حوادث شکار – علل، فرکانس و حقوق قانونی شما

آذر ۳۰, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

هر سال حدود ۸۰۰ حادثه شکار غیر مرگبار و ۱۰۰ مورد مرگ و میر وجود دارد. با توجه به مقدار زیادی شکارچیان در سراسر کشور (appx 20 میلیون)، می توان گفت که شکار عموما امن است. البته، بسیاری از حوادث گزارش نشده است، زیرا مردم از حقوق قانونی خود آگاه نیستند. آنها اغلب در مورد علل و اثرات تصادفات شکار اشتباه می گیرند. این مقاله اینجا است برای کمک به.

ابتدا علل مکرر حوادث را تحلیل خواهیم کرد. سپس ما به روشهای قابل اعتماد برای افزایش ایمنی نگاه خواهیم کرد. در نهایت، اگر شما خود را در موقعیت ناگوار برخورد با یک تصادف شکار قرار دهید، حقوق قانونی شما را بررسی خواهیم کرد.

عوامل مؤثر در حوادث شکار

هر چند هر حادثه منحصر به فرد است، برخی از علل شایع تصادفات وجود دارد که باید شناسایی شوند.

۱٫ عدم شناسایی دقیق هدف . هنگامی که شما برای دیدن برخی از حرکت در فاصله، یک لحظه بسیار هیجان انگیز در هنگام شکار وجود دارد. شما از خودتان فکر میکنید این است! & # 39؛ متأسفانه برخی از افراد بیش از حد هیجان زده و شروع به تیراندازی قبل از تشخیص آنچه دقیقا آنها در حال عکسبرداری در. گاهی اوقات شگفت انگیز در جنگل در واقع یک شکارچی همکار است که تصمیم گرفته است که لباس های شکار پرتقالی را پوشانده باشد. به یاد داشته باشید، همانگونه که در بالا ذکر شد، ۲۰ میلیون شکارچی سالانه وجود دارد که هر نوع حیوان را برای هر فصل ردیابی می کند.

۲٫ بازیگران تیراندازی در بازی . به خصوص برای شکار پرنده، یک بازی نوسانی است که یک شکارچی با استفاده از الگوی قوس همراه با یک تصویر پراکنده برای شلیک بیش از یک منطقه وسیع. گاهی اوقات قوس می تواند بیش از حد بزرگ باشد و شامل شکارچیان همکار (این به ویژه هنگامی که در یک بازی در زمین یا نزدیک زمین بازی می کند).

۳٫ دستکاری غفلت یا بی ادب از وسایل آتش نشانی . آتش سوزی نیاز به مراقبت و توجه دائمی دارد. گاهی اوقات شکارچیان "آرام" می شوند با سلاح خود و شروع به یا سرگردان در اطراف و یا فقط نگه داشتن چشم مناسب در جایی که آن اشاره شده است. تصادفات، در حقیقت معنای اصطلاح، زمانی رخ می دهد که اسلحه به درستی به کار نرفته باشد.

۴٫ قربانی خارج از منظره تیرانداز است. جنگل ضخیم است، بدون شک در مورد آن. آماده سازی دائمی مناسب و احتیاط، تیراندازی های تصادفی اتفاق می افتد. اسلحه Spreadshot شانس گرفتن پخت در خط آتش افزایش می دهد.

روش برای بهبود شانس اجتناب از حوادث

بسیاری از حوادث را می توان با آمادگی خوب و اخلاق ادعا کرد. در اینجا برخی از راه های رایج که می توانید شانس موفقیت خود را در طی گشت و گذار خود افزایش دهید.

۱٫ به درستی تحصیل کنید . شما ممکن است کلاس را دوست داشته باشید، ممکن است. در هر صورت، این یک مناسبت است که شما باید گلوله را بچرخانید (بدون زاویه در نظر گرفته شده) و در کلاس های ایمنی شکار حضور داشته باشید. شما ممکن است فکر کنید، من همه چیز را در مورد ایمنی اسلحه می دانم – نگاه کنید، من فقط ایمنی را تغییر دادم، اما خیلی بیشتر از آن است. یک کلاس خوب می تواند شما را شکارچی تحصیل کرده و امن کند.

۲٫ لباس هوشمندانه . بیشتر قابل مشاهده است که شما به چشم انسان است، بهتر است شانس خود را از قربانی شدن به یکی از علل ذکر شده از آسیب یا مرگ. دریغ نکنید که پرتقالی شبیه به پرنده های شگفت انگیز برای شکارچیان باشد، مخصوصا اگر فکر می کنید در منطقه بسیار شکار هستید.

۳٫ برقراری ارتباط خوب . یک روش برای برقراری ارتباط و یافتن سایر اعضای حزب شکار خود را بیابید. تعداد شگفت انگیزی از حوادث شکار رخ می دهد بین اعضای خانواده و دوستان که با هم رفته اند.

۴٫ با عواقب ایمنی خوب رفتار کنید . ممکن است وسوسه انگیز باشد که گوشه ها را بشکنید و یا کمی کوچک بشوید، زمانی که به ایمنی و تعمیر و نگهداری اسلحه می روید، اما به آن تله نمی افتد. مراقب باشید که اسلحه در همه زمان ها اشاره شده است و هرگز به هیچ وجه با هرکدام از آنها بازی نکنید.

۵٫ سطح اقامت تحت عنوان . اجازه ندهید تحریک شما را دور نگه دارد همیشه سعی کنید همیشه باقی بمانید و هرگز بدون اطمینان از آنچه در حال شلیک کردن هستید مطمئن شوید. علاوه بر این، اجازه ندهید که قضاوت شما با الکل یا سایر مواد مغذی شود.

۶٫ هشدار دادن به شکارچیان دیگر برای حضور شما . از درختی که از عکس یا زیر عکسبرداری می کنید، یک پرانتز پرتقال یا جلیقه را بپوشانید. این به شکارچیان دیگر هشدار عادلانه می دهد که هر گونه فعالیت یا شور و شوق که از منطقه شما شنید، احتمالا یک بازی نیست.

حقوق قانونی برای کسانی که در حادثه هستند

حوادث رنج می برند از آسیب های کوچک به مرگ. در اینجا چند نمونه از وقایع رخ می دهد:

۱٫ Shrapnel از Spreadshot. اگر کسی در نزدیکی یا بالاتر از شما عکسبرداری کند، ممکن است از ضایعات سقوط کند.

۲٫ تاثیر مستقیم از گلوله . بدون گیجی در اینجا – این زمانی است که شما توسط یک شکارچی دیگر شلیک می کنید.

۳٫ سقوط از یک پایه درخت . گاهی اوقات شکارچی دیگری نیست که گسل باشد، بلکه سازنده است. اگر مطمئن هستید یک درخت توسط طراحی و نه ساخت و ساز شما خیره شده است، شما ممکن است حقوق قانونی داشته باشید.

۴٫ حادثه مرتبط با الکل . اگر الکل یا مواد مخدر مربوط به یک تصادف وجود داشته باشد، این امر می تواند به شدت وضعیت پرونده شما را تغییر دهد.

۵٫ حمله و باتری . اختلاف نظرها ممکن است رخ دهد و گاهی اوقات به ضربات میرسد.

۶٫ سایر رویدادهای غیر قابل پیش بینی.

حوادث شکار ممکن است پیچیده باشند، زیرا شرکت های بیمه مشارکت می کنند و او می گوید این / من می گویم که & # 39؛ به دلیل عدم شاهدان. این می تواند یک نزاع سخت در تلاش برای دریافت جبران حوادث شکار خود را. یک وکیل تخصصی در منطقه خود پیدا کنید که به شما یک مشاوره رایگان ارائه می دهد.


Tags: , , , , , , ,