حذف موهای لیزر محبوب است، اما آیا برای شما مناسب است؟

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

بسیاری از افرادی که از موهای ناخواسته رنج می برند فکر می کنند در مورد حذف موهای لیزر در یک نقطه خاصی از زمان است. بدون شک اخیرا محبوبیت زیادی به دست آورده و حتی در بسیاری از شهرهای بزرگ نیز قابل دسترس است. اما واقعیت ساده باقی می ماند که چند سوال در مورد این روش وجود دارد که بسیاری از مصرف کنندگان آینده نگر می خواهند قبل از اینکه جزئیات تصمیم خود را برای ادامه درمان آماده کنند، جزئیات بیشتری را می خواهند.

دقیقا چه چیزی حذف لیزر مو است؟

جلسات حذف موی درمان لیزر برای کاهش دائمی موهای ناخواسته بر روی یک قسمت خاص بدن طراحی شده اند. مناسب ترین چشم انداز ها قادر به کاهش و گاهی اوقات به طور کامل از نیاز به تراشیدن یا حذف موهای اضافی با انواع دیگر رویکردهای کوتاه مدت برخوردار هستند.

به طور کلی، هدف از تجهیزات لیزر این است که فولیکول مو واقعی را شکستن، بنابراین مو درمان می شود دوباره رشد نمی کند. مو همیشه از بین می رود، پوست خود را نرم و آزاد از مو خاصی که هدف قرار گرفته است. با توجه به این واقعیت که مو در دورهای مختلف رشد می کند، روش های متعددی برای نتیجه نهایی مورد نظر تقریبا همیشه ضروری است.

آیا درمان لیزر مو برای من کار خواهد کرد؟

متاسفانه، حذف موی لیزر برای همه ما کار نخواهد کرد. چند نفر، با این حال، می توانند چشم انداز ایده آل برای درمان باشد. اگر اتفاق می افتد که موهای تیره نیز همراه با پوست سبک باشد، احتمالا به خوبی با استفاده از لیزر درمان می شود. منطق ساده است. لیزرها به رنگهای تیره جذب می شوند که به نوبه خود انرژی آنها را جذب می کند و منجر به تخریب فولیکول های ریشه مو می شود.

در این صورت، از سوی دیگر، رنگ پوست شخص تیره تر است، آنها بیشتر به داشتن پوست سوخته یا آسیب دیده نسبت به روش بیشتر مبتلا هستند. موهای سبکتر مانند بلوند، خاکستری، سفید و همچنین رنگ قرمز اغلب به لیزر واکنش نشان نمی دهند، زیرا آنها نمی توانند نور بگیرند. حرفه ای حذف مو می تواند به شما بگوید اگر شما یک نامزد خوب برای این درمان هستید یا نه.

آیا حذف مو دائمی خواهد بود؟

درمان موی لیزری می تواند به طور دائمی میزان موهای اضافی در منطقه هدف را به حداقل برساند. گاهی اوقات شما موهای زیبا و ملایم رنگی را می بینید که همچنان ادامه دارد. اکثریت مردم از این نتیجه نهایی خوششان می آید با توجه به تیره بودن آنها، موهای قابل توجه بیشتری به طور دائمی پاک می شوند. علاوه بر این، بسیاری از آن ها از الکترولیز برای کاهش تعداد موهای باقی مانده استفاده می کنند که لیزر قادر به نابودی آن نیست.

آیا حذف موهای لیزر به راحتی قابل مقرون به صرفه است؟

این بستگی به منابع مالی شما دارد. جلسات حذف لیزر معمولا گران هستند و شما احتمالا نیاز به چند تا است که صادقانه از بین بردن مو بیش از حد. در صورتی که از طریق موهای تیره تر، موهای زائد در همه مکان های اشتباه تحریک نشوید، با این حال، شارژ احتمالا برای همه چیز ارزشمند است. یک جایگزین برای افرادی که این کار را انجام می دهند، خرید دستگاه لیزر لیزر خانگی است. با انجام این کار، می توانید پول یک بار و سپس استفاده از تجهیزات به عنوان اغلب به عنوان مورد نیاز برای پیشبرد. این توجه یک گروه مشخص را می گیرد که دوست دارند راحت از خانه خود برای این نوع چیزها استفاده کنند.


Tags: , , , , , , , , ,