ثبت نام کسب و کار در انتاریو، کانادا

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

کاملا شکی نیست که انتاریو بهترین مکان برای شروع کسب و کار در کانادا است. این بزرگترین اقتصاد محلی با نزدیک به ۱۳ میلیون و ساکنان رو به رشد است. این نیز دارای بالاترین درآمد سرانه در کانادا است.

هنگامی که شما تصمیم می گیرید یک شرکت را در انتاریو ادغام کنید، باید تصمیم بگیرید که آیا شما یک شرکت خصوصی، مشارکت یا مشارکت محدودی را می خواهید. مهم نیست که شما انتخاب کنید، من به شما کمک خواهد کرد که روند ثبت نام تجاری انتاریو را در چند بخش بعدی دنبال کنید.

نامگذاری کسب و کار شما در انتاریو

من در مورد ثبت یک شرکت خصوصی و یک شرکت در این بخش بحث خواهم کرد. اگر می خواهید کسب و کار خود را به عنوان یک شرکت خصوصی انجام دهید، لازم نیست که نام تجاری خود را به صورت رسمی ثبت کنید. با این حال، به عنوان یک شرکت شما باید از طریق روند ثبت نام رسمی کسب و کار در انتاریو بروید.

حتی به عنوان یک شرکت خصوصی، اگر شما قصد کسب و کار خود را به جز نام خود را، شما باید از طریق ثبت نام رسمی شرکت انتاریو این روند را وارد کنید. یک نام تجاری در بخش وابسته وزارت خدمات و مصرف کنندگان خدمات ثبت شده ثبت شده است.

به عنوان یک کسب و کار، شما باید تصمیم بگیرید که آیا شما فقط در انتاریو شرکت می کنید یا اگر می خواهید در کانادا شرکت کنید. اگر شما می خواهید دوم، شما باید به طور فدرال ترکیب که شما را به عنوان یک شرکت در سراسر کانادا ایجاد می کند. برای اهداف ما با این حال، من تنها در مورد ثبت نام تجاری در انتاریو تمرکز می کنم، که به نام استانی نامیده می شود که نام تجاری شما را فقط در انتاریو و انتاریو برقرار می کند.

هشدار: هنگام انتخاب یک نام برای کسب و کار خود بسیار مراقب باشید. مهم نیست که نوع کسب و کار شما شروع می شود، شما نمیتوانید از اسامی مشابهی با هر ارتباطی با هر نهاد دولتی کانادایی، استان، اوراق قرضه، تاج یا هر نهاد مرتبط، هر شهرداری یا هر شخص قانونی دیگر استفاده کنید. تنها استثناء برای این، مجوز صریح از موجودیت است که از نام خود استفاده می شود.

تحقیق در مورد نام تجاری شما

اگر چه مقامات ثبت نام کسب و کار انتاریو به شما خواهند گفت اگر نام تجاری یکسان با یکی دیگر از موجودات باشد، به شما نمی گوید که نام شما شبیه یک موجود است. فقط شما می توانید با جستجو در پایگاه داده نام کسب و کار انجام دهید. چرا این مهم است؟

جستجوها را می توان برای ۱۲ دلار یا کمتر، به صورت آنلاین و یا شخصی، با بازدید از شعبه شرکت، واقع در خیابان ۳۷۵ دانشگاه در تورنتو، انجام می شود. علاوه بر این، باید از طریق فهرست الکترونیکی شرکت کنید تا در مورد تغییرات نام تجاری مورد نظر خود بیاموزید. شما همچنین می توانید جستجو خود را آنلاین از طریق چندین منابع آنلاین که توسط اداره خدمات مصرفی و خدمات تجاری تایید شده است، انجام دهید. دو منبع زیر هستند:

OnCorp Direct Inc.

Cyberbahn Inc.

اگر شما ثبت نام شرکت در انتاریو، باید یک نسخه از یک گزارش NUANS با درخواست ثبت نام خود را ارسال کنید.

NUANS یک ریزپردازنده نام تجاری در کشور است که تمام نامهای تجاری شرکت ها را در یک کشور نشان می دهد که شبیه نامی است که در آن نام ثبت شده است. نام انتخاب شده شما (نام های مشابه). شما می توانید یک گزارش ناوگان از طریق "جستجوگر رکوردها" را از طریق یکی از بسیاری از ارائه دهندگان خصوصی که می توانید در صفحات زرد یا اینترنت پیدا کنید، دریافت کنید.

ثبت نام برای نام تجاری شما – چه چیزی نیاز دارید؟

مانند هر فرآیند قانونی دیگر، پروسه ثبت نام کسب و کار انتاریو شامل برخی از کارنامه های کاغذی می شود. اگر شما یک شرکت را پیوستید، باید مقررات مشارکت را که فرم ۱ در قانون شرکت های تجاری تعریف شده است، تکمیل کنید.

این فرم ها بصورت آنلاین در فروشگاه ها و همچنین از طریق وکلا در دسترس هستند. این فرآیند نسبتا خسته کننده است. فرآیند ساده تر این است که فایل را از طریق Cyberbahn Inc. یا OnCorp Direct Inc. برای یک فرایند سریعتر به صورت آنلاین بفرستیم.

همانطور که می توانید تصور کنید، هنگام تکمیل فرم ها، به تمام جزئیات شخصی و تجاری خود نیاز دارید. شما به نام کسب و کار، آدرس، توضیحات کسب و کار و همچنین اطلاعات شخصی خود که می توانید با آنها تماس بگیرید (ارسال و دریافت نامه) نیاز دارید.

در نظر داشته باشید که باید یک آدرس فیزیکی داشته باشید نه یک صندوق پستی. اگر شرکا دارید، باید تمام اطلاعات خود را نیز شامل کنید، مگر اینکه شما بیش از ۱۰ باشد.

از کجا باید نام تجاری خود را بنویسید

یکی از دلایلی که فرآیند ثبت نام تجاری شرکت انتاریو بسیار ساده تر است، شماره از نقاط دسترسی موجود برای شما. به عنوان مثال، شما می توانید کسب و کار خود را با مقالات مرتبط در یکی از مکان های بسیاری از فایل.

شما می توانید در دفتر عمومی شعبه شرکت ثبت نام کنید. شما می توانید این کار را از طریق پست یا شخصی انجام دهید. شما می توانید این فرم ها را از دفتر مستقیم یا از اداره ثبت زمین در استان دریافت کنید. شما می توانید کسب و کار خود را برای کمتر از ۱۰۰ دلار ثبت نام کنید بدون توجه به روش انتخابی (معمولا ۸۰ دلار به صورت شخصی و ۶۰ دلار آنلاین).

تفاوت عمده من می توانم بین ثبت نام در شخص و یا پست الکترونیکی فکر می کنم وقت آن است که شما برای دریافت مجوز کارشناسی ارشد خود را، که اساسا یک اثبات کسب و کار شما است & # 39؛ ثبت. شما این را بلافاصله پس از ثبت نام در شخص، در حالی که شما آن را ظرف ۸ هفته اگر شما توسط پست ثبت نام کنید. ثبت نام آنلاین طول می کشد چند روز من اعتقاد دارم.

کسب مجوز کسب و کار شما

هنگامی که نام تجاری خود را ثبت کرده اید، به مجوزها و ثبت های مختلف مربوط به عملیات تجاری خود نیاز دارید. اینها به ماهیت کسب و کار شما بستگی دارد و باید علاوه بر رعایت قوانین والیتی و کانادا شما نیز باید آنها را دریافت و نگهداری کنند.

به عنوان مثال، اگر شما یک نیروی کار را استخدام کنید، به بیمه جبران خسارت کارگران نیاز خواهید داشت. این فقط یک نمونه است. همانطور که گفتم، مجوزهایی که نیاز دارید، مخصوص ماهیت کسب و کار شما هستند. برای درک مجوزها و ثبتنامهای مربوط به شما، از وب سایت دولت BizPal دیدن کنید که میتواند به شما کمک کند آنچه را که لازم دارید تعیین کنید.

ثبت نام کسب و کار انتاریو

هنگامی که نام تجاری خود را ثبت کرده اید، باید برای پیوستن به پرونده بعدی وارد شوید. شما نیاز به یک مجموعه کامل از مقالات خود را، یک گزارش اخیر NUANS که نشان می دهد که کدام نام شما برای جستجو، پوشش نامه، و همچنین هزینه است. این مبلغ، اگر شخصا در شعبه شرکت ثبت شده باشد، ۳۶۰ دلار است. از لحاظ الکترونیکی، هزینه فقط ۳۰۰ دلار است.

با این حال، ثبت نام تجاری شرکت انتاریو برای پنج سال خوب است

ثبت نام و صدور مجوز در حال انجام

انتاریو ثبت نام کسب و کار برای پنج سال خوب است، پس از آن باید تمدید شود. بخشی از حیله و تزویر این است که مقامات یادآوری ها را ارسال نمی کنند؛ زیرا ثبت نام تجاری مالک یا مسئولیت شرکت است.

اطلاعات مهم دیگر

بعضی از چیزهای مهم در کنار ثبت نام کسب و کار شما در انتاریو وجود دارد که من می خواهم شما را با خود ببرم.

به خاطر داشته باشید که پس از تغییر مالکیت (خرید / فروش)، باید یک کسب و کار ثبت نام کنید. A

همچنین مهم است که توجه داشته باشیم که تنها حسابداران گواهینامه یا املاک و وکلا مدنظر می توانند مشارکت مسئولیت محدود ایجاد کنند.

همچنین مهم است که تأیید کنیم که همانگونه که قبلا ذکر کردم، شما نمیتوانید از نام تجاری مشابهی با هر نهاد قانونی / دولت استفاده کنید. در صورت شک و تردید، همیشه باید دوبار چک کنید و مجوز منحصربفردی در صورت نیاز دریافت کنید.

قانون نامزدهای کسب و کار انتاریو می تواند جریمه ای را به مبلغ ۲۰۰۰ دلار برای افراد و تا ۲۵۰۰۰ دلار برای شرکت ها اعمال کند اگر شما کسب و کار خود را ثبت نکنید یا ثبت نام آن را با یکی از

نهایتا، می توانید با وزارت از خدمات دولتی از طریق شرکت خود و شعبه امنیتی اموال شخصی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسائل ثبت نام تجاری در انتاریو. شما می توانید به آنها (۴۱۶) ۳۱۴-۹۱۵۱ یا ۱-۸۰۰-۵۶۵-۱۹۲۱ برسید. شما همچنین می توانید به آنها در:

شعبه شرکت های امنیتی و املاک شخصی وزارت خدمات و خدمات دولتی ۳۹۳ خیابان دانشگاه، سوئیت ۲۰۰ تورنتو ON M5G 2M2

امیدوارم که این راهنمای جامع به شما کمک می کند که شما کسب و کار خود را در انتاریو ثبت نام تجاری انتاریو به همان اندازه صاف می شود.

بهترین راه برای شما و لطفا اجازه دهید من بدانم اگر بتوانم به شما کمک کنم.


Tags: , , , , , , ,