درمان خانگی – از دست رفتن هموروئید

دی ۱, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

هموروئی یکی از آن چیزهایی است که برای کسی بسیار معنی دارد تا زمانی که آنها را تجربه کنند. سپس، آنها تبدیل به چیزی می شوند که هر دوی آنها می خواهند سریع و دور بمانند. هموروئید می تواند بسیار دردناک باشد، خارش بسیار زیادی دارد و {خطری در خونریزی} دارد. این می تواند کار سختی را انجام دهد، مانند نشستن، ایستادن و یا حتی در زمان های مختلف راه رفتن.

دلایل متعددی وجود دارد که باعث ایجاد هموروئید می شود. شایعترین آنها زمانی است که هنگام تحرک روده به علت یبوست، داشتن مدفوع دشوار است، به علت حاملگی و زایمان، بیش از حد کشتن یا بلند کردن وسایل سنگین است. به همین ترتیب، برای مدت طولانی نشسته، به خصوص هنگامی که در توالت آنها را نیز ایجاد می کند.

هموروئید می تواند در داخل بدن یا در خارج باشد و به عنوان هموروئید داخلی و خارجی نامیده می شود. به طور معمول، تظاهراتی که در خارج باعث درد و خارش می شوند. هموروئید خارجی ممکن است گاهی اوقات محکم شود، به این معنی که آنها از منبع خون جدا می شوند. هنگامی که یک لخته خون ایجاد می شود، این به نام هموروئید ترومبوز نامیده می شود و باید در حین جراحی برداشته شود. جلوگیری از هموروئید معمولا آسان تر از درمان آنها است اگر آنها بیش از حد شدید نیست.

اگر شما اغلب مبتلا به یبوست هستید، سعی کنید از نرم کننده مدفوع استفاده کنید یا هر روز مقدار زیادی فیبر مصرف کنید. شما می توانید فیبر را در تمام غلات، غلات، میوه ها و سبزیجات برگ سبز بخورید. شما همچنین می توانید با مکمل های فیبر مانند سیتریکل و متاموسیل آزمایش کنید. شما همچنین باید هشت لیتری آب در هر روز بنوشید.

سعی کنید جلوی نشستن را برای مدت زمان طولانی متوقف کنید. اگر مجبورید برای کار خود بنشینید، به یاد داشته باشید که بسیاری از شکاف ها را پشت سر بگذارید. اگر در سفرهای طولانی با رانندگی مواجه می شوید، گهگاه بقیه را بشکنید و گاه خود را پاها بچرخانید. برای مدت طولانی در توالت بمانید. بهتر است به عنوان خوانده شده در حالی که نشسته در نیمکت، نه در حالی که در توالت! چندین بار، برای آزاد کردن خود از هموروئید، فقط اجتناب از عصب رکتال و خوردن فیبر بیشتر و استفاده از نرم کننده مدفوع تقریبا وجود دارد.

شما می توانید راه حل های موضعی بر روی شمارنده که حاوی هیدروکورتیزون است که به التهاب، درد و خارش هموروئی کمک خواهد کرد، خریداری کنید. به طور معمول، این برای هموروئید خارجی استفاده می شود. برای هموروئید هایی که در داخل یافت می شوند، شیوه هایی وجود دارد که می توانند خریداری شوند که می توانند به رکتوم وارد شوند تا درد و تورم را کاهش دهند.

اگر هموروئید شدید باشد، گاهی اوقات باید توسط یک پزشک برداشته شود. با این حال، به علت ناراحتی شدید و خطر عوارض، این روش بسیار توصیه نمی شود. با این حال، برای هموروئید ترومبوز، جراحی ممکن است تنها گزینه شما باشد. در بعضی از مراحل، رگ ها باید دوباره به محل قرار گیرند. بازیابی اغلب ناخوشایند است، درست مثل صداهای روش. گوشه شما همچنین می توانید هموروئید خود را با یک لیزر حذف کنید. اغلب این باید از طریق بسیاری از درمانها انجام شود.

از آنجا که جراحی های پزشکی برای از بین بردن خود را از هموروئیدها می تواند برخی از خطرات و درد جدی داشته باشد، بسیاری از مردم برای درمان های طبیعی برای هموروئیدها جستجو می کنند. رهایی از هموروئید نباید خطرناک یا گران باشد. درمان های طبیعی طبیعی، می توانند این ترفند را درست انجام دهند.

]


Tags: , , , , ,