راهنمای مفید برای آنچه که شبانه آنلاین است

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

برای کسانی که از بازی آنلاین لذت می برند، Eve Online یک فضای مضمون فضایی مجازی با سیستم های بیش از پنج هزار ستاره و بیش از سی هزار بازیکن را در همان روز در همان زمان به اشتراک می گذارد. در پاسخ به این سوال، "چه چیزی در شب آنلاین است؟"، این بیشتر از یک بازی آنلاین چند نفره عظیم (MMO) است. این یک بازی گودال ماسهبازی است که به شما اجازه می دهد به عنوان یک بازیکن برای انجام هر کاری که می خواهید بدون دنبال کردن یک خط داستان یا خط تلاش انجام دهید. و این بزرگترین سرور انحصاری در صنعت بازی است که در آن همه بازیکنان در سراسر جهان یک سرور دارند. این بدان معنی است که محتوای بازی به شدت توسط بازیکنان رانده می شود، که منجر به موقعیت های پیشین نشده در جهان بازی می شود.

جنبههای حوا آنلاین

شخصیتهای حوا

هنگامی که به حوا میروید، بدن شما یک کلون نامیده میشود. به عنوان عضو یک گروه خلبان سفینه فضایی نخبه ای به نام "Capsuleers" که می توانند با استفاده از یک کپسول یا غلاف بتوانند سفینه های خود را به طور مستقیم با ذهن خود کنترل کنند. کپسول ها به عنوان جاودانگی نامیده می شوند، زیرا خاطرات خود را می توان در کلون های یدکی دانلود کرد در صورتی که آنها در جنگ کشته شوند. شما شخصیت خود را از طریق مهارت های آموزشی موجود در کتاب های مهارت که می توانید خرید را پیشرفت دهید. همانطور که مهارت های بیشتری کسب می کنید، می توانید کشتی های مختلف را خلع سلاح کنید و از هزاران نفر از موانع مختلف برای سفارشی کردن کشتی ها استفاده کنید.

چهار نژاد متمایز وجود دارد که میتوانید از آن برای ایجاد شخصیت خود انتخاب کنید. هر مسابقه کشتی هایی را با استفاده از فن آوری های مختلف که دارای نقاط قوت و ضعف هستند، ایجاد می کند. از آنجا که تمام مسابقات شروع به یک کلون با حداقل مهارت، تفاوت کمی در آنچه که یک کپسول جدید واقعا می تواند در بازی وجود دارد. با این حال، پس زمینه غنی و نگاه متمایز برای هر نژاد وجود دارد.

کشتی های شبانه

اگرچه شما در یک کلون شروع می کنید، بیشتر وقت شما در فضای پروازی کشتی صرف می شود. هر نژاد دارای یک خط از کشتی های شروع با ناوگان (کوچکترین) و رفتن به تیتان (بزرگترین). همچنین بسیاری از کشتی های تخصص وجود دارد که T2 یا tech2 نامیده می شوند، این ها نسخه های پیشرفته کشتی های اساسی هستند. همراه با این تعداد کمی از کشتی های T3، نسخه فوق العاده پیشرفته و کشتی های کسری وجود دارد که ترکیبی از نژادهای مختلف و کشتی های جبهه NPC هستند.

نصب، تاسف و پرواز در کشتی های مختلف تحت تاثیر مهارت هایی است که شما آموخته اید و در چه سطحی این مهارت ها آموزش دیده اند. هزاران کشتی، مو دوال و مهارت وجود دارد. ترکیبی از آنها معتبر است که به شما انواع تقریبا نامحدود می دهد.

بازی پیشرو

طبیعت ماسهبازی Eve به این معنی است که هیچ محدودیتی برای انجام کاری یا چگونگی بازی شما وجود ندارد. اگر از یک چیز خسته شدید، می توانید یک جهت جدید را شروع کنید و یک لایه جدید از توانایی های خود را به شخصیت خود اضافه کنید. شما می توانید مغول بازار، سازنده معدن، مزدور، مدیر عامل شرکت یا یک دزد دریایی انفرادی باشید.

در چند روز شما می توانید به عنوان یک فرد بازی کنید. در روزهای دیگر شما می توانید به شرکت خود بپیوندید تا سیستم منظومه شمسی را بردارید. با Eve on line بازی به حداکثر خود باز شده است، سوال این است که ….. آیا شما آماده هستید؟


Tags: , , , , , , ,