جایی که بهترین OB-GYN شغل است؟

دی ۳, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

با اقتصاد ناپایدار امروز، پزشکان OB / GYN به هر مزیتی که برای انتخاب بهترین کار نیاز دارند نیاز دارند. با این حال، بدانید که بهترین شغل در زنان و مامایی چیست، چالش های مختلفی را از دیگر تخصص ها به وجود می آورند. پتانسیل درآمد برای OB / GYN قطعا تحت تأثیر همگرایی نیازهای جامعه و سهم بازار قرار خواهد گرفت. اگر یک جامعه واقعی وجود داشته باشد، به موفقیت نیاز دارید؛ اگر هدف این است که سهم بازار را به دست آوریم، این یک جنگ ثابت برای تبدیل شدن به یک موفقیت است. با توجه به این، می توانیم به ویژگی های جمعیت شناختی مناطق اطراف کشور نگاه کنیم تا نقطه شروع برای پیدا کردن بهترین شغل OB / GYN برای شما باشد.

طبق گفته انجمن مدیریت گروه پزشکی، متوسط ​​OB / GYN در ۲۴۸،۰۰۰ دلار در شرق، ۳۲۲،۰۰۰ دلار در غرب میانه، ۳۱۷،۰۰۰ دلار در جنوب و ۲۸۴،۰۰۰ دلار در غرب است. راه دیگری برای نگاه کردن به تفاوت های درآمد منطقه ای، نگاه کردن به انتهای بالایی درآمد است. کاشی ۷۵٪ به شما انتظار معقولی از جایی که می توانید پایان دهید. برای چهار منطقه ما به دنبال ۲۹۷۰۰۰ دلار، ۳۸۵۰۰۰ دلار، ۳۷۶۰۰۰ دلار و ۳۱۸۰۰۰ دلار به ترتیب. در مورد این، پزشکان OB / GYN نزدیک به ۷۵٪ در شرق و غرب کمتر از میانگین OB / GYN در غرب میانه و تقریبا مشابه با آن در جنوب هستند. این یک اختلاف نسبتا بزرگ است و هنگامی که شما در نظر بگیرید که بالاترین میزان هزینه زندگی و مالیات در غرب و شرق، شکاف درآمد حتی بزرگتر است.

یکی از دلایل عدم تناسب در ورودی تعداد پزشکان در منطقه نسبت به جمعیت است. تقریبا داده شده است که اکثر پزشکان در عرض ۱۰۰ مایل از برنامه های اقامت خود اقامت دارند. همه مستاجران در این شعاع باقی نمی مانند، اما کافی است که این تفاوت را ایجاد کند. با توجه به اینکه تقریبا ۵۰ درصد برنامه های آموزشی در ایالات متحده در کریدور شمال شرقی هستند، در حال حاضر این منطقه تنها ۱۸ درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهد. با توجه به برنامه های بسیاری که برای جمعیت کم می شود، می توانید ببینید که برای رسیدن به برنامه ریزی شده رسیده است.

Midwest به وضوح رهبر از لحاظ فرصت های اقتصادی برای پزشکان OB / GYN است. در حالی که یک چهارم از ملل & # 39؛ اقامتگاه های OBGYN در غرب میانه قرار دارند و تمایل دارند به طور مساوی در سراسر منطقه توزیع شوند. Midwest از هزینه های زندگی کمتری برخوردار است، میزان اشتباهات پایین تر، بازپرداخت های بالاتر و مراقبت کمتر مدیریت شده، که منجر به افزایش درآمد و شغل های OB / GYN می شود.

هنگامی که شما در نظر بگیرید که تنها ۲۷ درصد از برنامه ها در جنوب هستند و این منطقه در حال حاضر ۳۶ درصد از جمعیت را تشکیل می دهد، قابل درک است که بازار بزرگ برای OB / GYN وجود دارد. درآمد متوسط ​​تقریبا مشابه در غرب میانه است و دولت های جنوبی از رشد نامشخص بهره مند می شوند. طبق اداره سرشماری ایالات متحده، گرجستان، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی و فلوریدا چهار نفر از ۱۰ کشور سریع ترین کشور رو به رشد است که از سال ۲۰۰۵ بیش از ۷۰۰،۰۰۰ نفر در سال رشد کرده اند. همچنان از دیدگاه جمعیتی، جنوب و در نتیجه متوسط ​​OB / GYN در جنوب بیشتر از شرق یا غرب درآمد کسب می کند.

در حالی که پزشکان در شرق و غرب مشغول به کار نیستند، آنها در ایالت های میانه غرب و جنوب بهتر عمل می کنند. اقتصاد و جمعیت شناسی این ایالت ها برای پزشکان بهتر است. از آنجا که درآمد لزوما تمام نمی شود در تعیین کیفیت عمل، پزشکان باید شرایط فردی خود را در نظر بگیرند. با این حال، OB / GYN که می خواهد پتانسیل هشدار خود را به حداکثر برساند باید به طور جدی به سمت موقعیت های جنوب و غرب غرب توجه کند.

]


Tags: , , , ,