دکتر Victor A Carreno – یک مهندس و تکنسین ناسا است

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

متولد سال ۱۹۵۶ در شهر سانتو دومینگو در جمهوری دومینیکن، دکتر ویکتور آ. کارنو به عنوان مهندس هوافضایی و تکنسین هوا و فضا برای اداره ملی هوا و فضا یا ناسا فعالیت می کند. او همچنین مردی است که در زمینه ایجاد و توسعه سیستم چندرسانه ای چندرسانه ای تک فرکانس (SFMTS) قرار دارد.

اگر چه Carreño در جمهوری دومینیکن متولد شد، خانواده او به سختی یک کودک به پورتوریکو مهاجرت کردند. اینجا Carreño در Guaynabo شهر رشد می کند. او علاقه خود را به مشکلات الکترونیک و ریاضی زمانی که او کودک بود، توسعه داد. او به دبیرستان مارگارتا یان پالاسیوس رفت و در آنجا با افتخارات فارغ التحصیل شد و در سال ۱۹۷۴ در رشته ریاضیات و علوم بالاترین درجه را کسب کرد.

همان سال Carreño در دانشگاه پورتوریکو حضور یافت و در آنجا لیسانس علوم خود را در برق مهندسی چهار سال بعد. پس از فارغ التحصیلی، او درخواست خود را به ناسا ارسال کرد و پذیرفته شد. او به بخش الکترونیک سیستم هواپیما، بخش الکترونیک پرواز ناسا اختصاص داده شد. Carreño در سال ۱۹۸۳ دوباره در بخش سیستم های Tolerant Systems افتتاح شد، که در آن کار او توسعه تکنیک های تحلیلی سیستم دیجیتال ناشی از گذرنده های ناشی از رعد و برق را بررسی می کند

. Carreño در سال ۱۹۸۳ سیستم تله متری مولتی فرستنده فرکانس را اختراع کرد. در سال ۱۹۸۵، او مدرک کارشناسی ارشد خود را در مهندسی برق از دانشگاه Old Dominian گرفت. یک سال بعد، او اختراع خود را برای اختراع SFMTS دریافت کرد و به ثبت رسیده ایالات متحده # ۴،۶۳۱،۵۳۸ داده شد.

در سال ۱۹۹۷ Carreño مدرک دکتری خود را در علوم کامپیوتر از دانشگاه کمبریج در انگلستان به پایان رساند. ده سال بعد، او از ناسا بازنشسته شد. با تمام مشارکت قابل توجهی که دکتر ویکتور آر. کارنئو داده است، او واقعا غرور نه تنها برای پرچم دومنیکن، بلکه برای پرچم پورتوریکو است.


Tags: , , , , , , ,