دلیل بالا برای خرید ماشین مورد استفاده

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

خرید یک ماشین یک فرایند مسئول است که اغلب با بسیاری از چالش ها همراه است. با توجه به تنوع زیادی که باید در نظر گرفته شود، آسان نیست که خودرویی را انتخاب کنید که کیفیت و مشخصات آن به نیازها و انتظارات شما برسد. بسیاری از مردم بر این باورند که خرید ماشین مورد استفاده انتخاب بد است. بنابراین آنها شروع به دنبال یک ماشین جدید می کنند که همیشه یک راه حل گران تر است. اگر با معضل مشابه مواجه شدید، دلایل اصلی خرید یک ماشین دست دوم را در نظر بگیرید.

۱٫ مقرون به صرفه

مقرون به صرفه بودن احتمالا یکی از دلایل اصلی برای گرفتن ماشین مورد استفاده است. این که آیا شما یک خودرو ۲ ساله یا یک خودروی ۱۰ ساله خریداری می کنید کمتر از یک ماشین جدید هزینه خواهد کرد. این تعجب آور نیست، زیرا اتومبیل ها با گذشت زمان از بین می روند و حتی اتومبیل هایی که در ابتدا بسیار گران بودند، ممکن است چندین برابر هزینه داشته باشد.

۲٫ Certified Pre-Owned Options

هنگامی که یک ماشین استفاده می کنید، شما همیشه در مورد شرایط و نواقص احتمالی که شما نمی دانید نگران هستید. البته این کاملا مخاطره آمیز است و این چیزی است که مشتریان اغلب به وسایل نقلیه جدید ترجیح می دهند، حتی اگر آنها بسیار گران تر باشند. خوشبختانه، خودروسازان معاصر شروع به ارائه گزینه های Certified Pre-Owned (CPO) می کنند که اتومبیل های سرمایه گذاری خوبی را استفاده می کنند. این برنامه ها و همچنین اصطلاحات آنها می توانند از یکدیگر متفاوت باشند، که اساسا به تولید کننده بستگی دارد. در بیشتر موارد، برنامه های CPO شرایط خاص گارانتی و برخی از گزینه های دیگر را بسته به نیازهای فعلی شما ارائه می دهد. این یک راه حل بسیار خوبی برای صاحبان ماشین استفاده می شود.

۳٫ انتخاب گسترده

صدها مدل جدید خودرو در بازار هر ساله ظاهر می شود. این تعداد با گذشت هر روز افزایش می یابد و به مشتریان در سراسر جهان اجازه می دهد آزادانه انتخاب شود. با این حال، اتومبیل های جدید هزینه زیادی می کنند و شما باید در مورد توانایی های مالی خود مطمئن شوید، اگر تصمیم به انتخاب آن دارید. هنگامی که به انتخاب ماشین های مورد استفاده می آید، انواع مدل های موجود برای فروش بسیار چشمگیر است. این به این معنی است که انتخاب شما شدیدتر است این فقط موضوع طعم و مزه، الزامات و بودجه شما است. شما می توانید هر مدل ماشین را که دوست دارید انتخاب کنید – حتی آنهایی که دیگر تولید نمی شوند.

۴٫ نرخ های پایین تر بیمه

هنگامی که به بیمه می آید اتومبیل های جدید به طور ناگهانی گران تر می شوند. این به این دلیل است که ارزش یک خودرو این جنبه است که در درجه اول در تعیین نرخ بیمه در نظر گرفته می شود. به عبارت دیگر، یک وسیله نقلیه گران تر است – پول بیمه بالاتر خواهد بود. این کاملا قابل درک است، زیرا تعمیر یک ماشین با ارزش نسبت به ماشین مورد استفاده بیشتر خواهد شد. بنابراین، هنگامی که یک ماشین دست دوم را خریداری می کنید، برای بیمه نامه پول کمتری خواهید پرداخت.

۵٫ انجمن های پس از فروش قدرتمند

هنگامی که شما یک ماشین جدید خریداری می کنید، باید جامعه ی پس از فروش را دنبال کنید تا بتوانید مشکلات خود را برای مدت زمان زیادی حل کنید. این اتفاق نخواهد افتاد، اگر شما یک ماشین مورد استفاده را انتخاب کنید. اتومبیل قدیمی تر است – انجمن فشرده و قدرتمند بازار پس از فروش است. این یک پشتیبانی توانا برای هر صاحب خودرو است، زیرا سوالات و پاسخ های بسیاری وجود دارد که شما می توانید با صاحبان مدل ماشین های مشابه صحبت کنید.

۶٫ هزینه ثبت نام کمتر

هزینه ثبت نام ماشین به طور کلی بستگی به محل زندگی شما دارد. ممکن است حتی از یک ایالت به کشور دیگر متفاوت باشد، به جز کشورهای مختلف. با این حال، ثبت نام یک ماشین مورد استفاده بسیار ارزان تر از یک ماشین جدید در هر کشوری است. این اغلب به سن، قدرت و حتی وزن ماشین و همچنین سایر ویژگی های مهم بستگی دارد. چه؟ بعضی از کشورها طبق سن آنها مالیات سالانه خودروها را پرداخت می کنند.Source by Aleksey Donets


Tags: , , , , , ,