شکستن از طریق محدودیت اعتقادات

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

امروز صبح همسایه اش مرا به من داد تا از او بپرسم که آیا من به عنوان یک زن و شوهر به نام S & # 39؛ تجارب از آنجا که S & # 39؛ متر خیلی چابک است، او گاهی اوقات تحت حصار می افتد که ویژگی های ما را جدا می کند. در آن زمان پیامی دریافت کردم که همسایه من S & # 39؛ منافع و همه چیز خوب بود.

شکی نیست که این بز کوچکترین چیزی است که من در سه پایه دیده ام. من او را هر صبح، ظهر و شب را در اطراف اموال خود می بینم. بسیاری از اوقات من متوجه شدم که او در حال چرخش در سرعت شتاب زدن است، به نظر می رسد زمان خوبی داشته باشد. در حقیقت، من هرگز یک بز را خیلی سریع ندیده ام! S & # 39؛ اغلب اغلب طول حصار که خواص ما را با سگ کوچک ما تقسیم می کنند مسابقه می دهد. برای سگ من یک تمرین عالی است که می بیند که یک گره ورزشی را در گربه داخلی قرار دهد.

احتمالا S & # 39؛ عواطف نمی داند که او دارای سه پا است. او نمی داند که او نباید سریع تر و سریع تر از بز های دیگر باشد. او خود را در مورد اینکه چقدر محدود است، به خودتان نگفته است. او فقط با آنچه که دارد، خوش شانس است.

بعضی از ما ممکن است از زمان به زمان وسوسه شویم تا خودمان را با دیگران مقایسه کنیم. ممکن است احساس کنیم که بعضی دیگر به نفع زندگی هستند، زیرا آنها چیزی دارند که ما احساس می کنیم از ما رنجیده است. ممکن است احساس کنیم که کسی رزومه ای بهتر دارد، آموزش عالی، جذاب تر، ارتباط بهتر، پول بیشتری، خانواده ی دوست داشتنی تر، منشا روشن تر یا دارای چیز دیگری است که ما احساس می کنیم که نداریم، ۳۹؛ ۳۹؛ خوشحال یا کامل باش S & # 39؛ آداب و رسوم، ظرفیت خود را نسبت به دیگر بز ها و یا فکر کردن به آنچه که یکی از بز های دیگر برای تجربه او است، ندارد. او مثال زنده ای از آنچه رئیس جمهور تئودور روزولت گفت، "انجام آنچه شما می توانید، با آنچه که شما، جایی که هستی".

من فقط روز گذشته Urtext را بخاطر یک معجزه در معارف خواندم و با یک گذرنامه خوانده شدم. این تصریح اساسا گفت که روح القدس از ما می خواهد که دانش آموزان خوشحال باشند. من خیلی از این ایده گرفتار شدم. هنگامی که داستان ما را پردازش کردیم و با آن صلح برقرار کردیم، می توانیم داستان را رها کنیم و انتخاب کنیم که یک آموزگار حاضر و شاد باشد. از آنجا که ما انسانها هستیم و نه بز، ممکن است فرایندی برای ما وجود داشته باشد. با این حال، ما می توانیم حقیقت داشته باشیم که ما واقعا بیشتر از هر اعتقادی یا ایده محدودی که ما در مورد خودمان داریم، هستیم. در عمیق ترین سطح ما کل هستیم. ما می توانیم این حقیقت الهام بخش را به یاد بیاوریم وقتی احساس می کنیم که ما کافی نیستیم.


Tags: , , , ,