علوم رایانه یا مهندسی هوا و فضا – این یک انتخاب دشوار است

دی ۴, ۱۳۹۶ | By wallshelf | Filed in: عمومی.

هنگامی که از مهمترین مفاهیم خواسته شد، در شرایط عمومی ثروت و ثروت بسیار ساده است. اگر چنین باشد، یکی از بزرگترین دانشمندان علوم کامپیوتر، سودآور خواهد بود. با هزینۀ میانگین ۸۰۰۰۰ دلار و ۳۸ درصد رشد شغلی در هشت سال آینده، حرفه هایی که نیاز به تحصیل در رشته کامپیوتر دارند، تقاضا دارند. در حقیقت، حتی شش ماه منصرف شدن برای بوئینگ این تعداد را پشتیبانی کرد: افرادی که دانش کاملی از رایانه داشتند به عنوان خدایان ارتقا یافتند. در نیمه سال، من شاهد دو مهندس ارتقاء رتبه – به طور تصادفی، هر دو فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر بود.

با این حال، اصطلاح "مفید" یک بسته شسته و رفته نیست که بتوان آن را به راحتی به همه داد. در عوض، آن را تنها می توان به صورت شخصی تعریف کرد، با نیازها و رویاهای هر فرد هماهنگ شده است. مفید می تواند به معنی کمک به جامعه، به نفع شخصی یا رضایت از یک کار خوب انجام شود. مفید می تواند به معنای امنیت شغلی، ثروت و ارزش سودمند باشد. اما مهمتر از همه، یک مؤلف مهم، یک شخص بزرگ است که به اندازه کافی کارآیی دارد. این مهم است که متعهد و قربانی شده است؛ این زمینه مورد علاقه است که فریب و انگیزه یکی برای انجام بیشتر، رفتن به مایل اضافی، اقامت اضافی ساعت برای پایان دادن به هر گونه مشکلات باقی مانده است. این مهم باید با منافع شخصی مرتبط باشد، به طوری که اشتیاق نامحدودی که برای تحصیل بیان شده، به بهره وری در حرفه آینده تبدیل خواهد شد. هر کدام از آنها دارای طاقچه خود هستند، خودشان بزرگ، کنجکاوی خود را برای یک موضوع خاص. دانستن این، من شخصا مهندسی هوا فضا را به عنوان ابزار مفید برای برنامه های آینده من پیدا می کنم.

از آنجا که از دوران کودکی، من با "اشکال هواپیما" آلوده شده بودم: هر زمان که صدای موتورها در سقف آبی در حال سقوط است، زمانی که محصول نوآوری انسان، زنجیرهای جاذبه را فتح می کند، . منافع من من را به دنبال درک پویایی پرواز. اما مهندسی هوافضا برای همه به عنوان مقدس برای من اهمیت ندارد. اکثر مردم ساعت ها ساخت مدل های چوبی از طرح های هواپیما خود، نقاشی بردار و زمینه های معادلات دیفرانسیل را انجام نمی دهند و یا ساعت ها به آسمان شب نگاه می کنند و منتظر سر و صدای لرزان و چشمک می زنند. اکثر مردم محاسبات چند متغیره را انجام نمی دهند، تحقیقات در UC Riverside و UCLA، یا کارآموز برای بوئینگ. اکثر مردم از نوآوری که می تواند از مهندسی هوافضا یا پیشرفت های تکنولوژیکی در سراسر جهان حاصل شود، رویای نیافته است.

هر کس متفاوت است اگرچه ممکن است من علاقه خاصی به پرواز نداشته باشم، آنها به اندازه ای که به چشم انداز و آرزوهای خودشان هیجان زده اند. هیچ کدام از مهمترین مفاهیم وجود ندارد، مهم نیست که کدام یک از شماره ها یا روندها چه می گویند. ما هر کدام می توانیم اعداد خودمان، ارزش خودمان را با تمایلمان به علامت گذاری در زمینه های احترام به خودمان ایجاد کنیم: اشتیاق به کار، کاتالیزور است؛ بهره وری مفید و سودمندی نتیجه است. هیچکدام از ما برای همه ما مهم نیست، اما هر کدام از ما بزرگتر است.


Tags: , , , , , , , , , , ,