ده چیز ضروری برای رفتن به هنگام بازدید از سوئیس

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

از آنجا که سوئیس فقط یک کشور کوچک است، جاذبه های آن در نزدیکی یکدیگر قرار دارد و به راحتی می توان آن را رها کرد. استراحتگاه های کوهستانی، دریاچه ها، جنگل ها، قلعه ها، موزه ها، و معماری باستانی و مدرن این جمهوری فدرال را به عنوان یک مقصد توریستی عالی می دانند. با نرخ جرم کم آن نیز برای گردشگران بسیار امن است.

۱٫) منطقه Jungfrau

منطقه Jungfrau ارائه می دهد چشم انداز های دیدنی و جذاب برای تغییر چشم. قله سفید سه کوه بلند – Jungfrau، Monch و Eiger – با دره های سبز و چمنزارهای این سرزمین سرزمین آلپ در مقابل خود قرار دارند. در هنگام بازدید از این مکان از هوای کوه تازه لذت ببرید.

۲٫ Chateau de Chillon، Montreux

شهر مونترو در قلب ریورا سوئیس در سواحل دریاچه ژنو واقع شده است. از طریق دریاچه بروید و قلعه Chillon را کشف کنید، یا تور از برج، حیاط، زندانها و اتاق های این قلعه قرن یازدهم، که بیشترین بازدید تاریخی در سوئیس را داشته باشد، در آنجا اتاق های متعددی از سلاح های خانه، نقاشی های دیواری و مبلمان را ببینید. قلعه را می توان با راه رفتن در امتداد خط ساحلی و یا اتوبوس یا قطار مورد استفاده قرار داد.

۳٫) کارناوال بهار فنلاند، بازل

مطمئن باشید که از بزرگترین شهر سوئیس برای کارناوال بهار بهاره در شهر بازل دیدن کنید. ویژگی های کارناوال سه روزه مشهور جهان، شرکت کنندگان در لباس های رنگارنگ و ماسک در خیابان ها هستند. کارناوال روز دوشنبه بعد از ظهر آغاز می شود و کافه ها و میله ها در تمام شب به عنوان پرفکت ها، شیرینی ها و گل ها به سوی جمعیت پرتاب می شوند.

۴٫) پارک ملی سوئیس، زرنز

پارک ملی سوئیس ۱۶۹ کیلومتر مربع کوه و جنگل است. این خانه برای انواع مختلف حیوانات خانگی مانند گوزن های بزرگ قرمز، قارچ، تخم مرغ و گلابی است. پیاده روی مسیرهای پیاده روی آن و دیدگاه های نفس گیر خود را تحسین کنید.

۵٫ ژنو

سواحل دریاچه دوست داشتنی ژنو را محاصره کرده و این شهر سومین کشور در این کشور است. شما می توانید بلندترین چشمه جهان، موزه های فریبنده و رستوران های خوب در اینجا پیدا کنید. برای کسانی که به نوبه خود به هنرهای جایگزین، ژنو محل است که از دست ندهید.

۶٫) Matterhorn، Zermatt

محبوب ترین قله در آلپ، Matterhorn در Zermatt در ارتفاع ۴،۴۷۸ متر ارتفاع دارد. کوهنوردان به این شهر برای تسخیر این پیکای سخت دفاعی گله می کنند و Zermatt همچنین نمایش های پیاده روی و زیبا را ارائه می دهد. همچنین فعالیت های غیر اسکی، بهترین رستوران ها و تعداد زیادی از شب زنده داری پر انرژی برای بازدید کنندگان برای لذت بردن وجود دارد.

۷٫) سنت موریتس

زمین بازی معروف ثروتمندان، سنت موریتس، استراحت زمستانی است که اسکی و انواع ورزش های تابستانی و زمستانی و همچنین حمام های معدنی و معدنی و درمان های گل را ارائه می دهد. خاویار و تروفون را در بعضی از استراحتگاه ها بخورید آبگرم خوب یا درمان آبگرم در Spa Spa. این شهر نیز برای زندگی شبانه فعال و گرانقیمت آن شناخته شده است.

۸٫) Mt. Pilat

در نزدیکی شهر دریاچه Lucerne Mt. Pilat، یک کوه بلند ۲۱۲۰ متر. گردشگران می توانند یک ماشین کابلی برای رسیدن به بالای صفحه و لذت بردن از دیدگاه هیجان انگیز را بیابند. این نیز یک مکان عالی برای راه رفتن با مسیرهای متعدد است، و بازدید کنندگان اینجا می توانید مناظر منظره از آلپ سوئز شاهد.

۹٫) سنت گالن

یک راهب ایرلندی در سنت گالن در سال ۶۱۲ میلادی تاسیس شد. مرکز شهر قرون وسطی در حال حاضر به بزرگترین شهر هفتمین شهر سوئیس تبدیل شده است و این شهر قدیمی، دارای بسیاری از ساختمان های زیبا با بالکن های حک شده، نقاشی های رنگارنگ و مجسمه های تسکین دهنده است. کلیسای جامع دوقلو دارای نقاشی های قابل توجه سقف و طرح های گچ می باشد.

۱۰٫) راین فالز

در نزدیکی شهر شوفاهاوزن، بزرگترین آبشارهای اروپا، شگفتی طبیعی طبیعی است. در نزدیکی سقوط قلعه قرون وسطایی Schoss Laufen است که خانه ای یک رستوران، یک خوابگاه جوانان و مغازه ها دارد. در روز ملی سوئیس، ۱ آگوست، راین فالز میزبان یک نمایش فوق العاده از آتش بازی است که هزاران نفر از گردشگران را متصل می کند.


Tags: , , , , , , , , ,