سوئیچینگ از حلال های قدیمی حمل و نقل هوایی خود را به Aero Kleen مزایای متعددی را به ارمغان می آورد

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

آیا شما یک شرکت هواپیمایی یا هواپیما خود دارید، اطمینان از این که هواپیما در شرایط پروازی باقی بماند، نیاز به حذف انباشت از قطعات عملیاتی هواپیما، از جمله: روغن، روغن سوخت، مایعات هیدرولیک، کربن و ارگانیک رزین ها به طور سنتی، شرکت های هواپیمایی و خلبانان خصوصی از حلال های سمی استفاده می کنند تا هواپیماها خود را آماده پرواز کنند. اما با توجه به آگاهی محیط زیستی که صنایع حلال صنعتی و داخلی را تعریف می کند، صاحبان بیشتر هواپیما به دلایل بسیاری به پاک کننده های هواپیما غیر سمی تبدیل می شوند. Aero Kleen یک حلال حمل و نقل هوایی محسوب می شود که محبوبیت در میان هواپیمایی است. اگر شما در حال حاضر از یک حلال متعارف برای نگهداری هواپیما (ها) خود استفاده می کنید و در حال تغییر به یک تمیزکننده غیر سمی هستید که به خوبی یا بهتر از حلال فعلی شما، شرکت ها و صاحبان هواپیماهای شخصی به طور یکسان عمل می کند. با استفاده از Aero Kleen به جای یک پاک کننده صنعتی سنتی مزایای متعددی را ارائه می دهد. در زیر، پنج مورد از آنها را لیست می کنیم.

Safe Under Metals

در گذشته، تمیز کردن تمام اجزای قطعات هواپیما مورد نیاز خرید از بسیاری از حلال ها برای جلوگیری از خوردگی قطعات خاص با استفاده از یک حلال ساینده تنها. اما با Aero Kleen، صاحبان هواپیما دارای یک حلال هستند که با تمام قطعات هواپیما ذهنی، از جمله تمام قطعات موتور، کار می کند. تعمیر و نگهداری هواپیما می تواند گران باشد و اضافه کردن به آن هزینه با خرید انواع حلال ها هنگام استفاده از Aero Kleen کافی است در حال حاضر غیر ضروری است.

هیچ عنصر خطرناکی به عنوان تعریف شده توسط EPA

با استفاده از پاک کننده های صنعتی که دارای سمیت بالا می تواند بیش از آلودگی را منجر شود؛ همچنین می تواند در زمانیکه مواد شیمیایی خاص از قطع یک پاک کننده خاص ممنوع شود، در شرکت های هواپیما قرار می گیرد. بهترین راه برای جلوگیری از این وضعیت، تغییر دادن به یک حلال غیر سمی است که به عنوان عامل حلال فعلی شما همان قدرت تمیز کردن را ارائه می دهد، قبل از اینکه مقررات EPA باعث تغییر شما شود. همانطور که آگاهی محیطی همچنان به تعریف قوانین صنعتی، مواد شیمیایی سمی ممنوع است. امروزه تغییر در Aero Kleen به شما اجازه می دهد جلوتر از مقررات EPA باشید.

یک مایعات قابل اشتعال یا قابل اشتعال نیست

یکی از بزرگترین معافیت ها برای پاک کننده های هواپیما سمی، نقطه ضربه ای پایین آن است که هر دو هواپیما و تکنسین های آنها در معرض خطر آتش سوزی قرار می گیرند. اگر چه یک جرقه از سیم کشی معیوب می تواند عملیات معمولی تمیز را به اجرا درآورد، اما می تواند هواپیما را در آتش بگیرد و تکنسین رنج می برد. Aero Kleen دارای دمای فلزی TCC بالاتر از ۲۰۰ درجه فارنهایت است، که مایع غیر قابل اشتعال و غیر قابل احتراق است. اگر چه تعویض از پاک کننده هوا سنتی به یک پاک کننده غیر سمی می تواند خطرناک باشد، پاک کننده های غیر سمی با استفاده از تحقیقاتی که کارآیی آنها را نشان می دهد، به عنوان Aero Kleen نمونه ای کامل است.


Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,