دانستن هزینه جراحی چشم لیزر

دی ۲, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

مشکلات بینایی رایج که فرد را تحت تاثیر قرار می دهد، نزدیک بینی، دیرپوپی، آستیگماتیسم و ​​غیره است. جراحی چشم لیزیک یا جراحی لیزر می تواند این مشکلات را بسیار موثر باشد. دقت و دقت در این جراحی بسیار خوب است و به همین دلیل مردم بیشتر از آن برای برطرف کردن مشکلات بینایی خود اصرار می ورزند. اما در عین حال، تنها به دلیل این دقت و دقت، این جراحی گران تر از جراحی های دیگر است که برای اصلاح این مشکلات بینایی انجام می شود. البته عوامل دیگری نیز در هزینه این عمل وجود دارد. شما باید این عوامل را بشناسید و بدانید که چقدر این جراحی به شما هزینه می کند تا تصمیم بگیرید که تصمیم بگیرید.

هزینه جراحی چشم لیزیک تا حد زیادی به شدت مشکل شما بستگی دارد. هنگامی که یک فرد مبتلا به نزدیک بینی، دیرپوپی یا آستیگماتیسم می شود، درجه ای که دچار آسیب دیدگی شده است، ممکن است با فرد دیگری متفاوت باشد. این بدان معنی است که مشکلات بینایی افراد می توانند متفاوت باشند، بنابراین هزینه جراحی چشم لیزیک نیز بر این اساس متفاوت خواهد بود. جراح چشم، هر چند که می داند، باید آزمایش هایی انجام دهد تا آگاهی از مشکل و همچنین ارزیابی روش درمان را بدست آورد. اگر مشکل بینایی کاملا جدی باشد، نیاز به تخصص بیشتری وجود دارد. بنابراین، هنگامی که به جراح چشم جسورانه و قابل اعتماد نزدیک شوید که دارای رکوردی بی نظیر و موفقیتی عالی است، باید آماده باشید که به شدت بر آن تمرکز کنید. شما نمیتوانید انتظار داشته باشید که چنین جراح بزرگی جبران کند.

شما بسیاری از جراحان خوب چشم در این زمینه دارید و بنابراین ضروری است که شما یک تحقیق جامع برای انتخاب یک دکتر مناسب داشته باشید که انتظارات شما را کاملا برآورده می کند. اینترنت یک منبع خوب است که می توانید این تحقیق را انجام دهید. همچنین می توانید هزینه های این پزشک ها را برای انجام جراحی چشم لیزیک تشخیص دهید. در حال انجام این تحقیق، شما باید آن را به عنوان نقطه ای برای مرور از طریق بررسی و توصیفات ارائه شده توسط بیماران که از خدمات این جراحان استفاده می شود. این به شما یک ایده روشن از پروفایل های این پزشکان را می دهد.

هنگامی که به هزینه های این جراحان نگاه می کنید، قطعا گمراه کننده خواهد بود زیرا شما پزشکانی دارید که ۳۰۰ دلار در هر چشم هزینه می کنند و افرادی که ۳۰۰۰ دلار هزینه می کنند نیز وجود دارد. جراحان چشم معمولا تنها بر اساس "چشم" استفاده می کنند. این تنوع گسترده به دلیل این واقعیت است که برخی از پزشکان با تجربه و مشهورتر از دیگران هستند.

چند سال پیش، هزینه های جراحی چشم لیزیک شروع به کاهش کرد، اگر چه بسیاری از پیشرفت ها و نوآوری ها این روش جراحی را دقیق تر ساخته است. اما، در سال های اخیر، هزینه ها دوباره شروع به صعود کردند. این به این دلیل است که تقاضا برای جراح چشم چشم به سرعت در حال رشد است. هزینه فعلی این جراحی در حدود ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار در هر چشم است. این هزینه به احتمال زیاد پایین خواهد آمد. این ممکن است به دلیل افزایش تقاضا برای این جراحان افزایش یابد.

به غیر از شهرت و رکورد جراح چشم، عامل دیگری که به هزینه جراحی چشم لیزیک کمک می کند، مراقبت پس از عمل و پیگیری است. اگر پزشک در این زمینه نیز صلاحیت داشته باشد، هزینه ای که باید تحمل کنید قطعا بیشتر خواهد بود. به همین ترتیب، اگر پزشک از تجهیزات پیشرفته برای انجام عمل جراحی استفاده کند، هزینه آن بیشتر از هزینه های دیگر پزشک خواهد بود.

در برخی موارد ممکن است جراحی Wavefront LASIK متصل شود و احتمالا هزینه های آن بالاتر از فناوری Wavefront است. در حال حاضر، به طور متوسط، یک جراح مشهور چشم، هزینه ۲،۰۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار در هر چشم برای انجام جراحی چشم لیزیک را میپردازد، هرچند شما همیشه می توانید از مهارت های مذاکره خود استفاده کنید و سعی کنید هزینه ها را کاهش دهید.

]


Tags: , , , ,