دانستن فرکانس شما: ۳ گام ساده برای کسب آنچه شما واقعا میخواهید

آذر ۳۰, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

بسیاری از زمان هایی که ما می خواهیم چیزی جدید در زندگی ما ایجاد کنیم، ما با این استثناء اولیه می رویم. با این حال، اگر ما بتوانیم ذهنها و افکارمان را بررسی کنیم، ممکن است کشف کنیم که ما مجددا مجددا همان فرکانس منفی و دلسوز را پخش می کنیم.

اغلب اوقات فرکانس کمبود است. این می تواند یک فرکانس "I'm not enough" باشد. یا ممکن است فرکانس «من نمیتوانم» یا «آنرا هرگز برای من اتفاق نمیافتد» و من دقیقا میفهمم که چه میخواهد تغییر – با این وجود چیزی که شما را عقب نگه می دارد در این مقاله می خواهم به شما پیشنهاداتی بدهم که به من کمک کرد تا واقعیتم را بسیار سریع تغییر دهم. من توانستم تقریبا چیزی را که واقعا می خواهم بدست آورم با این مراحل ساده شروع می شود.

در اینجا یک مثال از پس از اولین ازدواج من به پایان رسید. من خوشبختانه دوباره عشق را پیدا کردم. من به یاد داشته باشم که خیلی هیجان زده شدم قبل از اینکه از همسر فعلی خود بخواهم از من بترسد ما در سن آنتونیو تگزاس در ناحیه ای به نام River Walk رفتیم و من آنجا بودم، حلقه را در دست داشتم و به اتاق هتل رفتم و دقیقا چطور پیش بینی می کردم. ۱۹۶۵۹۰۰۲] این جزیره کوچکی را به نام جزیرهی ازدواج در رودخانه سن آنتونیو واقع در این رودخانه یافتم که این مکان از دهه ۱۶۰۰ میلادی به شمار میرود – پچ کوچکی از زمین با زیبایی انرژی و اهمیت. بله، شما می دانید که چه اتفاقی در گذشته رخ داد … چه اتفاقی می افتد اگر دوباره به هم بزنید چه خانواده ای و چه دوستان می گویند؟ چه اتفاقی می افتد اگر او آن چیزی نیست که فکر می کنید؟ "

تمام ترس هایم شروع به آمدن کردند. تمام نگرانی ها تمام اضطراب در آن لحظه می توانستم ذهنم را عوض کنم، تصمیم گرفتم گوش بدهم و این فرکانس بقیه زندگی من را از آن مکان بسازد. ؛ آنچه که من می گویم، متوجه شدم مجبور شدم فرکانس دیگری را بازی کنم . این کافی نبود که من فقط آن را نادیده بگیرم و ادامه بدهم؛ از آنجا که از لحاظ جسمی، حتی اگر سخت کار کنم، # ۳۹؛ تحت فشار قرار گرفت یا # یا از # موتور رفت و نتوانست آن را بگذراند

در اینجا ################################################################################################ ] ما باید این رکورد "شکسته" را خاموش کنیم، اگر ما دنیای دیگری را ببینیم، بسیاری از مردم روحانی در شرایط بهتر قرار دارند. من هر روز مردم را می بینم که فکر می کنند که خداوند، روح و منبع خلاق می تواند معجزات را بدون مشارکت ما انجام دهد. در عوض، تمام این واقعیت ها را از طریق شما به جای شما یاد می شود.

خودتان این سوال را بپرسید: رسی نامحدود اکثر مردم می گویند "بله، داریوش من فکر می کنم آن را". سپس به من بگو که فرکانس آن جهان نامحدود در تشدید؟ آیا جهان فرکانس "من کافی نیست؛ من نمیتوانم؛ من هرگز برای من اتفاق نخواهد افتاد"

کلید اینجا: من عصبی نیستم، من ترسیدم، نگران نبودم، قلب من می دانست که این کار درست بود. با این حال، این سابقه ذهن من بود که مشکل داشت. من تا به حال به نحوی یک الگوی در این منطقه از زندگی من که در آن من نمایش داده شد

اولین بار فرکانس و پیامهایی که در ذهن شما بازی می کنند، واقعا احساسات شما را ایجاد می کنند، لحظه ای را برای لحظه ای احساسات ایجاد می کنند. اگر شما به یک فرکانس بزرگ "من می توانم آن را انجام دهم،" یا "من" هستم دوست داشتنی یا # این امکان وجود دارد یا نمیتوانید به چگونگی زیبایی جهان نگاه کنید، احساسات شما تغییر میکند. هنگامی که احساسات تغییر احساسات را تغییر میدهند، بنابراین برای تغییر آزاد شما می توانید بگویید "لغو". در مقیاس ارتعاشی جهان لغو می شود این عمیق می شود و اثر فرکانس ای را که به شما خدمت نمی کند خنثی می کند. من این را دوباره و دوباره دیدم.

چیز دوم به یاد داشته باشید این است که احساسات شما را چگونه رفتار می کنند. آنها چگونه شما را ببینند، چگونه ارتباط برقرار کنید، ایده های شما، دیدگاه ها، شور و شوق که به جهان می آورید و چگونه مردم را می بینید. آنها میدان انرژی را در اطراف شما تغییر می دهند. شما می خواهید به سرعت، تغییر فرکانس و یا احساسات. برای انجام این تغییر فکر. اقداماتی که انجام می دهید دنیای شما را تبدیل به یک فرد جدید می کند و یا دنیای قدیمی شما را به دام انداخته است. پس پس از گفتن " لغو & # 39؛ و احساس بازگشت به مرکز – دوباره با قلب خود چک کنید. از خودتان بپرسید: "از بالاترین بخش من، این همان چیزی است که من واقعا و عمیق می خواهم؟" سرانجام، در تصاویر ذهنی، تصاویر، صحنه ها، احساسات خروجی که می خواهید، بوت می شود. این کار را تا زمانی که تغییر کامل دولت شما را احساس میکنید انجام دهید. این & # 39؛ دولت & # 39؛ تغییر یک تغییر فرکانس است این مهم است که از زمانی که این اتفاق می افتد در سیستم شما آگاه باشید. شما آن را می دانید

سومین این است که به یاد داشته باشید که منبع خدا به ما آزادی آزاد داده است. در زندگی خودم اغلب کارهای منبع را از طریق من دیدهام. من گفتم از طریق & # 39؛ ما نه & # 39؛ به & # 39؛ یا & # 39؛ در & # 39؛ ما این است که به دلیل اراده آزاد است. منبع مشکلات را از بین نمی برد. این آزاد خواهد معجزات، تغییرات در موقعیت ها، مردم و حتی اشیای بی جان بر اساس فراوانی که ما داریم، ایجاد می کند. اغلب موارد & # 39؛ معجزه ما انتظار داریم شروع به باز شدن در حال حاضر ما "فرکانس فکر" ما را تغییر دهید به طور مداوم من دوباره و دوباره از طریق بسیاری از مردم می شنوید. به یاد داشته باشید، واقعیت از طریق ما بیشتر از ما به ما می رسد. در آن مدت به مدت یک ساعت در آنجا بمانید.

اجازه دهید امروز قصد برگرداندن برگ جدید را داشته باشیم. امروز خودتان را مشاهده کنید – این آرزوی من است – همانطور که جهان شما را به عنوان نامحدود و به عنوان گسترده و به عنوان زیبا به عنوان منبع می بیند. اگر این کار را مرتبا انجام دهید، دوستانم، به شما قول میدهم که جهان شما تغییر خواهد کرد.

تمرین ذهنی: دست خود را بر روی قلب خود قرار دهید اگر آن را حرکت داده و بگذارید فقط نفس عمیق بکشید، با قصد پتانسیل خالص، تنفس کنید هدف از "من خوب است"، تنفس در عمق و ارتعاش از & # 39؛ من قادر به & # 39؛ نفس کشیدن در قصد امروز یک روز جدید است، نفس در قصد & # 39؛ احساس خوبی دارم و نفس کشیدن در قصد است که & # 39؛ من عاشق # ۳۹؛

اجازه دهید قلب شما شروع به گسترش همه اطراف شما. شما ممکن است شروع به دیدن یک نور صورتی روشن در اطراف میدان خود را، منبع انرژی صورتی روشن فقط اتصال شما. شما ممکن است صلح را در داخل احساس کنید. فقط اجازه دهید آن را وارد کنید و اجازه دهید در حال حاضر بخشی از شما که نیاز به درمان امروز.


Tags: , , , , , , , , ,