حقوق و دستمزد مهندس هوافضای

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

مهندسی هوا و فضا یک رشته مهندسی است که وظیفه ی یک حرفه ی پرطرفدار است. این حرفه در تولید موشک ها، هواپیماها و طرح های فضایی مشغول به کار است. ساخت و تقویت فضاپیما و هواپیما نیز بخشی از شرح شغل آن است. تسلط و کاربرد ریاضیات و فیزیک در این حوزه مهندسی ضروری است. یکی از چیزهایی که این حرفه را سودآورتر می کند، فرصت های شغلی زیادی است که در منطقه عمومی و خصوصی ارائه می شود و مهندسان هوا فضا را بالاترین مهندسین پرداخت می کنند.

کسانی که به دنبال این حرفه هستند، باید مدرک لیسانس را در یک موسسه معتبر به مدت پنج سال ببرند. چرا بسیاری از مردم به مهندسان هوافضا علاقمندند؟ برای یک چیز این یک حرفه ای است که بسیار سازنده است. یک حقیقت غم انگیز در مورد شکار شغلی این است که شما یا استخدام نمی کنید، زیرا شما به عنوان یک تازه کار فارغ التحصیل نشده اید و یا شما حقوق کم را ارائه می کنید. حقوق و دستمزد مهندس هوافضایی جدید می تواند میزان بسیار امیدوار کننده ای داشته باشد و در ایالات متحده آمریکا، مهندسان هوافضا برنامه های فارغ التحصیل تازه دریافت بالاترین حقوق و دستمزد، که حدود ۴۰،۰۰۰ دلار است. مهندس هوافضا بسیار جذاب بوده است. حقوق بازنشستگی فقط کمی کمتر از حقوق مهندسین دیگر در زمینه های دیگر است و در نهایت بالاترین میانه برای تمام مهندسین است. مهندسین پایان نامه به دنبال یک سالانه حقوق بازنشستگی متوسط ​​تا ۱۰۰،۰۰۰ دلار می باشند.

رشد حرفه ای برای این مدرک به عنوان پیشرفت در مطالعات خود ادامه دارد. حقوق بازنشستگی برای کسانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند ۶۲۰۰۰ دلار و ۷۴۰۰۰ دلار برای کسانی که تصمیم به پیشرفت در سطح دکترا دارند.

دلیل این متخصصان ترجیح می دهند که از سوی بخش خصوصی استخدام شوند، حقوق و دستمزد ارائه شده در این زمینه است که نسبت به بخش دولتی نسبتا بالاتر است. این یک داستان متفاوت است اگر مهندس توسط اداره ملی هواشناسی و فضایی یا ناسا استخدام شود. مهندس هوا فضا در NASA می تواند به مبلغ ۱۰۸۰۰۰ دلار برای حقوق متوسط ​​سالیانه کسب کند. مرکز داده های علوم فضایی ملی، وزارت دفاع، نیروی دریایی ایالات متحده، اداره هواپیمایی فدرال و آزمایشگاه های ملی، برخی از سازمان های دولتی فدرال هستند که نیاز به تخصص مهندسین دارند. کسانی که ترجیح می دهند در بخش خصوصی کار کنند می توانند از میان این شرکت ها انتخاب کنند. اینها هستند؛ لاکهید مارتین، Northrop Grumman، BAE Systems، SAIC، General Dynamics، United Technologies و Boeing. در ضمن، بوئینگ بالاترین حقوق و دستمزد را در میان تمام شرکت های خصوصی می پردازد.

حرفه ای های هوا فضا دارای گزینه دیگری هستند و این موقعیت تدریس در سطح کالج است. آنها در صورتی که مدرک دکتری دارند، در این موقعیت آموزشی واجد شرایط شوند.

دانش آموزان مهندسی باید درک کنند که برنامه های کارآموزی ارائه شده در کالج بسیار مهم است، زیرا آنها برای بسیاری از آنها درب ها را باز می کنند وقتی که آنها در نهایت فارغ التحصیل می شوند و برای شغل شکار می کنند. یک برنامه کارآموزی که توسط بسیاری از آنها مورد بررسی قرار می گیرد، توسط اداره فضایی ملی ارایه شده است. این برنامه های کارآموزی توسط مدارس ارائه می شود تا دانش آموزان فرصتی برای تماس های بالقوه یا کارکنان فراهم کنند.


Tags: , , , ,