ریاضی و پخت و پز – دانستن فراوانی تو

آذر ۲۸, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

بنابراین شما فکر می کنید ریاضی در زندگی روزمره مفید نیست؟ در مورد پخت و پز که خوشمزه Dash Oriental پخته شده مرغ دیگ؟ شما می دانید که یک مورد نیاز به ۱ قاشق غذاخوری. خانم Dash مخلوط ادویه ای فوق العاده تند، ۶ (۴ اونس) سینه مرغ بدون پوست بدون چربی، ۲/۳ فنجان سس آلو شرقی و ۱ قاشق غذاخوری. سس سویا را لایت کنید در حال حاضر این دستور غذا برای ۶ سینه مرغ است. پس چه زمانی شما فقط چهار نفر دارید؟ ادامه مطلب

دانستن ریاضی مزایای بی شماری را در زندگی به من ارائه کرده است که در اینجا می تواند بسیار زیاد باشد. صرف نظر از این که در هر کاری که انجام می دهم بیشتر کافی باشد، ریاضیات وقتی به حل مسئله، استراتژی، برنامه ریزی، و حتی پخت و پز کمک می کند، اهمیت پیدا می کند! در شرایط کسری، این بدان معنی است که شما ۴/۶ یا ۲/۳ مرغ مورد نیاز دارید. برای تنظیم دستور العمل به طوری که همه چیز در همان نسبت باقی می ماند، ما باید ۲/۳ مواد دیگر را مصرف کنیم. آه، قطعه این شیطان ها!

بدون معامله بزرگ برای تنظیم مواد دیگر ما باید ۲/۳ را ۱ قاشق غذاخوری بپزیم. از هر دو مخلوط طعم فوق العاده تند و سس لایت سوای. این آسان است نتیجه تنظیم ۲/۳ قاشق غذاخوری از هر دو، و سپس کمتر از تمام قاشق غذاخوری. اما چه باید کرد با ۲/۳ فنجان سس آلو شرقی؟ خوب، ما باید ۲/۳ از آن را نیز داشته باشیم، در غیر این صورت ما میتوانیم ۴ سینه مرغ را در یک سس آلو خشک کنیم و در عوض جوجه آلو به جای مرغ پخته شرقی . در حال حاضر، اگر شما به یاد داشته باشید که چگونه ضرب کسری، این آسان است. هر دو مترجم و مترجم را با هم بخرید تا ۴/۹ از یک فنجان را دریافت کنید. از آنجا که ۲/۳ به عنوان اعشاری حدود ۰٫۶۶ یا ۶۶٪ و ۴/۹ است ۰٫۴۴ یا ۴۴٪، شما نیاز به کمی کمتر از نصف فنجان دارید. اگر فنجان خود را در ۱/۱۶ نشان می دهد، پس شما نیاز دارید که خط درست زیر یک فنجان نیم را اضافه کنید تا مقدار مورد نیاز سس آلو دریافت شود.

بنابراین شما می دانید، دانستن ریاضی مزایای آن است. و اگر شما واقعا نمی خواهید از این موضوع فوق العاده برای حل برخی از مشکلات در فیزیک هسته ای استفاده کنید، حداقل شما می توانید از آن برای کمک به برخی از مشکلات عملی مانند پاسخ به این سوال " چه باید بکنم برای شام امشب ؟ "چه کسی می داند، اگر شما این موضوع را مدیریت می کنید، ممکن است مانند امریل به پایان برسید.

در اینجا غذای خوب است!


Tags: , , , , , ,