حلال های صنعتی سازگار با محیط زیست در کاربردهای هوا و فضا

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

حلال های صنعتی روزانه در زمینه هوافضا مورد استفاده قرار می گیرند. گریس های حذف شده، ذرات خاک و روغن، روغن و آسفالت از ماشین آلات کاملا بحرانی هستند. تمیز بودن قطعات هواپیما برای وسایل نقلیه هواپیما برای هر روز مناسب است. نه تنها قطعات و ابزارهایی وجود دارد که نیاز به تمیز کردن دارند، بلکه مناطقی که در آنها جمع شده و ثابت می شوند نیز باید تمیز باشند. رطوبت سازهای مقاوم در صنعت اغلب در این صنعت استفاده می شود، اما بسیاری از دستگاه های ضدعفونی کننده سنتی هم اکنون یکی از مجرمان بسیار واضح آلودگی عظیم هستند. هوای، آب و آلودگی خاک، هنگامی که به حلال های صنعتی می آید نیازی به حیات نیست. زعفرانهای آلی و حلالها در حال حاضر در بازار هستند که می تواند باعث جلوگیری از اینگونه صنایع مانند آلودگی زیاد به محیط زیست شود.

مواد پاک کننده آلی هم همین کار را به عنوان روان کننده های صنعتی سنتی هم انجام می دهند، و حتی دارای مزایای متعددی نسبت به همتایان خود دارند. حلال های صنعتی غیر سمی از گازهای مضر خارج نمی کنند که می توانند کارکنان صنعت هوافضا را بیمار کنند. مواد پاک کننده زیست محیطی دوستانه اغلب زیست تخریب پذیر هستند و حتی می توانند با آب شیرین رقیق شوند. این باعث می شود که آنها برای هزینه های کسب و کار صاحبان کسب و کار، هر دو حمل و نقل کالا و خرید آنها. اشکال متمرکز از مواد پاک کننده آلی، صرفه جویی در محیط زیست نه تنها در توانایی آنها مفید است بدون ایجاد آلودگی، بلکه همچنین به دلیل کاهش مصرف سوخت حمل و نقل.

مصرف کنندگان گاهی اوقات معتقدند که مواد شیمیایی خطرناک بهتر از تمیز کردن غیر سمی، سازگار با محیط زیست و یا گیاهان استفاده می کنند. این باورها نادرست هستند و پاک کننده های طبیعی و غیر سمی برای قرن ها به طور موثر مورد استفاده قرار گرفته اند، زیرا مواد شیمیایی خطرناکتری ارزان تر و آسان تر می شوند. اکنون که اثرات این مواد برای ما روشن است، واضح است که عوامل عجله آلی بهترین راه حل برای این موضوع هستند. در حوزه هوافضا، باید هزاران نفر از کارکنان ایمن باشند و از پس مانده های سمی که در آن مسافران سوار می شوند و با محدودیت های دولتی بر مواد تشکیل دهنده حلال صنعتی مواجه می شوند، استفاده نکنند. انتقال گذر به استفاده از مواد پاک کننده سبز لازم نیست پیچیده شود.

صنعت در طول دهه ها به نحوی روش تمیزکاری به کار گرفته شده است که به این معنی است که زمان سازگاری با استفاده از محصولات جدید سازگار با محیط زیست ضروری است. اما آموزش کارکنان نحوه استفاده از کالاهای جدید لازم نیست به همان اندازه سخت باشد که کارکنان جدید را آموزش دادند که چگونه به درستی مسئولیت رسیدگی و رسیدگی به حلال های سمی مسکن و رطوبت گیر ها را در نظر بگیرند. هنگامی که مواد شیمیایی خشن مورد سوءاستفاده قرار می گیرند، اموال می توانند آسیب ببینند و کارگر و نیز سلامت مسافران می توانند در معرض خطر قرار گیرند. هنگامی که این مواد تمیز کننده از مواد تشکیل دهنده گیاهی بی ضرر مانند روغن سویا، روغن ذرت و روغن نارنجی ساخته شده است، آموزش ایمنی ویژه در مورد چگونگی برخورد با مواد شیمیایی دیگر مشکل نیست. محصولات تمیز کننده آلی که به اندازه کافی قوی برای استفاده در صنایع هوافضا توسط صدها شرکت استفاده می شود به اندازه کافی امن هستند تا در خانه های خصوصی خصوصی برای تمیز کردن کمپوت های کوچک استفاده شوند.


Tags: , , , , , , , , , , ,