جراحی لیزیک – نحوه آماده سازی قبل از رفتن به زیر لیزر

دی ۲, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

پس از اتخاذ تصمیم برای بهبود چشم خود از طریق روش اصلاح بینایی لیزیک، چندین مرحله برای کمک به شما و چشم هایتان از طریق هفته ها، روزها و روز عمل جراحی وجود دارد.

این پیش لیزیک، سرامیک لیزر در زمینه سرامیک، نیاز به مراحل بعدی دارد، نه تنها برای کمک به روند، بلکه همچنین برای محافظت از دید شما؛ این همه با آزمایش قبل از لیزیک چشم آغاز می شود، برای اولین بار ارزیابی حیاتی بیماران به عنوان یک کاندید LASIK.

پیش آزمون لیزیک چشم

در مراحل قبل از عمل جراحی، آزمایش چشم قبل از لیزیک کمک می کند تا پزشک برای اندازه گیری بیمار به عنوان یک نامزد برای روش LASIK. این امتحان به طور عمده شامل شش بخش است که به دنبال ارزیابی اینکه آیا بیماران انحنای اشکال قطعی برای روش است (انحنای ناپایدار می تواند باعث اشک و مشکلات بینایی پس از جراحی شود).

همچنین خشکی چشم اندازه گیری می شود. لیزیک همیشه خشکی موقت ایجاد می کند، اما بیماران مبتلا به چشم های خشک مزمن ممکن است با جراحی مشکلی داشته باشند. امتحان اولیه باید شامل موارد زیر باشد:

o امتحان ریزی به ناهنجاری های چشم

o اندازه گیری خطای انکساری

o اندازه گیری ضخامت دانش آموز و قرنیه

o نقشه توپوگرافی قرنیه

o تجزیه و تحلیل تست

o بحث در مورد تاریخ پزشکی، شیوه زندگی و انتظارات

هفته قبل از روش لیزیک

موفقیت یا شکست جراحی لیزیک بستگی به شکل یا انحنای قرنیه، همانطور که قبلا ذکر شد. از آنجا که استفاده از لنزهای تماسی چشم شما را به تجویز مورد نظر مصرف کننده تبدیل می کند، این بر شکل اصلاح، خطای انکساری چشم برای لیزیک تاثیر می گذارد. دستورالعمل های استفاده از لنزهای تماسی جراحی اصلاح بینایی قبل از لیزیک به شرح زیر است:

o هیچ لنزهای نرم با لنز نرم حداقل برای دو هفته قبل از عمل جراحی لیزیک

o استفاده از لنزهای قابل نفوذ گاز حداقل برای سه هفته قبل از عمل جراحی لیزیک [۱۹۶۵۹۰۰۲] – بدون استفاده از لنزهای تماسی سخت برای حداقل چهار هفته قبل از جراحی لیزیک.

روز قبل از روش لیزیک

روز قبل از جراحی، قبل از انجام عمل جراحی اصلاح بینایی لیزیک، بیماران قبل از انجام عمل جراحی باید سه دستورالعمل را دنبال کنند:

o استفاده از آرایش، لوسیون، عطر، یا کرم هایی که می توانند باعث ایجاد ذرات ناخواسته در چشم شوند.

o بیماران باید حمل و نقل پس از جراحی را ترتیب دهند، زیرا ممکن است چندین روز طول بکشد تا با تغییر دید آنها مواجه شود.

o جراحان ممکن است بیماران را درخواست کنند تا چشمانشان را کاملا شسته شوند تا از هر گونه عفونت جلوگیری کنند.

روز روش لازک

اگر صبح از عمل جراحی احساس خوبی نداشته باشید، به دفتر دکتر اطلاع دهید تا تعیین کند که آیا این روند باید تاخیر داشته باشد یا خیر. قبل از رفتن به جراح، یک وعده غذایی ناهار بخورید و آرایش نکنید و یا لوسیون، عطر و یا کرم و یا لباس هایی که ممکن است در طول عمل جراحی حرکت و یا حرکت را تحت تاثیر قرار دهد، تداخل نکنید.

در روز جراحی، اندازه گیری های دیگری از چشم صورت خواهد گرفت تا اطمینان حاصل شود که چشم مطابق نیازهای انحنایی پیش از آن است. جراح لیزیک دوباره جزئیات بیشتری از عملیات را باز می کند، نقاط عملیاتی را پوشش می دهد و شما را مطلع می کند و با شما در مورد شرایط عمل جراحی می کند. سپس داروهای بیهوشی و احتمالا ضد اضطراب تجویز می شود.

داشتن هر گونه عملیات یک کار سخت و دشوار است، اما با توجه به این دستورالعمل ها، فرایند به دست آوردن بینایی بهتر از طریق عمل جراحی لیزیک به عنوان بدون درد ممکن است کمک کند.

]


Tags: , , , , , , , , , ,