رفتن به سبز در حلال های هوا فضا

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

تولید هوافضا یکی از زمینه های فنی ترین چالش در جهان است و درست در کنار تولید لوازم الکترونیکی مصرفی از نظر تعداد مواد و ترکیبات مورد استفاده برای تکمیل کار است. برآورد شده است که بیش از ۲۰،۰۰۰ مواد مختلف در تولید هوافضا استفاده می شود، بسیاری از آنها حلال های شیمیایی و سایر مواد بالقوه خطرناک است.

به همان اندازه که شرکت های الکترونیک مانند اپل، در حال تلاش برای کاهش تاثیرات محیطی فرایندهای تولید خود هستند، تولید هوافضا نیز در این راستا انجام می شود. بزرگترین تغییر فاز تریاک تدریجی از ۱،۱،۱ تری کلروتان با ترکیبات است که کمتر احتمال بروز بیانات زیست محیطی دارند.

استفاده اولیه از ۱،۱،۱ trichloroethane به عنوان یک اسپری برای degreaser است. این ویژگی های مفید را دارد – هیچ نقطه ای از فلاش در هر نوع محیط کار وجود ندارد، که این امر برای استفاده در الکترونیک که در حال حاضر در حال کار است مناسب است. این نیز به اندازه کافی چسبناک است که می توان آن را برای تمیز کردن & # 39؛ اسپری تمیز استفاده کرد. دنده، که باعث می شود بسیاری از قلم مو و کار ذخیره سازی. با این حال، پس از پروتکل های مونترال، ترشکل وران به علت تأثیر آن بر کاهش لایه اوزون، باید از نظر دور داشت.

Trichloroethane ترکیبی به اندازه کافی مفید است که چندین حلال های آلی برای پوشش کارهایی که برای استفاده از ترشلرتان استفاده می شود استفاده می شود. به عنوان یک روان کننده عمومی، جایگزینی اولیه VG-151 است که بعد از اسپری شدن به ژل تبدیل می شود. این اجازه می دهد تا آن را در شرایطی که trichloroethane نبود؛ این همچنین باعث می شود که حلال از بخار شدن قطعات جلوگیری شود و باعث ایجاد آشفتگی در کف شود. از آنجا که ترکیب جایگزین محلول در آب است، آن را در سایر نقاط نیز مفید است.

برای کارهای الکتریکی، یک حلال آلی است که بسیاری از ویژگی های ایمنی ترشلوئوراتان را حفظ کرد. یک حلال دی الکتریک به نام POSITRON برای این طاقچه ساخته شد. در حالی که کمی کمتر از «انفجار» هیدرولیک با ترشیلاورتان، POSITRON به احتمال زیاد به مصالح محیط زیست منجر می شود و عموما ایمن تر از آن است که در اطراف قرار داشته باشد، زیرا سرعت آن به سرعت تبخیر نمی شود.

هر دو این ترکیبات نوک بایر یخ هستند؛ صنعت هوا فضا این انتقال را به حلال های آلی تبدیل می کند. هدف نهایی این است که کاهش مشکلات انتشار هوا با حلال های شیمیایی، حذف یا کاهش مسائل مربوط به فاضلاب و حفظ جریان کل جریان زباله به عنوان تمیز که ممکن است. در مقیاس بزرگ در مقیاس بزرگ، این کار انجام می شود، زیرا هزینه تمیز کردن ظروف سرباز بیشتر از هزینه های جلوگیری از آن در وهله اول است، به ویژه هنگامی که عوامل مانند روابط عمومی در آن تمرکز می شود.


Tags: , , , , , , ,