ده اسرار بالا برای رابطه جنسی بزرگ!

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

واضح است که هیچ قاعده ای وجود ندارد، فقط آنچه دوستداران از آنتونی و کلئوپاترا شناخته اند: "توجه، مهربانی و دوست داشتن". اما ده فهرست بالا زیر ممکن است یک یادآوری مفید باشد! لذت بردن!

۱٫ بچه ها: جنس بزرگ در آشپزخانه شروع می شود! ظرف ها را بشویید، سطل زباله را بیرون بیاورید، بگذارید او را ببوسید، بگذارید او را بشناسیم که از او قدردانی کرده است. عاشقانه و خستگی نکنید – فکر کنید در مورد آن! (کنار آن، ایستادن در کنار آن، شستشو و خشک کردن آن ظروف، دست ها می توانند به حرکت سوار شوند، و موتور می تواند به تیکین برسد … شگفت انگیز ترین چیزها اتفاق می افتد!)

۲٫ پایان: بگو آن احمق قدیمی دقیقا همان چیزی است که منتظر آن هستید! اکثر مردان برای خوانندگان من بدبخت هستند، آنها فقط "آن را نمی گیرند". به او بگویید "کمی نرم تر" یا "اجازه دهید من به شما نشان می دهد" بسیار بیشتر از "، چگونه شما هرگز نمی دانید که من می خواهم؟"

3. بچه ها: زمان را بگیر! جنسیت در مورد سرگرم کننده، آرامش، خنده و عشق است – این رقابت یا یک خط ۵۰ یاردی به خط پایان نیست! آهسته شروع کنید، بگذارید آن را بسازید، سپس قوی باشید. یک لیوان .، شاید برخی از موسیقی، یک پشت ران، حتی چند دقیقه سکوت می تواند خلق و خوی را تغییر دهد و همه چیز را جالب تر کند!

۴٫ پایان: زمان را بگیرید! چطور اغلب جنس آخرین چیزی که در شب اتفاق می افتد اتفاق می افتد و دو مرد خسته از تلاش برای پیدا کردن یکدیگر در تاریکی؟ یا اولین چیز در صبح، نیمه خواب، با نفس بد؟ اگر جنس مهم است، چرا به آن توجه نکنید، مانند ریزش مو و یا پس گرفتن بچه ها بعد از مدرسه؟ به عبارت دیگر زمان برنامه، آن را در تقویم قرار داده و آن را به عنوان بخش مهمی از نگه داشتن خود و خانواده تان در نظر بگیرید.

۵٫ بچه ها: بعد از اینکه شما به خوبی آشنا شدید، در مورد تاریخ تولد ۴ با خانمی که دوست دارید فکر می کنید، اما همه چیز هنوز احساس جدید و هیجان انگیز شده است. به یاد داشته باشید در مورد آن فکر، برنامه ریزی آن، ساخت رزرو شام؟ به یاد داشته باشید در زمان؟ گل را آوردی، شاید چیزی عاشقانه یا خاصی باشد؟ به یاد داشته باشید مصرف دوش و استفاده از یک کلوچه؟ خوب، حدس بزنید – او هنوز هم خاص است و هنوز هم منتظر است!

۶٫ پایان: اگر دوست دارید رابطه جنسی عالی، او را از راه بدرقه کنید! این علم موشک نیست! اکثر بچه ها راحت هستند آنها "بصری" هستند – او را به آنچه دوست دارد نشان دهید. آنها را به راحتی می توانید تقلید کنید – زمزمه کنید که او چه میخواهد بشنود. او را در آنجا لمس کنید، یا اگر ترجیح می دهید، درست در آنجا !!! او را مسواک بزنید، فقط کسی را دوست ندارید.

۷٫ بچه ها: او را شگفت زده کن. زنان آن را دوست دارند. و زیبایی است، تقریبا هر چیزی کار خواهد کرد. او را با گل، او را با یک کارت شگفت زده کنید، او را برای شب عروسی بخرید، یک یادداشت بر روی شیشه جلو اتومبیل خود قرار دهید. حتی تعجب او را با تمیز کردن حمام! تقریبا هر چیزی کار خواهد کرد، فقط مهربان باشید، آرام باشید و کمی فکر کنید.

۸٫ پایان: با تمام صحبت در مورد "اندازه"، به یاد داشته باشید که بزرگترین جنس جنسی من تخیل او است – پس از خود استفاده کنید! هر کس فانتزی دارد – بعضی از عاشقانه ها، بعضی از گره خورده، شاید حتی چند نفر که کمی خطرناک و ظالمانه هستند. شما چه چیزی هستید و چرا او چرا لباس نمی پوشید؟ چرا به تاریخ با کسی "جدید" بروید؟

۹٫ بچه ها: من فقط گفتم که شما یک تصور بزرگ – من را به یک دروغگو نیست! استفاده از آن چقدر طول می کشد از زمانی که شما در صندلی عقب فورد رابطه جنسی داشته اید؟ آیا او از یک تاریخ جاسوسی لذت می برد؟ توسط یک لوله کش یا "مرد کابل" اغوا می شود؟ آیا دوش شما دو برابر بزرگ است؟ همیشه آن را در دفتر انجام داده اید – چگونه در مورد دفتر او؟

۱۰٫ پایان: وقت خود را برای افزودن تنوع و ادویه به مجلات آشپزخانه، اسباب بازی ها، فیلم ها و لباس زیر زنانه زیبا اضافه کنید. برای اکثر مردم (از جمله مردان) پورنوگرافی به سرعت تبدیل به خاموش می شود، اما یک ساتن و توری کوچک، شاید برخی از تصاویر احساساتی و یا استفاده از وسایل خانگی مشترک به طور کامل به طور کلی می تواند مطمئن شوید که لذت بردن از روال قدیمی است. کاوش، آزمایش، قفل درب اتاق خواب و بازی برخی از بازی های با نام تجاری جدید! همانطور که می گویند، "فقط آن را انجام دهید!"


Tags: , , , , , ,