفته ضربه های شغلی – باید یاد بگیرند نکاتی برای دادن مرد به بهترین رابطه جنسی دهانی تمام عمر خود را

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

اختلاف عظیمی بین دادن رابطه جنسی دهانی و رابطه جنسی دهانی با او است و او بهترین رابطه جنسی را که تا به حال در زندگی خود داشته است، ارائه می دهد. شما در حال تعقیب کردن هستید که بهترین دوست شما باشید و برای انجام این کار ممکن است به شما کمک کند.

اگر میخواهید مردتان بهترین رابطه زای زندگی خود را به شما بدهد، باید برخی از روشهای پیشرفته کار ضربه را بیاموزید. شما به من لذت متوسط ​​می دهید شما آماده اید که او را چیزی بخوانید که او را از طریق سقف ارسال کند و آن را با رضایت منفجر کند.

بسیاری از زنان نگران توانایی خودشان در رابطه جنسی با مردان هستند، از جمله شما. شما فقط نمی دانید که آیا شما توانایی به درستی به یک مرد بدهید و به او آنچه را که واقعا می خواهید، بدهد. این عزت نفس شما را می سنجد و نباید این کار را کرد زیرا شما می توانید همه چیز را عوض کنید. شما می توانید یاد بگیرید چگونه او را به سر شگفت انگیز هدایت کنید و می توانید یاد بگیرید که چگونه این کار را برای امشب انجام دهید.

با یادگیری این تکنیک های پیشرفته کار ضربه، شما می خواهید به یک زن با اعتماد به نفس و ایمن در اتاق خواب تبدیل شوید، که قادر به لذت بردن از فراتر از خیالی ترین تخیل خود است. شما می توانید او را شوکه کنید و او را مورد آزار و اذیت قرار دهید تا بتوانید به او نشان دهید که واقعا زن چیست.

اولین روش پیشرفته هنگام رفتن من برای استفاده بیش از دهان شماست. حتی اگر دهان شما ستاره نمایش است و منبع لذت بردن از آن است، دستان او می توانند به شما کمک زیادی کنند و واقعا می توانند تجربه ای شگفت انگیز را تجربه کنند. نوازش شفت آلت تناسلی خود را با دست خود به او کمک می کند تا او را سریع تر به اوج برساند. اگر این مرحله را بیشتر کنید و بیضه های خود را با دستان خود تحریک کنید، واقعا می توانید او را بیشتر ببرید.

یکی دیگر از تکنیک های جنسی پیشرفته دهان اوست که او امشب امتحانش می کند، در حالی که او در دهان شما است، سخن می گوید. گاهی اوقات . دهان می تواند ناخوشایند باشد. آن را به شما ثابت می کند. غم و اندوه نه تنها او را نشان می دهد که شما در خلق و خوی است و از شما از او لذت می برند، همچنین چیزی به بدن او می کند. هنگامی که شما ناله می کنید، آن را از طریق آلت تناسلی خود، که همه از طریق بدن او می رود، ارتعاشات ارسال می کند. این چیزی جدید است که او هرگز نبوده است و او آن را دوست خواهد داشت.

اگر می خواهید بهترین در رابطه جنسی دهانی باشید که تا به حال داشته اید، سپس با این راهنمایی های شغلی فوق العاده .ی لگد بزنید و مردتان را از آنچه که واقعا ساخته شده نشان دهید.


Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,