جواهر – چه مدرک امروزه؟

آذر ۲۶, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

ظاهر جواهرات به طور چشمگیری طی قرن ها تغییر کرده است، اما این واقعیت که مردان و زنان چیزهای زیبا را برای خودشان تزئین کرده اند، ندارد. از قرنها پیش، کارشناسی ارشد صنایع سنگ های قیمتی و فلزات زیبا را به طرح هایی که برای پادشاهان و ملکه ها مناسب است، بافته شده است.

گسترش تکنولوژی در طول چند قرن گذشته برخی از تغییرات مهم را ایجاد کرده است. مهمتر از همه، طلا و جواهر پیچیده تر و دقیق تر شده است. طرح های سفارشی بسیار ارزشمند هستند زیرا بیشتر از تولید جواهرات توسط دستگاه انجام می شود.

مواد نیز تغییر کرده اند. به جای طلای خالص که همیشه با دوام نیست، زنجیرها و دیگر جواهرات اغلب از مواد سخت تر و با طلا پوشیده شده اند. مواد جدید نیز ظهور کرده اند، از جمله تیتانیوم – یکی از گرمترین جواهرات جدید در بازار است.

تیتانیوم در رنگ های مختلف، بسیار با دوام و مهمتر از همه، بسیار مدرن است.

روند مد، مهمترین چیز برای شکل گیری صنعت طلا و جواهر است. از یک دهه به سال دیگر، روند تغییر کرده است. اغلب جواهرات روند منعکس کننده ایده ها، احساسات و اهداف از زمان است. چه کسی می تواند جواهرات فوق العاده ای از دهه های ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ را فراموش کند؟ "علامت صلح"، "قدرت گل" و سایر نمادهای "دوران هیپی" همه خشم بودند. و بسیاری از این طرح ها، با برخی از لباس های روزانه، به بازگشت به محبوبیت می رسند.

سنگهای جواهرات نیز در طول دهه تغییر کرده است، هرچند برخی از کلاسیک ها ثابت باقی مانده اند. مروارید، الماس، زمرد و یاقوت بسیار مهم است. نیم قرن پیش، هیچ مردی که خود را احترام می کرد جعبه جواهرات بدون رشته مروارید داشت – هرچند که برخی از آنان مرواریدهای مصنوعی بودند.

اما مروارید اولین شانس خود را در محبوبیت در دهه ۱۹۵۰ نداشتند. سی سال پیش از آن، رشته های مروارید (یا دانه ها اگر مروارید فقط از این سوال بود) برای کسانی که از فاز Flapper لذت می برند.

جواهرات لباس این دوره همراه با مدلهای طلا و جواهر اختصاصا به زمانهای دیگر تبدیل شده است. موارد. کل کسب و کار در اطراف توانایی ارائه این قطعات به صنعت فیلم ساخته شده است.

مد در سال آینده چیست؟ ممکن است فکر کنید ما این همه سوراخ گوش، حلقه شکم، حلقه بینی و حلقه زبان را دیده ایم. اما به اندازه کافی تضمین می شود که آن دسته از معتقدان که معتقدند که روحیه خشونت را شروع می کنند، در حال حاضر چیزی جدیدی در ذهن دارند.


Tags: , , ,